Takımla Tanışın

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Arthemis TR, May 9, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Arthemis TR

Arthemis TR Team Leader Team Drakensang Online

Merhaba Dracania'nın Kahramanları,

Bu konu başlığını oluşturmamızın amacı siz değerli kullanıcılarımızı kendimiz hakkında biraz bilgilendirmek ve aramızdaki samimiyeti pekiştirmektir. Şunu unutmamak gerekir ki bizler de sizin gibi birer oyuncuyuz ve en nihayetinde insanız -hata yapmaya açığız. Yani, uygulamakta olduğumuz kurallar sebebiyle bizlere karşı tavır alıp sert reaksiyonlar göstermeniz bizi de üzmekte. Lütfen empati ve anlayış düşüncelerinin yoğunlukta hakim olduğu, saygı ve sevgi çerçevesinde örnek bir forum oluşturalım. Sizler var olduğunuz sürece burada olacağız. Ekibimiz ile ilgili görüşlerinizi, önerilerinizi ve makul eleştirilerinizi bu başlık altından iletebilirsiniz. Örneğin; "Bunu da forumda yapabilir misiniz?" gibi önerileri sunmanız karşılıklı faydamıza olacaktır.

Fazla uzatmadan kendimle tanıtıma başlayayım. :)

Öncelikle oyun hayatımdan başlamak istiyorum; yaklaşık 7 yıldır DSO atmosferinin içerisindeyim. Tüm karakter sınıflarını test etmiş biri olarak son tercihim Çember Büyücüsü oldu, haritalarda Ejderha Savaşçıları'nın canavarlara göğüs germesine de her zaman imrenmişimdir doğrusu. :D

Kendimden bahsedecek olursam; laubalilik sınırının aşılmaması şartıyla samimi olmaya çalışırım. Mükemmeliyetçi biriyim, yaptığım işin eksiksiz olması benim için bir hayli önemlidir. En sevmediğim özelliğim ise kararsız, belki de fazla düşünüyor olmamdır. Hobilerim arasında klişe olarak müzik dinlemek, bilgisayar oyunları oynamak bulunmakta. Bunlara ek olarak yürüyüş yapmayı da fazlasıyla severim -yürüyüş dediysem normal değil, bir gün içinde 20-30 km kadar. :cool: Burada bulunmamdaki amaçlar arasında deneyim edinmek, sorumluluk almak ve yardımcı olmak bulunmaktadır.

Son olarak; bir yılı aşkındır takım içerisinde bizler için çeşitli görevler ifa etmekteyim. Tüm görev arkadaşlarıma da emeklerinden dolayı buradan tekrar teşekkür ederim. :rolleyes:

Saygı ve sevgilerimi sunar, iyi forumlar dilerim.

2. Beta

Beta S-Moderator Team Drakensang Online

Selamlar,

Oyuna ne zaman başladığım, hatta takıma ne zaman katıldığım hakkında bilgi vermeyi çok isterim ancak tarihler konusunda iyi değilimdir. :) Uzun süredir oyunu oynamakta ve bir o kadar süredir de takımda rol almaktayım.

Kendimden bahsetmem gerekirse genelde boş zamanım bulunmuyor ancak bulduğum fırsatta arkadaşlarımla dışarıda vakit geçirmeyi severim. Çok yerim ve yemek yemeyi severim. Genel olarak sakinimdir. Kendi hakkımda verebileceğim bilgiler bu kadar. :)

Oyun içerisinde tüm karakter sınıfları ile oynamaktayım ve henüz hangisinde gönlümün olduğunu kesinleştirmiş değilim. :D Her türlü karakter için aklınıza takılanları sorabilirsiniz.

Sevgilerimle, her şeyin gönlünüzce olmasını dilerim...

3. Menekşe

Menekşe Moderator Team Drakensang Online

Merhaba değerli arkadaşlar,

Drakensang Online dünyasına 2014 yılında atıldım. Her yeni başlayan oyuncu gibi yaşadığım her sıkıntıyı forumda aramaya ve insanların yorumlarını değerlendirmeye başladım, bunun sonucu olarak da bir yere gelebildim. Bu yüzden insanlarla iletişimde kalmayı, yardımlaşmayı seven ve bilgiye açık birisiyim.

Bunun harici, alışılagelmişin dışında hobilerim mevcut. Sürekli okumak, öğrenmek ve kendimi geliştirmek en büyük hobilerim arasında.

Unutmayın, fikir ve düşünceleriniz bizler için çok önemli. Yaşadığınız problemleri hep birlikte çözmek için can atıyorum.

Okuduğunuz için teşekkür eder, iyi forumlar dilerim.

4. mjtolejik

mjtolejik Forum Greenhorn

Sizler hakkında herhangi bi eleştiride bulunmak istemiyorum. İnsan doğası gereği hata yapmaya açıktır. Sizleri anlayışla karşılıyorum ve diğer arkadaşlarımın da anlamasını temenni ediyorum.
    Forumda biraz yenilikler olmalı örneğin yeni başlayanlar için tezgah sistemi çok ayrıntılı ve video şeklinde anlatılmalı herkes okuyarak anlayamıyor görsel destek önemlidir. İkinci konuysa rehber videoları biraz eski kaldı onlara da yeni bir güncelleme getirilmelidir. Teşekkür ederim.

Menekşe, Beta and Arthemis TR like this.
  5. Hystericall

Hystericall Someday Author

türk forumu yabancı forumun alt dalı oldu olalı hiç giresim gelmiyor :(
    Önceden sürekl girip her konuya mesaj yazmak isterdim beğenirdim yardımcı olurdum.. şimdi ki halime bir bakın :(((

Menekşe, Beta and Arthemis TR like this.

Share This Page