Starší postava

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Gandalf19741, Mar 25, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Gandalf19741

Gandalf19741 Forum Greenhorn

Zdravím, po letech jsem si chtěl zahrát se starší postavou lvl 25, ale u této postavy nejdou kombinovat drahokamy ani ty nejmenší. Uvádí to že to vychází z nějakého úkolu užitečné tretky. Ten už asi zpětně nesplním. Je nějaká šance jak to odemknu?

2. mad.max

mad.max Regular

Zacni v Kingshille.
    Hladaj zelene ulohy

3. Gandalf19741

To je rada k nezapalaceni.... zadne stare ulohy už nejsou k dispozici....

4. Gandalf19741

Musí jít někde koupit samotný Začátečnický manuál, který to aktivuje, když už ty úkoly nejsou k dispozici.

5. Jjjj13

Jjjj13 Forum Apprentice

Ahoj mam stejný problem na postavě 41lvi někdo neví jak na to?

6. tero5

tero5 Forum Greenhorn

v kazdom meste su zelene ulohy , zelene vykricniky hladaj ich...

7. MARVINISKO

MARVINISKO Forum Greenhorn

Najdi si úkoly ': Od pohromy .... začínají v kinshilu pužij almanach abys věděl kde jsi třeba skončil

8. CzSamurai

CzSamurai Forum Apprentice

Ví, řešil jsem to nedávno.. totiž na vyšším lv to už v kingu neukazuje vykřičníky žluté nad NPC a jsou vidět až když na ně člověk klikne..
    předtím, než má hráč k dispozici první zelený úkol Od pohromy k ohromení totiž musí udělat jeden žlutý úkol v kingshillu, zadavatel je jedno NPC na jihu města, v té dlouhé uličce, naproti prodejci lektvarů.. jsou tam asi 2 npc u sebe, jeden z nich dá žlutý úkol promluvit si s alvinem, pak roshanou, pak tě pošlou do hagastovky a jak to odevzdáš tak dostaneš zelený úkol složit na ponku malé kamínky na mozaiku a když to uděláš, dostaneš u Petyaxe první zelený úkol na ponk.. po jeho splnění (najdi trstnatec na bolestivé před Khalyskou) je další úkol v Táboře odporu, Jarnshofnu, Andrakashi a dalších městech podle lv postavy..

9. Johny736

Johny736 Forum Greenhorn

Ahoj, taky jsem po letech opět spustil DSO, a i když jsem na lvl 28, jsem úplný začátečník a hodně věcem nerozumím. Není tady někde návod pro nováčky? :) Třeba získávám stále nějaké mince, ale nikde nevidím, kolik jich mám celkem, ale hlavně k čemu vlastně jsou? U obchodníků je to o zlatu, stříbru a mědi (a samo temných mincích), ale ty obyčejné, co mi padají z monster a z úkolů? Nebo jsem měl stále v inventáři univerzální nápoje, teď nikde nejsou, jen drahé lektvary zdraví.. a mraky nových věcí, některé jsem ještě ani nevyzkoumal a vůbec netuším, k čemu jsou. No, je to po těch letech nějaké takové přeplácané :)). Kdo může, pls o odpověď. Díky :)

10. Geredis

Geredis Active Author

@Johny736, veškeré mince (či spíše měna) se ukládají do měšce s měnami. Jeho ikona se nachází v pravém horním rohu hned pod ikonou pro nákup temných mincí. Měn se ve hře nachází opravdu hodně, jejich přehled, stejně tak jako využití nalezneš třeba v tomto příspěvku na mém blogu. :)
    Univerzální nápoje, které v minulosti doplňovaly 65% bodů života jsou již nedostupné. Namísto nich můžeme nakoupit nápoje, které doplňují životy či zdroje (mana/koncetrace/pára/zlost), a to jak jednorázově nebo postupně v průběhu času.

Share This Page