Tezgah Kullanamıyorum

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by desperado.back, Jul 1, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. desperado.back

desperado.back Forum Greenhorn

tezgahta taşları birleştiremiyorum. görevleri yap diyen oldu ama görev falan bulamadım. yardımcı olabilir misiniz?

2. Beta

Beta Board Administrator Team Drakensang Online

Merhaba @desperado.back,

Kingshill adlı kentsel bölgede Yeşil "!" işaretli bir görev bulunmaktadır. Bu bir dizi görev serisini başlatıcaktır. Sırası ile tüm kentsel alanlarda bu görevleri tamamlamanız halinde tezgahta işlem yapabileceksiniz.

Sevgilerimle, iyi günler dilerim.

3. desperado.back

öyle bir görev yok. hangi levelde açılıyor acaba görev?

4. Beta

Merhaba @desperado.back,

Burada belirtmiş olduğum tüm görevleri tamamlayıp tekrar kontrol edebilir misiniz?

5. sibano

sibano Forum Apprentice

https://prnt.sc/tas3gs

Resimde belirgin olarak gösterdim birdaha anlatayım
    Oyuna başladığımızda Eğitimi bitiriyoruz sonra bizi Grimforda atıyor Grimford girişinde Usta Vithrandir Adlı Sopalı Üçgen şapkalı yaşlı bir amca karşılıyor Ve bize İblis etkisi görevini veriyor bu iblis etkisini tamamlıyoruz sonrasında kingshile kadar görevler veriyor , iblis etkisini bitirin dediğim gibi alın sonrasında iblis bittiği an yeni gelen görevi yapın sonunda açılır zaten Bu görevin leveli zaten oyunun ilk levelleri olacağından yapmazsanız üretimde olmaz

aBDuLHaMiTHaN likes this.
  6. desperado.back

grimforddan kingsile kadar bütün görevleri yaptım. ( kingshill görevleri hariç) ama açılmıyor yani bu ne kadar saçma bir sistemdir anlamıyorum kaç gündür kafayı yiyecem. Kim ne diyorsa yapıyorum bu hiç mi düzelmeyecek ?

https://resimyukle.xyz/i/62f13J
    Resimde belirtiyorum bakın dediğiniz bütün görevleri yapmışım ve NPC Matthew Allthings de görev falan yok neden anlatamıyorum derdimi.

Last edited by moderator: Jul 3, 2020 at 4:15 PM
  7. Beta

Merhaba @desperado.back,

Lütfen yapmış olduğunuz görevlerin görseli ile birlikte destek ekibimize başvurunuz.

Share This Page