Sürekli Gündeme Gelen Küre

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by -.1905.-, Aug 6, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. -.1905.-

-.1905.- Forum Greenhorn

Merhaba sayın yetkili arkadaşlar ve oyuncu arkadaşlar , sizlerden ricam oyundaki bu küre sorunu hakkında konu açmak yerine bir konu başlığı üzerinden yorumlara destek verilse bu konuyu çözebilceğimizden eminim . Forumda o kadar çok konu var ki yeni ve eski oyuncular zaman kaybı olarak adlandırılmaya başlamış bu konuyu. DSO kurucularının ve biz oyuncuların devamlılığını sürdürdüğü bu oyunda bazı konularda haklarımız ve sözlerimiz olmalı , en azından önerebilceğim konuyu bizzat Türkiye forum yönetici arkadaşlarımızın ve oyuncuların desteği ile onaylancağını düşünüyorum. Eski ve yeni oyunculara 'zaman kaybı' yaşatmamak adına küre parçalarını ALTIN ile satılmasını öneriyorum. Arkadaşlar bu konu altına yorumlar ile olumlu destek verirseniz ve değerli forum yöneticilerimizde bu konuyu hızlı ve 'oyuncuların isteği/rica' olarak iletme ve yakın takip sonucu onaylancağından şüphem yok.

2. Laviηia

Laviηia Regular

Altın olarak satılması durumunun merkez ekip tarafından onaylanacağını zannetmiyorum. Çünkü neredeyse her etkinliğin bel kemiği küredir. Ve bazı oyuncular var ki 1m altına sahipler. Öte yandan yeni oyuncuların hızlı altın farmlama durumları pek yok. Bence mevcut durum devam ettirilip, etkinliklerdeki çeşitli öz gereksinimleri ortadan kaldırılsa durum eşitlenir diye düşünüyorum. Oyuncuların tek hedefi giriş kasmak olsa keşke diyorum.

3. buzmavi501

buzmavi501 Forum Apprentice

Güzel fikir, absürt bir altın miktarı olmadığı sürece olabilir. Veya herhangi bir nesneyi parçaladığımızda nasıl güç oyması çıkıyorsa , küre parçası veren bir tezgahta olabilir. Tabi merkez ekibin bu yöntemleri uygulayacaklarını hiç sanmıyorum. Ama her halükarda bir kolaylık sağlanmalı

-.1905.- likes this.
  4. PLAKASIZ

PLAKASIZ Someday Author

Sence merkez bunu kabul eder mi? Zamanı olmayıp p2w oynayanlar küre kasmak yerine eventler de özleri, girişleri alıp hızlıca eventleri yapıp bitiriyor. İlerlemesinde küre veren bir etkinlik uydurabilirler. Ayda bir dolunay, yeniay gibi bir etkinlik uydurulsa, küre kasma olayına azıcık omuz verebilirler. :rolleyes:

yine sansür yemiş, kesilmiş kısaltılmış benim yorum :cool:

Last edited: Aug 6, 2020
    buzmavi501 and -.1905.- like this.
  5. #medusa

#medusa Someday Author

küreler makul fiyatta andermanta satılırsa herkes alır, sürümden kazanırlar diye düşünüyorum.

6. justfortheday

justfortheday Forum Greenhorn

Yazdıklarınıza katılıyorum küre parçası gerçekten sıkıntı yenilmezler etkinliğine 7k dan fazla küre yatırdım bu etkinliği nasıl bitiricem diye düşünüyorum ayrıca dso nun bütün etkinliklerinde giriş biletleri için çok fazla küre parçası isteniyor örnek verecek olursak yıldönümü etkinliği (kış ortası festivali) giriş bileti için 75 adet gibi aşırı fazla küre parçası isteniyor en azından tüm etkinlikler için giriş biletlerinde makul bir küre parçası indirimi yapılsa bence çok iyi olur tüm oyuncuların küre parçası erişimini kolaylaştırmak adına merkez ekip itemlerimizi geliştirdiğimiz geliştirme çekirdekleri gibi küre parçalarınıda draken materi veya altın satışına uygun hale getirilmesi tüm oyuncuların bütün etkinliklere katılımını arttıracağı gibi keyif alarak dso oynamasınıda sağlayacağından eminim tüm dso ailesine sevgiler saygılar

buzmavi501 likes this.
  7. Laviηia

Laviηia Regular

Küre parçasını materiyle alma durumu da olabilir. Cehennem geçitleri gibi..

buzmavi501 likes this.
  8. rturkmn6

rturkmn6 Forum Greenhorn

Kürenin düşme oranı arttırılıp,minimum birikme boyutu 5 e falan çıkarılarbilir.

9. Menekşe

Menekşe Moderator Team Drakensang Online

Merhaba @rturkmn6,

Belirttiğiniz öneriyi not defterime kaydetmiş bulunmaktayım. Önerileriniz gerekli yerlere iletilecektir.

Saygılarımızla, iyi geceler dileriz.

Share This Page