Feedback Spätná väzba hráčov k hre

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Ares, Oct 12, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Raywe

Raywe Junior Expert

Na streame už boli odhalené niektoré úpravy skillov u warriora a mága, tak si to môžeš spätne pozrieť. Samozrejme nie je stále nič finálne a môže sa toho ešte veľa zmeniť.

2. Rura2003

Rura2003 Forum Greenhorn

ach kde su tie časy kedy bol lvl45 max bral by som to späť hneď vytvorte starú hru a ktorú by hralo oveľa viac ludi.

3. _Batole_

_Batole_ Junior Expert

Ahoj,

chci se zeptat už někdy někdo hlásil chybu u drtivého úderu?
    Pokud ho mám na levém tlačítku myši a dostatek zlosti, tak mě hra automaticky přiblíží k cíli, abych mohla působit škody. No dost často se stává, že se skill spustí aniž bych byla dost blízko a já máchám do prázdna. Stojí to esence a zlost, ta se zvedá akorát u mě :D

Zkoušela jsem si drtivák přehodit jinam, ale to mi prostě nevyhovuje.

4. jackoneill1976

jackoneill1976 Forum Veteran

Takový dotaz ...

Doufám že v rámci balance tříd taky vyřeší prolomení obrany u každýho stejně..

Ne jak teď jak moje hlavička trvá tři vteřiny a mágův vortex tak 10..sice to má delší cooldown ale taky bych bral spíš jednu hlavičku co mi vydrží delší dobu než co je teď...navíc vortex zpomaluje a účinkuje na obr prostoru... Co mám z toho když můžu dávat čelovku každou vteřinu když mi to žere jenom essku navíc..mág dá jednou..spotřeba ess o dost méně...jo a u skoku taky zrušit spotřebu ess..jenom u DK to bere.. hnus :) kdyby ten skok dával tak 500%..neřeknu..ale víceméně to ani neublíží.. Obecně DK má šílenou spotřebu ess.. U normal to neřeším,ale u speciální to je znát bohužel :(

5. Nostalgiac

Nostalgiac Advanced

Feedback na skilly u wara:

• Nejlíp mi zatím funguje vylepšit pár schopností 10 body, + k tomu přihodit elementy, pár pasiv efektů a zaměření. Skok absolutně zničený, zabili warův styl vrhání se do boje.

• Taktéž, to, v čem war dříve nejvíc vynikal, tj přímo mezi moby a regenerovat se obloukovým, nejde, buď člověk hraje na nízkou obtížnost kde ho moby jen lížou, nebo na vysoké obtížnosti musí opatrně pobíhat kolem. Regenerace totálně osekaná. Dračí aby fungovaly aspoň trochu jako předtím, musí mít všech 10 bodů, a i pak to není úplně ono protože chybí ta přidaná regenerace obloukovým. Bez odolnosti proti negativním efektům skoro k ničemu u sentinelů nebo bossů.

• Zábavné je mít těch 10 bodů v zlostném úderu, ještě v kombinaci s výkřikem, to pak člověk lítá po mapě chvíli jako blesk, a útok je dvakrát rychlejší, bohužel tohle je použitelné spíš na nízkých obtížnostech, kdy dmg mobů nehraje roli a člověk může pobíhat kolem a vybíjet co hrdlo ráčí.

• Velmi kuriózní je rozbitá země (nebo jak se to jmenuje, prostě ten ohnivý gejzír) s max body u výkřiku, kde trvá ten gejzír půl minuty... takže tam pak člověk stojí a dívá se na nekonečné výbuchy :D anebo se to zřetězí a pak na jednom místě drtí třeba 8 najednou... tímto způsobem aktuálně jedu sentinely nebo bossy, nevím, čím jiným dát dost DPS...

• Armor break slabý až běda, máme sice AB i na vlně ale mizerných pár procent, s tou redukcí co mají bossové už jen na bolestivce je to rozdíl mezi bezvětřím a mírným vánkem. Sice jde dávat armor break pořád pokud je úvodní štít dole, ale bez skupky tam ten DMG stejně nejde.

• 7 skillů na liště je fakt málo, nutně jich potřebuju 10, už si zvykám přepínat lišty ale když se do toho vkládá ještě i přepínání pravého tlačítka myši, což je taky nutnost, tak je to zbytečná komplikace...

Zatím mi přijde, že war má pouze dvě možnosti, a to buď dobré DPS, atk speed, rychlost, ale slabá odolnost a bez možností regenerace (takže dobré akorát na rychlé farmení nízkých modů), anebo slabé DPS a velká výdrž, takže může jít do skupiny jako tank a pak mágové nebo někdo vystřílejí nepřátele. Už nemůžu hrát "riskantně", jak jsem to měl rád dřív, kde jsem spoléhal na oblouky a dračí přes snížené cooldowny, a běhal jsem vyšší obtížnosti než na jaké jsem měl staty, u bossů jsem se učil časovat útoky, schopnosti, úskoky. V novém systému to bez statů jako war prostě nejde...

6. _Batole_

_Batole_ Junior Expert

Prosím mohlo by BP vyhlásit event na "Nebulu" ? Zaručeně bych měla splněno hned několik úrovňových lišt.

jackoneill1976 and micuna13 like this.
  7. Lysandra6801

Lysandra6801 Forum Apprentice

Stručně a jednoduše vaše nová verze je blbá!!!!! :mad::mad::mad::mad::mad:

MortisCz likes this.
  8. Striatta

Striatta Junior Expert

Určitě nemluvím pouze sama za sebe, jako mage
    Udělejte něco s tou lištou, takhle se fakt nedá hrát.
    Lišta je miniaturní, zničila jsem si už kvůli tomu všechnu vánoční essenci ((( a omezený počet spellů je do nebevolající.
    To byl od BP velký krok zpátky oproti jiným světovým hrám.

9. micuna13

micuna13 Advanced

ceny za reset naprosto šílené, nemám dost zlatek na vyzkoušení různých variant
    ceny za vyndání klenotů taky , asi budu muset počkat na lvl 100 a potom tam dávat jen ty vylepšené na max aby mě to nezruinovalo
    jsou to šmejdi :rolleyes:
    chci zpět původní lištu !!!!!

ргцт, MortisCz and Striatta like this.
  10. elithyacz

elithyacz Forum Baron

Zajímavý popis schopnosti :)

11. _Batole_

_Batole_ Junior Expert

Přidávám se k ostatním co se týče té lišty. Je moc malinká, na esku je tak malé políčko, že při slabší grafice nerozeznám bílou esku od světelné atp.

Nepoužívám moc často elíky, takže když jsem si chtěla připomenout písmenko pod kterým je, tak to prostě nepřečtu! Toto hraničí s bezohledností ze strany vývojářů k nám hráčům. Odmítám hrát na plazmě.

Skok u wara - jsme jediná klasa co si musí generovat prostředky - zlost bojem!! Není možné, abychom za jiný způsob generování prostředků byli trestaní!!

Při prohlížení itemů musím stisknout klávesu "Y" , abych zjistila jaké má konkrétní očárování. Je to velice nepříjemné.

Extrémní množství druhů kamenů. Je už toho vážně moc! K původním tuším 5 druhům další 3 další a ještě diamanty s elementární specifikací? Proboha už dost. :(

A abych nebyla jen negativní.
    Děkuji za změnu ponkování. Původní způsob mě v minulosti natolik vytáčel, že jsem 2x na delší dobu přestala hrát. I s otřesným dropem to časem půjde poskládat :)

Osobně mi vyhovuje i nový systém s kameny / runami / klenoty. Co nepotřebuji rozpráším a mohu si vylepšit to co mi chybí. Ale i tak trvám na tom, že je už moc druhů.

12. elithyacz

elithyacz Forum Baron

batole v nastavení si dej u popisu vybavení - Pokročilé zobrazení a máš o jeden problém méně :)

_Batole_ likes this.
  13. MortisCz

MortisCz Someday Author

Nahlasuju bug. Byl jsem q2 krveproliti dropl jsem 2 unikdy kralovka kulovnice a kralovske kleste ale na lvl100 !!!! Pritom by meli byt na levelu 145 !!! A to se vyplati za tu vyplacanou redku.

14. Striatta

Striatta Junior Expert

Jsem zvědavá, zda vůbec zpětná vazba míní fungovat ((( je to tu bez reakcí na jakoukoli připomínku.
    Na tu pidi lištu se opravdu zvyknout nedá.
    Navíc bych ráda věděla, proč zvýšili o tolik sílu bossů, oproti mobkám na mapě.
    Je to velmi nevyvážené a začínající hráči, kteří nemohou mít ani runy, ani kameny na určité úrovni, si na eventu nedají bosse ani na bolestivé. Jak pak chtějí, aby se běhaly eventy???

ргцт, micuna13 and MortisCz like this.
  15. edakut2

edakut2 Forum Greenhorn

do této doby velmi slušná MMORPG a hlavně hratelná, nyní "Čínská hra" pro naprostý herní magory, užijte si to, jdu relaxovat do *** nebo ****** :)))

Last edited by moderator: Dec 11, 2020
    ргцт, Lysandra6801 and MortisCz like this.
  16. elithyacz

elithyacz Forum Baron

Další megapecka vzal jsem gildovniho clena na event on je lv 55 ja 97 a nedostavam ani jeden bod do eventove listy. Prosím o poslani jako mega chybu.

ргцт likes this.
  17. FredyX666

FredyX666 Advanced

Elithya pokial si s nim nebol na inf a vyššie tak to chyba neni, mobky tam už neboli pre tvoj lvl úctyhodné takže si žiadny progres dostat ani nemal. Aspon 92 musia byt pre teba.

- Solo hra zabitá, už aj ja co som sa vždy pozeral na zmeny pozitívne mi pretiekol pohár trpezlivosti. Mam 360k dmg a všetko než padne trvá pridlho.
    - Skily stále polovica zbytočná resp vysoko podradná voči ostatným.
    - 80% krit sa snad ani nedá získat aby človek nedal do toho stovky eur na onyxy
    - Situácia s q7 setom nebola ideálna ale bola to aspon zábava do určitej roviny všetko zabit "spamovaním" q7 set bonus. Teraz situacia neni ani idealna a ani to neni zábava
    - Bosovia a velitelia (fialoví minibosi) majú sakra privela hp, to isté goblini co vyskakujú z truhel a tí duchovia z černej amfory.
    - Runy na regen hp nefungujú
    - skupinové talenty stále nefungujú
    - odmeny v event lištách väčšinou trapošina neprisposobené súčasnej situácii
    - ceny u gnoba prehnané, to isté na flasticky filtre atd na craft
    - v daily deal sú staré ceny (cca 85 000 tm za posvatný kyanit = kamene stratili hodnotu royal je teraz prakticky nic.
    - natože pribudlo 8 kvalitnejších kamenov po royaloch je drop surovych a roztrieštenych výsmech. kludne sa možu vymazat z dropu, a nech sa zvýši drop aspon jednoduchých

A mnoho dalšieho. Smutné že sa to posunulo týmto smerom.

EDIT. ešte co mi tuklo hned v pamäti
    - masteries debuffy ohen jed atd. nefungujú správne = každý si može lahko overit
    - drop knižek primalý
    - set trebars od gnoba uplne zbytočný, nikto to nikdy nebude používat ako optimalnu volbu ked je to na lvl 100 a vybava sa da zohnat lahko 140, pripadne 145
    - hlavný questline skončil požiadavkou vstupit do Sargonovej pevnosti ktorá sa spustí s eventom = trapné, 2 slubovaný bosovia nikde (ktorý zrejme budú sargon a mortis)
    - scam s petmi a upravenými cresceritmi
    - ak chceli spomalit hru nechápem prečo predstavili koncept krvavých truhlíc, ktorú chcú od hráča co najväčšiu rýchlost
    - mapa skrúteného lesa je skôr frustrácia ako dobrodružstvo
    - nerovnováha klás, nechápem prečo sa rozhodli spravit z trpajzlíka tanka a bojovníka na blízko, dobrých pár skillov je stále zbytočných/vysoko podradných voči ostatným skillom ergo sú zbytočné
    - efekty pri warovovom skille Fury of the dragon sa to volá myslím, na mape neni skoro nic videt ked to použije
    - heroldov plášť, pre rangera a trpa zbytočný efekt burn debuffu ktorý ani nefunguje správne, pre mága vpodstate zdvojnásobenie dmg nakolko ohnivka teraz fičí.

Ako mohol niekto s takýmito nezmyslami vobec príst nechápem, a už vobec nechápem ako ich mohli implementovat do hry.... velmi smutné

Last edited: Dec 11, 2020
    jackoneill1976 and ргцт like this.
  18. elithyacz

elithyacz Forum Baron

Koukal jsem že na Kranparusovi je 2x obtížnost bolestivka a chybí tam normal zajímavé. :) Drop unikátů z medvěda a Kranparuse 00 nic. A ten čas na splnění eventu je též dost krátký. Zkuste jim modi napsat at to prodlouží vím že moc o víkendu nepracují ale za zkoušku nic nedáte.

Last edited: Dec 12, 2020
  19. vojaksr

vojaksr Forum Apprentice

***** ***** BP rovno im to mozete odkazat ze je to jedna banda ******* ***** co dojebu naco siahnu.Nehratelne bugy lagy nemozne zabit bossa na normlanej obtiaznosti ako ma clovek potom plnit ulohy?Vsetko daju do **** rychlost utoku zbroj ****** bossov co clovek nema sancu zabit sam nech tie ***** zabudnut ze do tejto hry vrazim co i len 1 cent uz ziadne peniaze nech sa ***** ******* a nech skrachuju

Last edited by moderator: Dec 12, 2020
    jackoneill1976 and mad.max like this.
  20. jackoneill1976

jackoneill1976 Forum Veteran

Prodlouží?? Tvl... Jen to ne.. Ať to vypnou úplně..2+3 ani nemusí zapínat...

Ha bych navrhoval kompletně vypnout servery ať nikdo teď nic nemůže dělat..nahnat všechny čínské dětičky co na tom 3 měsíce pracovali zpátky ať to celý předělaj... A hlavně ať to zkusí i hrát!!! Ne jen doplní cislicka do Excelu podle nálady...

ргцт likes this.

Share This Page