Feedback Spätná väzba hráčov k hre

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Ares, Oct 12, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. couda22

couda22 Forum Commissioner

V BP se zblaznili. Clovek by rekl, ze ty eventy prinejhorsim prizpusobi nove verzi, ale opak je pravdou. BP asi chce, aby letosni vanocni event + mini nikdo nehral a vsichni hrali to jejich slavne "rozsireni". Navyseni progressu minieventu nemohl udelat rozumne myslici clovek:
    mini1: z 4000 na 9000
    mini2: z 7700 na 17500
    mini3: z 13200 na 30250

Vazne bych chtel videt ty silence, co jsou ochotni BP za ten jejich paskvil i nadale platit.

Jinak tato hra uz neni vice mene hratelna solo. Nastaveni bossu je delane na skupinove hrani (koeficient HP za dalsiho clena skupiny je 33%).
    Pozn.: toto je jen konstatovani, nerikam tim, jestli to je dobre nebo neni.

micuna13, ргцт and LOGEN9 like this.
  2. jackoneill1976

jackoneill1976 Forum Veteran

Já už se těším hlavně na poušť esencí a toho bosse za 2 minuty... a taky Kingshill sewers pod hradem :)

BP chce aby se eventy dali hrát jenom když platíš (roucho).. donutí tě protože esska se nedofarmis..zato řepy mám už 30k.. To vystačí na vstup minimálně do roku 2050.. prostě co nepotřebuješ vůbec tak tam nastaví drop +1000000%

ргцт likes this.
  3. djedge

djedge Forum Apprentice

Ahoj, jsem zděšen co s hrou provedli. Po dlouhé době jsem jí zapnul, a nejsem tedy vůbec potěšen. A nejvíce mi vadí, že si myslí že FORUM bude suplovat jejich neschopnost dát do hry popis se změnami a nějaký návod.

ргцт likes this.
  4. jackoneill1976

jackoneill1976 Forum Veteran

to je zamer nebo bug ze ty polena na krveproliti jsou jenom na okrasu? 2x jsem umrel a nechapal jsem jako jak... az pak jsem si vsimnul ze ta cara leze nahoru...

zadam o kompenzaci protoze tam se nevstava zadarmo.. jestli to BP vubec zajima ze tam ma zakladni chybu v tom minieventu...

5. vojaksr

vojaksr Forum Apprentice

Ahojte padaju vobec niekde sperhaky na otvorenie truhel ci je to vsetko uz len o peniazoch?Lebo zatial mi nevypadol ani 1 sperhak a to nikde dakujem za odpoved

Blade66 likes this.
  6. Blade66

Blade66 Forum Greenhorn

tak jsem se po dlouhe dobe koukl do hry...diky za tyhle zmeny,ale asik to fakt prestanu...je to vic neprehledne,a z hlavni postavy na Hereduru mi zmizla cela koupena special tagzanska (nebudu tu vypisovat presny pojmenovani) zbroj vcetne zbrani....koukam,ze na jinych postavach me nezmizla,ale tady jo....tak jeste jednou diky :-(
    p.s.: a z tech drahokamu,co mi zbyly ze zmizele vystroje nejdou presunout do jinych volnych slotu,i kdyz ted pisou,ze sutry,co byly jen do zbrane a sperku u zbrane,se daji vlozit i jinam...koukam,ze nedaji

7. odckuler

odckuler Forum Apprentice

Ahojte. Mam level 100. Mam itemy na lvl 140. Mam ich preponkovane a nasutrovane. Mam dmg 240k. HP cca 1mega. Dal som tomu patchu sancu, ale je to extremne nudne. Ani pred CE to nebolo uz moc zabavne, ale aspon sa svizne behalo. Teraz to je uz len nudne.

8. _Batole_

_Batole_ Junior Expert

Zdravím
    Od kdy si hráč musí za splnění úkolu zaplatit dardou temných?
    Mám na mysli úkolovou řadu na ponk "Od pohromy k ohromení 2/2". Nový hráč, aby splnil tento úkol, musí utrhnout na bolestivé 2 trsnatce. Bohužel ten srp/krumpáč či co to je se kupuje za 500 TM. Z jedné rostlinky může padnout 1-3 kusy.
    Takže smolař si koupí hned 2 pomůcky??
    A bez splnění ponkových úkolů se bohužel v dnešní hře moc hrát nedá.
    Pokud je to do úkolu, měl by hráč na to dostat i ten předmět zdarma. Teprve další by měl kupovat.

9. Gauthor

Gauthor Count Count

Nemůže mu trsnatec padnout?

10. Robocop

Robocop Forum Connoisseur

odpoveď znie že môže padnúť, ALE to si asi radšej dotyčný kúpi ten čakan.

11. mates5888

mates5888 Forum Apprentice

smiem sa spytat ake ulohy? nieco o tom viac, dik

12. ргцт

ргцт Active Author

úkol je že ty trsance musíš vykopat, takže i pokud ti padnou, tak úkol nedokončíš .. včera jsem si to na mým novým warovi zkoušel .. když jsem to prvně viděl, tak jsem si myslel, že si snad dělaj srandu .. -500 tm a dostaneš jen nějakej recept na elíky .. no super ...

13. _Batole_

_Batole_ Junior Expert

Bez splnění úloh na ponk nebudeš moct později přenášet očarování z itemu do itemu.

Geredis likes this.
  14. Striatta

Striatta Junior Expert

Pro hráče, co začali hrát těsně před těmi úžasnými změnami je hra konečná, nemají kameny a s každým přibývajícím lvl je to pro ně těžší a těžší. Takhle chtějí získat nové hráče??? A pokud jim chce pomoci silnější hráč, je akorát na tom bit, ani drop na prodej, či tavbu, za to vůbec nestojí. A teď opravný Path ještě víc do****** hru, aby již tak těžké mobky ještě ztížili. To jsou opravdu tak postižení, nebo se chce BP této hry zbavit a odradit všechny věrné hráče?
    A bude alespoň někdo z vyšších konečně reagovat? Vysvětlí nám vůbec důvod takovéto taktiky BP?
    Jsem správně ve zpětné vazbě? či je to tu jen další diskuze, aby pobavila BP???

Parádni Patch, na krveprolití malej bossík nejde zpomalit vortexem, nereaguje na zmanipulovanou mobku, nejde zamrazit, strážce ho už dávno neláká a je tak rychlý, že nelze utéct ani uskočit. Krveprolití teď hráč nedá ani krůček po krůčku. To si z nás opravdu děláte legraci???
    Hru jsem otráveně vypla :(

Last edited: Dec 18, 2020
    ргцт and Kdotoasije like this.
  15. Madaddy

Madaddy Forum Apprentice

to by to musel nejdriv nekdo tomu BP prelozil :) cesky asi moc neuměj

ргцт and Striatta like this.
  16. Radec

Radec Padavan

Ahojte, tie najžhavejšie veci som poslal ako spätnú väzbu dev teamu. Prosím používajte na diskusiu iné vlákna, veľa príspevkov som nemohol zakomponovať do listu, lebo netvorili spätnú väzbu:)

ргцт and micuna13 like this.
  17. Andreas90

Andreas90 Forum Apprentice

když se člověk přihlásí do arény, tak furt hraje s tím samým, třeba pětkrát za sebou a nemá na něj, tak je to dost otravný. takže měnit hráče, nemůžou se potkat ty dva samí několikrát za sebou.

18. Tazmaniak.CZ

Tazmaniak.CZ Forum Apprentice

/Dá sa to aj slušnejšie

Last edited by moderator: Jan 11, 2021
  19. Robocop

Robocop Forum Connoisseur

mna by napr. zaujimalo ci je nahlaseny nedrop veci s minibosikov modrych a fialovych na vsetkych mapach lebo hrac sa s tym natrapi hlavne ak maju aktivovany stit (mini) a odmena??? pár striebra.
    ja osobne ked uz vidim ze maju aktivny stit modry a fialovy idem dalej lebo mi len tlak stupne po zabiti. ved ovela kvalitnejsi drop je s tych zelenych.
    dalsia vec zaujimalo by ma ci je tiez nahlasena chyba napr. v kniznici vojdem na mapu a kym sa nacita som mrtvy pride mi dost neprofesionalne a amaterske umiestnit npc hned pri vchode hlavne kvoli hracom co nemaju premko a za dalsie pokial sa jedna o obtiaznost krviprelievanie je to este tazsie lebo po smrti sa zjavuju "rychle smrte" a uz sa umiera ako na pase.

Last edited: Jan 12, 2021
  20. Striatta

Striatta Junior Expert

Event pouštních esencí, to jako BP myslí vážně? Krystalická rosa padá až třetí vlnu mobek a jeden, dva kousky.
    Přímý vstup do barevných map nedává krystaly. Dvakrát zelený, jednou modrý...ani jeden krystal do úkolu. Tak jsem zkusila jít přes portál za vydřenou rosu a ejhle, tam jsem to nasbírala na první pokus.
    Takže budu další hráč, co poušť esencí odmítá plnit.
    Tohle už není výsměch ze strany BP, to už je urážka všech hráčů.
    Začínající hráči, nedají ani bosse na normálu, musí počítat každý fragment za vstup, takže nasbírat rosu pro ně skoro nemožné. Takto chtějí získat nové hráče?

micuna13 and ргцт like this.

Share This Page