Stíny minulosti/Projdi portálem

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by TinaTina81, Nov 15, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. TinaTina81

TinaTina81 Forum Apprentice

Pro projití portálem potřebuji parní jádro. Ví někdo prosím, kde je vzít? Díky.

2. elithyacz

elithyacz Forum Baron

Parní jádra padají v tajném žaláři z mapy kde jsou ti bosove kteří jsou znázorněni na mapě jako lebky. jinak nyní v eventu je ke konci lišty pár jader.

3. Skuska55

Skuska55 Advanced

Tie parné jadra dostaneš aj ako odmenu za nejaký quest. Myslím že to bolo niečo m medzi 10-20 ks.

4. Divine

Divine Moderator Team Drakensang Online

ahoj, tak ako som ti odpovedal na podpore, parne jadra sa daju ziskat v "doupe" so strazcov, pokial si vezmes ulohu v andrakashi

5. TinaTina81

Děkuji, byť tak úplne neviem, oč ide, nie, pokiaľ niekde zahliadnem lebku, jdu po ní ;-D

Kdybych jen vedela, kde jej nájsť.. Ale ďakujem.

To si nevybavuji. V Andrakashi takú úlohu v tejto chvíli nenachádzam. Ale ďakujem.
    * príspevky som ti zlúčil Divine

Last edited by moderator: Nov 17, 2021
  6. Divine

Last edited: Nov 17, 2021
  7. TinaTina81

8. Divine

tak zrejme nemas nejaku ulohu dokoncenu.

9. TinaTina81

Už vím, při vstupu je na té modré šipce znázorněná červená lebka a jsou vždy na konci jakési pomyslné etapy, nejdál od města, speciální potvorníci na konec? Tak to by bylo fajn, na ty se zaměřím a snad to klapne, děkuji :)

10. *EyesFuture*

*EyesFuture* Someday Author

Ale pokiaľ , ako si avizoval nemáš úlohu u zadavateľky v Andrakashi, tak ti nebude padať nič z monštier ktoré sú v útočisku a sú označené lebkou tzn. Strážcovia, z nich padajú len fragmenty ktorých keď nazbieraš určitý počet tak za odmenu máš parné jadro.

11. TinaTina81

Jakože to je právě ten úkol, který nemohu získat? Hmm.. Tak to jsem asi dohrála.. No párkrát to ještě aspoň zkusím, než to zabalím. Mě ta hra bavila, ale s tím, jak se odkrývaly nové končiny a výzvy. I když ten postup není vždy úplně jednoduchý teda, párkrát už jsem nevěděla, co dál.. Dosud se to vždycky nějak vyřešilo, otevřelo, no..

12. Divine

pozrela si si ulohy? mas dokoncenu ulohu tiene minulosti?

13. TinaTina81

Nu nemám přeci. Však se tu na to od začátku ptám. Jsem v bodě: Projdi stínovým portálem. Ale portál mě bez onoho parního jádra nechce nechat projít. Proto pořád řeším, jak k tomu jádru přijít..

14. Divine

parne jadra boli v evente a bol aj bonus kod vydany evidentne si s nevyuzila ani jednu moznost.
    napis mi na podporu pozriem sa ti na to. s prihlaseneho uctu

Share This Page