Testserver Test Server

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Nebula, Sep 1, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Nebula

    Nebula Community Team Team Drakensang Online

    V tomto vlákne môžete diskutovať ohľadne prebiahajucích akcí a zmien na testovacom serveri.
    Ako sa dostanete na testovací server sa môžete dočítať tu.
     
  2. Ares

    Ares Advanced

    Bonuskód: IHEARTDSO2
    Aktivuje vám to aj jednu sériu úloh, odporúčam ju urobiť :) Na konci je k videniu stará mapa sargona
     
    AK47TestPlayer likes this.
  3. BlackScorpion

    BlackScorpion Padavan

    Paráda,za toto by som ich ocenil nobelovkou.Ako,neviem odkedy sa ten kód dal aktivovať,ale ja osobne som sa o ňom dozvedel minulý piatok,odkedy sa nedalo na test vôbec dostať,pretože raz bola bugnutá mapa,raz bola údržba,raz boli preťažené servery.Dnes mi to konečne normálne nabehlo a čo nevidím ? Tento kód je neplatný, alebo už jeho platnosť skončila. ...
     
    AK47TestPlayer likes this.
  4. michal4346464

    michal4346464 Forum Apprentice

    Pokud se nemůžeš dostat do hry, tak je dobré se přihlásit na svůj účet přes web a kód zadat tam. Pak si ho ve hře stačí už jenom vyzvednout.
     
    BlackScorpion and Nebula like this.
  5. Nebula

    Nebula Community Team Team Drakensang Online

    Bohužiaľ test server má obmedzený počet hráčov + cez víkend bol nejaký čas kvôli nestabilite server offline. Kód bol k dispozícii od 11. do 17. Septembra.
     
    BlackScorpion and AK47TestPlayer like this.
  6. AK47TestPlayer

    AK47TestPlayer Forum Baron

    [​IMG]
    Je nešťastné, že bonusový kód přestal fungovat ...
    Čekáme na nový kód.
     
    Last edited: Sep 19, 2019
    BlackScorpion likes this.
  7. avalon31

    avalon31 Someday Author

    Zdravim kamarati, dlho som sa vam neozval tak tu mate moje ospravedlnenie vo forme videa
     
    Dukynka likes this.
  8. 22Mato66

    22Mato66 Someday Author

    nieje to moc op ? ak to dajú na live server tak celkom búchanice budú, 170K na bielej ess :D a ako to že ti to neznížilo hp ? iba dmg buff ti ostal.. Dík za odpoveď
     
  9. avalon31

    avalon31 Someday Author

    Je tam bug, ked pouzijes antistun (v mojom pripade bojovy vykrik) zmizne ti ten -250% HP debuff. ale to opravia. Dolezite bude mat u HP relativne navysenie nad 150% (relative modifier). Inak budete mat 1 HP..
     
    Last edited: Dec 7, 2019
    ValkonGo likes this.
  10. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    No nevim, se soucasnyma parametrama Q6 setu to asi moc pouzitelne nebude. Mejme postavu s nasledujicimi parametry:
    - absolutni HP: 75k
    - relativni HP: 175% (dosahnout teto hodnoty bude vyzadovat obeti na kritickem zraneni pripadne jinde /pet, buf/)
    Pri plnem nastackovani bude mit hrac sice +500% zraneni, ale zustane s nasledujicim HP:
    75000 - 75000 * (2.50 - 1.75) = 18750 HP

    Na solo hru urcite nepouzitelne. Mozna se najde nejaky high end hrac, ktery to dokaze zakomponovat do skupinoveho hrani na specificke pouziti, ale nebude to lehke a hlavne pohodnlne.
     
    Last edited: Sep 26, 2019
  11. *EyesFuture*

    *EyesFuture* Someday Author

    Ja mám pocit že sa sekli o jednu nulu a malo by to byť 50% -25% môj názor.
     
  12. blackassam

    blackassam Forum Expert

    Tak nebo tak s krvavkou si Mortisuv set nebude rozumět...tak že leda Q7+ Kara s tím že vypadne ze hry Dragan set bonus... popřípadě s Q4 a zkusit zaexperimentovat ...tam by se dal Dragan + Kara set bonus využít s tím že by se jen využila okleštěná verze Q4... možná by to mohla být výzva zkusit dát dohromady s doživovacím setem na HP + set Q4.... Popřípadě ještě něco na kamikadze jednoručku.:D:cool:
    Prvotní nědšení přešlo v následné zklamání o_O:D:rolleyes: trochu připomělo pořekadlo že ... tonoucí se stébla chytá :D
     
  13. d2ano

    d2ano Forum Apprentice

    Toso robite prdel.. do marca op dmg 35.. nonstop craft farma na terajsi op, a zase craftenie a farma na dalsi?.. akoze to neviete nic ine vymysliet tak *** hracom cas nato aby opat v jednom kuse len ponkovali a nahanali zlato a itemy? .. hra sa ubera isto spravnym smerom
     
    Last edited by moderator: Sep 26, 2019
  14. *EyesFuture*

    *EyesFuture* Someday Author

    Mohol by si teraz po Slovensky aby sme ti rozumeli lebo ja osobne som absolútne nepochopil čo chcel "Básnik povedať"
     
  15. ki84

    ki84 Advanced

    Vysvetlím ti to alebo iným. Kým neboli platiny, čo nie je tak dávno, tak bolo naozaj OP DMG okolo 35K. Pred tým to bolo ešte oveľa, oveľa menej. Za posledné čosi viac ako dva roky som len ja teraz narýchlo napočítal štyri zásadné zásahy do postáv zo strany BP a to je veľa. A tak ľudia farmili a ponkovali aby išli tým DMG na tých 35 - 40K. Moja postava je skoro reliktom tých čias. Potom prišli vylepšené kamene a platiny a bolo zase treba farmiť na to, plus ako som zistil, už zosilnili aj bossov a sťažili eventy. A bez ohľadu na to, že by som o tomto vedel som asi včera či predvčerom písal, že pokojne môže prísť čas, kedy bude treba znovu zbierať platiny, ponkovať ich a nové sety k tomu. Tak nech zase veci nerfnú a silu všetkého(aj eventov) nech nechajú tak alebo jej ešte pridajú. No nech to už len pekne príde, potom som zvedavý na tie veľkohubé reči niektorých hráčov, keď im prípadne veci nepôjdu tak ako si budú predstavovať.
     
  16. *EyesFuture*

    *EyesFuture* Someday Author

    A to je akože nejaký problém? To že spravili vyšší stupeň okúzlenia ? To je vývoj hry mal si zlaté, hra sa posunula treba žlté no a čo? Nevidím v tom žiadny problém, ak sa vám nechce farmiť prosím je to vaša voľba. Áno zosilnili bossov a eventy atď a čo? nemáš nato choď na bolestivú alebo smrtiacu ....
     
  17. ki84

    ki84 Advanced

    :D :D :D To som čakal. V každej hre sa z času načas nerfuje, ale ozaj len z času na čas. Veď uvidíme, ak tu smrtiacu alebo bolestivú budeš prípadne chodiť ty. A áno, môže to byť problém, ak je to často je to únavné a omrzí to. Preto tá poznámka, či nevedia vymyslieť niečo nové. Nuž ale nie každému je rovnako vo všetkom dopriate, pochopiť či vnímať kontext. Ale zato slnko svieti na všetkých rovnako :) No nič, nejdem už ozaj ďalej spamovať. Sry boys :).
     
  18. d2ano

    d2ano Forum Apprentice

    Ano urcite tu vravim o 10k.. vravim otom ze sa mi nechce zas kraftit na q6 4platiny s tym ze o 2mesiace pridu zase s nejakym novym setom a stale to vude len o tom ze budem len hromadit goldy na kraft.. hra ma byt “for fun” nie for craft
     
  19. Cotopaxi78

    Cotopaxi78 Forum Pro

    To by nějaké platiny musely nejdříve padat. :D
     
  20. avalon31

    avalon31 Someday Author

    Az take zle to neni. 80% HP je hned v strome, 20% cez vianocne runy, 30% za zberatelske album. Potom vyhodit damage z helmy a nahradit HP (+45%) a to iste v amulete vyhodit critical damage (+45%) a hned mate 220%. To znamena -30% v totali. To co uberiete na skodach sa vam vrati v tom stack buffe, ale HP vvam nenahradi nic tak musite vyhadzovat. inak ten buff sa zachovava aj so smenou mapy takze staci sa vam raz nastackovat a nezomriet.