Feedback Spätná väzba hráčov k hre

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Ares, Oct 12, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Skuska55

Skuska55 Advanced

Postreh z hry. Praktika vychcánkov. Viem, riešenie bude dosť ťažko nájsť.

Situácia zo včera: Eventová mapa. Do skupiny som prijal hráča na výpomoc pri medveďovi. Zámerne mu nedal ani jednu ranu, nebojoval. Bol to príživník. DMG mal vraj vysoké, no bol iba pozbierať drop. Bolo by v budúcnosti možné, aby takýchto hráčov automaticky vyhadzovalo zo skupiny? Z každým ďalším hráčom v skupine stúpa obtiažnosť hry. Keď nebojuje poškodzuje skupinu - treba minúť viac eventovej esencie. Na nízkej obtiažnosti to nie je problém, no na vysokej obtiažnosti to dosť vadí. Farmenie esencie na medveďa po 2-5 kusoch je dosť zdlhavé.
    Vyhodiť sa dá takýto hráč až následovne v meste. Vloženie takéhoto hráča do zoznamu ignorovaných tak isto nič nerieši. Čo som sa pýtal kamarátov bol aj v ich skupinách a robil to isté - iba zbieral drop.

-ďalej pre šéfa skupiny, aby bola možnosť vidieť, aký silný hráč sa mu hlási. Keď zomrie na jednu ranu a nedokáže prebehnúť okolo vežičiek na inf 1, ani na 20ty pokus, tak v takej skupine nemá čo robiť.
    Keď by som vedel, že sa hlási slabý hráč, mohol by som sa rozhodnúť či mu pomôžem -(budem ho oživovať, poťahám ho na mape) alebo ho nevezmem do skupiny.

Keby bolo možné vidieť, že sa hlási do skupiny niekto bez esencie ani sa s ním nebavím. Ale aj keby mal esenciu, nemusí ju použivať takže by to nič neriešilo.

MortisCz likes this.
  2. couda22

couda22 Forum Commissioner

Pokud se bavime o PVP sezone, tak je problem v tom, ze ten mentor se aplikuje na oboji - insignie i odznaky. Spravne by se mel aplikovat jen na jedno, tj. na to, co se zapocitava do PVP levelu hrace a ne na to, co se zapocitava do PVP zebricku/listy.

Pokud se tak choval uz i v prubehu mapy, tak bohuzel jedine co lze udelat je, ze se na medveda vykaslete. Nejlepsi je chodit se znamyma, proverenyma hracema (vim, lehce se rekne, hur udela).

3. MortisCz

MortisCz Someday Author

Me hodne vadi invertar. Pokud by to bylo mozne at okno kde mate invertar a postavu. Tak tu postavu at udelaji do noveho okna a namisto toho kde se vam ted zobrazuje postava daji dalsi sloty.

4. Borošar

Borošar Forum Connoisseur

Mínus
    1. Eventy podmíněné chozením i4.
    2. Nízký drop platin.

Plus
    1. Zvýšený drop kamení, děkujeme.
    2. Královské kamení a žolíky v odměnách eventů.

5. blackassam

blackassam Forum Expert

Bylo by možné někde zveřejnit k nahlédnutí nějaký oficiální stav nahlášených chyb...ty které byly nahlášené a ty které jsou v pořadí na případnou opravu.
    Je sice fajn že se založí tikety s nahlášením chyb....ale už pak chybí jakákoliv další zpětná vazba...není chyba, řeší se, bude řešeno...nebo případně zahozeno pod stůl pod koberecem.

6. couda22

To by jsi chtel po BP moc. Dovolil jsem si presne toto vznest na discordu - pokud to ma historii tak si to tam muzes najit. Kazdopadne reakce od Jessiho byla dost nepekna a pusobila hodne nadrazene.

7. Tauron

Tauron Advanced

Na discordu se nachází jediný veřejný seznam chyb, který se hlásí skrze discord. Další jiné informace bohužel sdílet nemůžeme nebo ani nám nejsou přístupné. Troufam si říct, že se ani na tomto nic měnit nebude, bohužel.

8. blackassam

blackassam Forum Expert

V tom případě nezbyde než dál otravovat s určitými chyby co jsou ve hře...a nebyly opraveny ani žádné další vyjádření k nim nepadlo...na discord jsem koukal, ale přijde mi že tam maj pouze aktualní seznam od doby co discord rozjeli...z minulosti tam nic určitě nebude ohledně chyb.:(

9. couda22

Bohuzel v nekterych vecech je BP neuveritelne neflexibilni. Opravit lecici skupinovy skill DK jim trvalo cca rok a pul, pritom se jednalo o zmenu jedne hodnoty v DB, takze cacove totalne zanedbatelna vec. Dohanelo mne to k silenstvi. Jednu dobu jsem jim ten problem reportoval s kazdou novou major verzi na test serveru. Vydrzel jsem to cca 6 verzi, pak jsem to vzdal. Cca 3 mesice na to to v tichosti opravili.

Jen pro zajimavost, jaka chyba(y) trapi tebe?

10. Tauron

Tauron Advanced

Jde o to, že občas u některých chyb, ač se zdá lehká oprava, opak je pravdou. Neříkám u všech, ale některé ano. Samozřejmě tím nechci vyvracet vaše zprávy. Jen i takto to může být. My chyby také nahlašujeme, ale no...

11. blackassam

blackassam Forum Expert

...no... občas je chyba zřejmě složitějšího charakteru a tak se to hodí pod koberec...kdyby něco tak se přece ozvou a pak, když se opře většiná část komunity tak se s tím něco teda pokusí udělat...je mi to jasný no..:rolleyes::D...hold jsou zásadnější priority co je třeba řešit:cool:
    Každopádně pokud není chyba oficiálně uvedená, případě už opravená...tak jako by už tento tiket nebyl.
    Edit:
    @couda22 ... Už delší čas oroduji za set Q9 týká se to bonusu za set- jednak nejedou kritické škody a navíc vykazuje tento set (přesněji už řečeno boty - co jsem odzkoušel) imunitu v souvislosti při použití speciální esence ve spojitosti s eventy... Svým způsobem se tak přichází o zajímavý set...pokud by tam fungovaly kritické škody u zkázonosné vody tak by mohlo jít o zajímavý doplňující set především pro wary...pokud by to byly schopní zakomponovat do buildu.

https://board-en.drakensang.com/threads/q9-set-and-its-applications.78818/

Last edited: Dec 17, 2019
  12. odckuler

odckuler Forum Apprentice

To co je za clonu na tom mini evente, sa zbláznili? Ako by som pozeral cez objektív fotoaparátu. Po prvom kole ma z toho bolela hlava aj oci. :D To je trest za stazovanie sa, Oslepnutie?

13. Warodzilla

Warodzilla Junior Expert

Ja takhle vidim odjakziva a covece, ac se to zda nemozne, tak se s tim da v pohode hrat :-D zvyknes si

14. stuka.jede

stuka.jede Forum Greenhorn

Drahý Ares.
    Myslím si, že hovorím za všetkých. Rad by som bol keby si sa zameral na našich gréckych spoluhráčov /Kapetovisoa + spol/. 120000 bodov cti za 30minut sa mne osobne zdá nereálne to bude asi bug . Bolo by dobre keby si to aj ty odsledoval predsa len ty si odborník. Ak sa mýlim a dá sa toľko nahrať za 30 minut tak sa im veľmi ospravedlňujem . a vymaž môj príspevok.

Drahý Ares , moji drahí spolubojovníci .

chcem sa tu teraz všetkým hlboko ospravedlniť hlavne Kapetovisoa a spol . , že som ich tu neprávom osočoval. Máte pravdu s tým mentorovým bonusom a s dobrou skupinou sa to dá nahrať. Ešte raz sa vám moc ospravedlňujem.

15. stuka.jede

stuka.jede Forum Greenhorn

Drahý Tauron .
    Nikde som sa nestratol s harmonogramom ako po sebe nasledujú teamové pvp súboje /5v5 ,vlajky, pevnosť/. Je v tom nejaká chronológia alebo to určuje počítač? Resp. poraď, kde to mám hľadať prosím.

16. anti.

anti. Regular

je to pořád stejně už rok... ve 12h začíná pevnost, skupina proti skupině, pak vlajky a zase na novo... časově je to buď co 12h nebo co 6h, myslím, že o víkendech je to co 6h ale nezajímal jsem se o takové zbytečné detaily

17. Tazmaniak.CZ

Tazmaniak.CZ Forum Apprentice

Ahoj, co mi vadí...

1/ je mi jasné že drop věcí v inv. musí být rozeznatelný. Proč u neodkryté věci nemohou jít vidět staty kompleto_O? Nemusím klikat jak Venca v lokomotivě;).
    2/prodej elikxíru po jednotkach je jak kojencům...zase Venca v lokomotivě;)
    3/výroba kamenů na ponku, dám zkombinovat a můžu si jít dělat kafeo_O..trochu života.
    4/drop run - padají tak moc že když mi padne nevím co to je za předmět. děláte z nich něco božského ale 10% runa končí ve skladu a čeká na přezrok na její segru;).

Uff, se mi ulevilo:D

18. UnknoWn.er

UnknoWn.er Forum Greenhorn

Taky hodím pár slov do éteru... ( I když je to jako když hodíš hrách na zeď. Ale i tak si tu to srdíčko vypláču )

Začnu tím co se mi nelíbí:
    1/DROP RUN - to je na celou kapitolu, ale budiž... katastrofa, nevidím jediný důvod proč ty runy tak zvelebovat, ( hra jako taková hodně změnila směr a runy nehrají takovou roli jak se zdá ) teď tu máme spousty klenotů a i koalescencí a jiných kravinek, které daleko převyšují celkovou podstatu samotných run. Co si budeme, 10% runa za 40 doupat ? ( ano, někdo dá 10 doupat a má 5 run, ale to je snad už i na pěkný vtip ne ? ) ....40 vstupů do doupat se nedá jen tak nafarmit, na to pozor! a jinde ty runy farmit nejde a o to hůř že na všech obtížnostech padají jen 10% runy! ) Bylo by celkem fajn, kdyby se ty kvality a celkový drop run stupňoval podle obtížnosti...

2/PVE - tady je každému asi jasný o čem mluvím - jdete si na q1 smrtící, 4 minuty, 15k bodů do žebříčku.. super :)
    Ale proč každý chodí smrtící ? Protože je to nejlepší cesta jak nafarmit body do žebříčku ? Ano.. q1 smrt 4 minuty 15k bodů - q1 i3 10 min 22k bodů... ( průměrně orientační čísla ) a to mi nepřijde správné a nesouhlasím!.. - čísla podle mé vlastní zkušenosti, neberu komentáře tipu - dám to za 5, 10, 15, nebo 20....

3/Ponk - tady nejde ani tak o stížnost, ale mohlo by to být trochu méně náročnější na zlato a čas. Nebo třeba sem nahodit nějaký požehnání na to... ( jako je třeba na zkušenosti - byť i o 0,01% navíc šance, ponkovací svitek do postupu, nebo tak, fuj tady je možností - by se hodilo )

4/Za čtvrté už mě toho moc nenapadá, hlavně body 1 a 2,potom je to pár maličkostí - možnost nakoupit elíky po 100 kusech by se hodilo, ( zkratka - klik ) a to asi u spousty dalších věcí...

Ztěžování bylo dost, jdeme lichotit :)
    1/Pěknej Kingshill - co si budeme - tady si od portu doběhnu kam potřebuji a nemusím nějak bloudit uličkama. Není to daleko ani tam a ani tam, veliké +5

2/Eventy jsou splnitelné ( každý kdo nesouhlasí ať se chytí za rypák ) pro všechny a to je přesně to co je třeba...

3/Taky se mi líbí drop šutrů, padá jich hojně. ( když víš kde :D jako když máš místo kde rostou houby ) To samé

4/Když budu pokračovat, tak mě ukamenujete, našel bych toho víc, ale čeho je moc... :) Ahoj :)

Warodzilla likes this.
  19. blackassam

blackassam Forum Expert

Úpravu sférických mohli klidně pojmout z jiného konce, když už chtěli udělat vyvážení na sféraky tak mohli ponechat aspoň stavající drop v doupatech. Zabili dvě mouchy jednou ranou. Jednak by zase přidali na atraktivitě doupat a to osekaní by nemuselo být až tak tragické. Ještě další možnost že tento pokles mohli vyvážit i tím aby byli zahrnuté sférické fragmenty jako odměna do PVE žebřů, případně i navýšený drop do beden za paklíče.
    Každopadně tím že mají v plánu zavést event na SF tak tím vytvořili jen další časové omezení pro hru. Tak že bude podmínka, kdy se tu bude muset hráč dostat, aby měl z toho zisk. Pokud se to časově mine tím že člověk má i jiné povinnosti tak se může rozloučit s eventy, které jsou na tomhle stavěné. Každodenní farmou i když malou se dalo nasbírat dostatečné množství sferických, protože to nebylo omezené na čas, kdy je hráč může získat. Jestli to bude mít dopad tak hlavně na začínající hrače a bežné hrače co tu nesedí každý den od rána do večera. Ultra farmářů se tahle změna nedotkne stejně si tu odsedí svých 6 - 10 hodin hraní a už tak mají zásoby sferíckých na dlouhou dobu dopředu vytvořené.

Last edited: Feb 20, 2020
    Geredis likes this.
  20. elithyacz

elithyacz Forum Baron

Otázkou je to jak BP vidí splnění eventu. Pokud jen tak, že dojedeš postupovou lištu tak na to je sféráku potřeba celkem málo (relativně) ale právě třeba Poraz neporazitelné kde o lišty až tak moc nejde nějaké štestí lovce pravděpodobně nezachrání. Fajne je, že opět jsou ve zlatě odolnosti u předmětů.

Share This Page