Feedback Spätná väzba hráčov k hre

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Ares, Oct 12, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Robocop

Robocop Forum Connoisseur

len otazne je ci tam aj niekto a co sa tomu venuje preto som sa pytal ci to ma aj zmysel tam pisat.

2. Andreas90

Andreas90 Forum Apprentice

prosím, aby více padaly prastaré znalosti, jsem lvl 53 a znalosti mám na lvl 18, z toho 9999 jsem získal v eventu, hrůza.

micuna13 likes this.
  3. Robocop

dakujem podpore za pomoc za preposlanie problemu vyssie a k mojej spokojnosti.

tu vyhral plan A

tak aj tebe za radu co mam a co nemam kupovat ;) ja som totiz vtedy nehral ked sa konvertovali runy

Raywe likes this.
  4. chevasitos

chevasitos Forum Master

to je fikaný za 500 , 2x klenot zelenej, to se vyplatí škoda že to de koupit jen 1x :( to je 8k prachu :D

5. jackoneill1976

jackoneill1976 Forum Veteran

za 500 korun 8k prachu? to je dobry deal?...paneboze.. tak proto je ta hra tam kde je...

6. MisterNoob

MisterNoob Advanced

Otázočka ku klenotu pokoriteľa (lebka).... ako funguje? Lebo akosi nebadám žiadny rozdiel v statoch a nič sa nestakuje.

aha, díky moc couda :) na toto som úplne zabudol

Last edited: Jan 29, 2021
  7. couda22

couda22 Forum Commissioner

Tento klenot upravuje unikatni hodnotu predmetu Ozdoba pokoritele, kterou lze ziskat ze zlate truhly, ktera se muze objevit po zabiti poraz neporazitelne eventoveho bosse. Bez tohoto predmetu nema klenot zadny ucinek.

MisterNoob likes this.
  8. elithyacz

elithyacz Forum Baron

Tak to vypadá, že jsem jim krapet křivdil, že se bude hůře hrát. Hraje se mi stejně dobře a když k tomu vezmu i ten drop kamenů tak se vyplatí i občasná obíhačka s modrákem v rage modu. Sice z nich nic nepadá ale vynahrazují to ti ostatní. Takže palec nahoru.
    Stále je tam dost věcí k upravení tak snad to nebude dlouho trvat. Nicméně mě celkem zajímá jak to bude s kávovými zrny na Sargona bo event není moc dlouhý.

9. couda22

couda22 Forum Commissioner

Krivdil? Ja myslim, ze ne. Dokazes si predstavit, kolik kameni bys nafarmil, kdyb byl tento drop uz pri DtU?

10. elithyacz

elithyacz Forum Baron

Co by kdyby couda jsem radši když se můžu radovat že se něco povedlo než být naštvaný že se to mohlo být jinak. Nicméně moje křivdění bylo v tom, že jsem měl za to že mi osekají hraní za mága což se nestalo hraje se mi pořád celkem fajn.

11. hrasok16

hrasok16 Forum Greenhorn

Prastaré znalosti. Chcem sa spýtať či je v pláne ešte nejako fixnúť prastaré znalosti, písal som na podporu z tade som dostal odpoveď že mi nemajú ako pomôcť. hru hrám od decembra, mám lvl 91 a prastaré znalosti lvl 17 aj to len vďaka eventu kde som dostal 9999 vedomostí. Ak sa to nefixne nemám šancu konkurovať alebo dobehnúť hráčou čo tú hru hrajú dlhšie iba žeby som to hral ďalších 50 rokov čo asi nieje možné.
    ak sa nechýstá fix môžem to rovno odinštalovať, tak by sa tu mohol niekto vyjadriť či sa to bigpoint chystá opraviť alebo nemám strácať čas s touto hrou.
    Ďakujem.

12. Striatta

Striatta Junior Expert

Elithya, já teda nevím, ale lépe se mi nehraje, nějak už nedám brouka na q5 na krvi solo(((

13. Robocop

bol by som velmi rad keby sa nahlasil problem s mrazivym utokom potvrdene u viacerych magov dufam ze si to vsimli aj ostatny.
    po pouziti mraziveho utoku (vypadu) v case smrti nam zostane kusok hp a pritom sme mrtvy a nejde hraca (maga) ozivit lebo sa nezobrazi ikona kamena spoluhracom svieti hrac ako este zivy cize jedina moznost je sa postavit za 120tm najlepsie sa to da osledovat na arachne.

14. Inu

Inu Junior Expert

Je možnost že ti dá spoluhráč kámen přímo z inventáře... Klikne pravým tlačítkem na kámen duší a pak levým na tvoji mrtvolu...Ale je to otravný třebas na krveprolití většinou ani nevidím kde mág leží no... Stává se to dost často chtělo by to fixnout...

15. Tazmaniak.CZ

Tazmaniak.CZ Forum Apprentice

Je možné už něco udělat s tím že při změně mapy přez průchod (šipkou) se dosti často stává že se to bugne nikam vás to neportne a další průlez na jinou mapu není možný..repsektive není možno nic krom portnuti úplně jinam a jít celou mapu znova. Klidně se mi tohle stává 5x za farmu když děláme a nejen mě.....je tu spousta těchto věcí které si myslím že by měli být první na opravu ...Poprosím nechte si vzhledy a barvi na dny až nebudete se chtít nudou už ani dloubat v nose!!! díky

16. blackassam

blackassam Forum Expert

Přepracujte regenerační schopnosti mága.

Momentálně by mohlo pomoci, kdyby se regenerační HP element z magického projektilu dostal do talentu singularity. Tento talent je univerzální v používání ke všem elementárních talentů. Pomohl by kompenzovat křehký stav nízké základny HP, kterou jste mágům v DL vytvořily. Byl by to jeden ze způsobů, jak aktivně využívat regeneraci a vyrovnávat rozdíly v nastavení pro ponížené HP v základně. Případně vytvoření dalších zvláštností v talentu singularity, která odvádí životní sílu z monstra. Pokud je základna pro HP nastavena na velmi nízkou úroveň, měla by mít větší podporu pro regeneraci života.
    Momentální nastavení a rozdíl sníženého HP je nedostatečně kompenzována bez další podpory.

Nastavené zranění je po změnách v R246 spíš nedostatečné, aby tohle mohlo vše vyvážit.
    V opačném případě by bylo potřeba upravit talenty. Tím že došlo k jejich změně a byli ponížené v účinnosti na maximálním možném způsobeném zranění.

Fire ball s tím že byl omezen na průchod jen třech nepřátel zvažte navýšení procenta pro zranění v kumulaci do postihu.
    Tím že byl zcela přepracován talent Frost Wind a ztratili jsme značnou velkou část možného způsobeného zranění z původního vytvořeného nastakování Frost Nova. Převeďte nazpět část tohoto zranění pro talent Frozen Sphere. Buď do ní aplikujte stak na další navýšení zranění nebo zvyšte poloměr výbuchu a převeďte do ní nalomení odolností pro led.
    Tím že jste nám přiřadili nejnižší HP v základně tak se držte záměru...nejsme předurčeni k boji na blízko, abychom mohli dál efektivně lámat odolnosti pro led za cenu rizika, že při to v davu zhebnem.

Magická střela je momentálně neefektivní talent. Nemá potřebnou sílu pro způsobené zranění, aby stála za používání a ani přiřazené doplňující AoE. Mohla by se stát použitelným talentem pokud by byla přetvořena na rozptylovou střelu při zachování způsobeného zranění nebo navýšit její zranění a přiřadit postih krvácení, který by způsobil další doživování v HP pro regeneraci.

Momentalně nemáme dostatečnou podporu v životě ani kompenzaci ve způsobeném zranění.
    Talenty je dál třeba prozkoumat a vyvážit v rozdílu možném poškození vůči HP a podpoře pro přežití. Regenerační složku uzdravování jste zcela opomenuli přepracovat.

Last edited: Feb 6, 2021
    micuna13, Aeneas and elithyacz like this.
  17. Tazmaniak.CZ

Tazmaniak.CZ Forum Apprentice

Tohle forum je tu jako proč...hráči to sem datlujou horem dolem co je špatně nebo co popřípadě udělat jinak když to bude možné.

Jenže druhá strana tohoto uplakaného deníku má reakce takové že je prostě nezaznamenáš ....podle toho soudím že ti co by měli tak dali těm co nic neví možnost bavit se čtením blogu. Jestě je tu možnost že natomto webu se řeší vždy okmžitě jen tisící otazka, to by pak možná seděl ten poměr.
    Taky dobrý našeptávačem je skutečnost vytvoření almanachu jinde než tu....takže bych se odvážil říct že hrači jestlli čerpají info o hře tak rozhodně nééé tady...jenže to je vcelku smutné!!!!
    A zase nám to řekne jednu věc a to že jste tu k ničemu ale opravdu!!!!

Já si marně vzpomínám kdy jsem se tu dozvěděl něco co mi v něčem pomohlo krom v tom se nasrat protože v tom pomáháte hodně slušně!

Přeji příjemné čtení.

18. Kryton2x4b.523p

Kryton2x4b.523p Forum Inhabitant

Bylo by dobré,kdyby se někdo zamyslel nad tím drcením kamenů. Je to opravdu otravné a zdlouhavé. Uvítal bych drcení po více kusech. Třeba jako tavba. Proč klikat 5x na rozdrcení jednoho kamene a ještě u toho čekat na nějaké animace. Prostě to chce zjednodušení.

micuna13, Aeneas and jackoneill1976 like this.
  19. blackassam

blackassam Forum Expert

@Kryton2x4b.523p už byl založený návrh na mobilní drtičku kamenů...na způsob tavírny.;)

Kryton2x4b.523p likes this.
  20. elithyacz

elithyacz Forum Baron

Až zpraví ponk tak nemusíš čekat na animace dat rozdrtit a vypneš ponk a je to.

Share This Page