Feedback Spätná väzba hráčov k hre

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Ares, Oct 12, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Nostalgiac

Nostalgiac Advanced

Souhlasím, poušť esencí je teď nehratelná. Zajímavé, i když celkově event nijak neupravili, podařilo se jim nerfnout drop rosy - dřív padala co chvilku, teď několikrát za kolo... není žádný způsob jak nafarmit, z důvodů chybějících sfér léčení, ale i odstraněný drop léčivých nápojů a omezené léčení pomocí skillů nejde poušť vydržet (a v současnosti bez znalostí ani nejde mít dost odolek). Je vidět, že BP se rozhodlo jít politikou, kdy nepůjde nafarmit zásobu rosy a pak být donor pro nějakou silnější skupinu...

ргцт likes this.
  2. Cotopaxi78

Cotopaxi78 Forum Pro

A co teprve drop pekelných cest? Nevím jak vám, ale mě padne třeba 1 za mapu a při představě, že bych si měl nafarmit pekelné cesty do zásoby nebo na více kol, tak mě z toho jebne.

Hlavně, že když někde něčeho padá víc, tak to hned utnou. Na opravu i dost zásadních věcí serou.

micuna13, Striatta and ргцт like this.
  3. Striatta

Striatta Junior Expert

Pekelné cesty nepadají, to mají opravit při hotfixe ted v lednu, hlavně že chtějí banovat, na to čas mají.

Jinak nastavila jsem se v poušti esencí proti jedu a jakžtakž to jde, zvládnout ty vlny, ale i tak drop rosy za všechny vlny je přímo katastrofální a k pláči.

Last edited: Jan 17, 2021
  4. Striatta

Striatta Junior Expert

Docela by mě zajímalo, zda se bude něco dělat s kostkama za premko.
    Proč máme dostávat stovkové věci, když je kostka dropnutá na krvavé úrovni.
    To chce BP vážně přijít o platící hráče? Protože pak premko postrádá význam úplně, protože těch pár temných za den si každej odpustí.

No to se BP něco zase povedlo, měli by vrátit mrazivou vlnu, jak byla, nebo ať alespoň vrátí lákání strážci, jinak je hra s mágem nehratelná (((

Last edited: Jan 20, 2021
    micuna13 likes this.
  5. Robocop

Robocop Forum Connoisseur

JA SOM VYSOKO NESPOKOJNY S "AKOZE" OPRAVY DROPU PADA VACSIE...... AKO PREDTYM TOMUTO VRAVITE DROP?????? po dnesnom kritckom hotfixe ktory sa naozaj moze nazvat KRITICKY je drop s mini priam otrasny a este zhorseny napr. na krviprelievani chrobak drop po zabiti sfera a med to iste bahno na Q5m2 sfera a med spravil som fotku ako bonus aj s dropom kniziek aby sa nepovedalo mozete preposlat na centralu ich nadhernu opravu.
    dalsia vec su adrenalinovy minibosikovia po cely cas ich zivota maju adrenalin toto v hre nikdy nebolo chapem striedanie utoku ale toto mi pride cez ciaru.
    wortex na mapach nefunguje tak ako má na bosov funguje podla popisu v hotfixe.
    oprava dropu znalosti. bez zmeny
    oprava dropu sferakov. bez zmeny
    jedine co sa im podarilo je ze pada plast sily pre magov dropol som ho.

Striatta likes this.
  6. Striatta

Striatta Junior Expert

Přesně tak, z brouka mi padla jedna fialka, kamínek a jedna modrá, z bahna na druhé mapě jeden modrý krám.
    Na to, jak mágům pomohli do hrobu, fakt bezva drop za to nervování.
    Mohli by se prosím naši admini ozvat zpětnou vazbou za nás???

7. Robocop

moze sa mi niekto vyjadrit k tejto rune? len nechcem citat ze to mam predat. evidentne stara runa v balicku v tomto evente

8. Andreas90

Andreas90 Forum Apprentice

můžete umožnit dělat zářivý prach z více druhů kamenů najednou? jsou tam čtyři sloty a jde to vždy dělat jen z jednoho druhu... ukrátilo by to čas.

9. Inu

Inu Junior Expert

A k čemu by si chtěl vyjádření?? Každej svépravnej člověk si prve přečte co kupuje... Je to tvoje chyba že si koupil něco co je k ničemu.
    Pravděpodobně developeři nepředpokládali že by ten balíček za 5stovek vubec někdo koupil... 25x kreskerit 1k redky 20potíku a oživovaký. Jinak hra je parádní 3,2m crit na ice missile to už musí být nějaká ta investice do krit a dmg kamenu... :rolleyes: no nic směju se. pokavad budou hráči platit za něco co nefunguje nic se nezmění ale je to každýho věc. Aspon že neporazitelní za den hotový bez pláště bez investice to se jim povedlo víc eventu kde není třeba koupit plášt kde stačí jen síla postavy. Za mě tvoje chyba příšte přečíst co kupuješ.

10. Robocop

ty si taky chytrolin ze nemas ani páru asi. uvedom si ze co si kupim alebo nie je cisto moja vec a tvoja zbytocna starost a za dalsie ty si mod ze mi davas odpoved aby so nieco nekupoval? ja by som chcel vyjadrenie ci sa ten ZAVADZAJUCI balik nahlasi ci bude nejaka kompezacia alebo nejaku odpoved. nemal som odkial vediet ze tie 2 runy su nepozitelne kedze popisky stoja za velke ...... staci si pozriet popis sutrov cierneho a bieleho. rozny nazov aj vzhlad ALE popisok k nim rovnaky.

Last edited: Jan 24, 2021
  11. Inu

Inu Junior Expert

No jasně že je to tvoje věc ja ti to neberu. Klidně plat aspon hra přežije:rolleyes:... Jinak runa pokořitele byla v expanzi konvertovana na klenot pokořitele bylo to jasně napsané v oficialním PDF souboru od DSO. Nevím teda za co bys chtěl kompenzaciu dostal si to co si koupil to že sis nepřečetl co kupuješ je už věc druhá.:rolleyes:

12. Striatta

Striatta Junior Expert

Proč jsi tak arogantní?
    Tady jde o to, proč BP nabízí ke koupi nepoužitelné věci.
    Takže chyba je na straně BP...víceméně se to dá dokonce brát z jeho strany, jako obohacení na základě podvodu.

Last edited: Jan 24, 2021
  13. Inu

Inu Junior Expert

Nikdo není arogantní pokud si někdo nepřečte za co utratí peníze tak je to jen jeho chyba.
    V balíčku je jasně napsáno co hráč dostane. Kdyby tam bylo napsané 2x klenot pokořitele a dostal by runy tak ano
    chyba je na straně BP... Bohužel hráč dostal přesně to co je v popisku balíčku tedy je chyba na obou stranách.
    A to že BP kálí na hráče a na hru je věc druhá a to že jim za to ještě někdo platí a nepřečte si za co platí je věc třetí.:rolleyes:

14. couda22

couda22 Forum Commissioner

Problemy tohoto typu musis resit pres podporu, ne na foru. Na foru s tim nikdo nic neudla.

Inu likes this.
  15. Robocop

couda22
    diky za plodnu radu, ale skor som dufam od niekoho kompetentneho ze sa mi k tomu vyjadri v zmyslu napis podporu, alebo vytri si s uctenkou zadek ked si blb chapes? ale asi som moc najivni ked som v nieco take dufal ze?
    ked viem ze to bude mat nejaky zmysel velmi rad napisem na podporu.

16. couda22

couda22 Forum Commissioner

Nevim jak dlouho hrajes a jestli jsi uz nekdy resil nejaky problem spojeny s konkretni postavou, takze nevim, jake mas zkusenosti s politikou BP. Forum neslouzi k reseni konktretnich problemu, kor problemu tykajicich se veci spojenych s penezi. V zahranicnich sekci k takovym vecem napisou jenom a poze nasledujici: obratte se s timto problemem na herni podporu, zde na foru vam nemuzeme pomoct.

Takze se opravdu musis obratit primo na herni podporu, protoze reklamace se na foru neresi. Doporucuju k tomu obrazku jeste pridat obrazek balicku, ktery jsi zakoupil, at je naprasto jasny kontext, ktereho se to tyka.

17. Raywe

Raywe Junior Expert

Ako ti už odporúčili, musíš napísať na podporu. Tu ti nedokážeme pomôcť. Pri kontaktovaní podpory uveď všetky informácie, ktoré zrýchlia proces vyriešenia tvojho problému, ako je server, názov postavy, potvrdenie o platbe a opis problému.

18. elithyacz

elithyacz Forum Baron

Ja hlasuji blade za tvůj plán B to s tou účtenkou :)

Last edited: Jan 25, 2021
  19. Striatta

Striatta Junior Expert

Hmm a jak psát na podporu, když jsem přihlášená ve hře, píšu odtamtud a přijde mi odpověď, ať píšu ze hry, aby mi mohli požadavek splnit????

20. Raywe

Raywe Junior Expert

Prihlás sa cez prehliadač do Drakensang Online, klikni na podporu a vypíš tiket. Po odoslaní by mal byť tiket verifikovaný.

Share This Page