Úkoly spojené s výrobou plášťů

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by KevinarCZ, Nov 10, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. KevinarCZ

KevinarCZ Forum Greenhorn

Zdravím,
    "visí" mi pořád výrobní úkol Hlídej si záda. Mám 200 špulek přízí, ovšem Alyony "je nechce přijmout". Předpokládám, že 200/200 znamená klasické <počet ve vlastnictví>/<potřebný celkový počet>.

Dočetl jsem se, že bych měl mít splněný úkol Od pohromy k ohromení. Nejsem sio však jist, jestli mám úkol hotový, neboť trpaslík Pettyax v Kingshillu mi žádný takový úkol nenabízí. Je možno někde provést kontrolu splněných úkolů, abych věděl "kde jsem se zasekl"?
    Má postava je level 39.

Děkuji za radu

2. Raywe

Raywe Junior Expert

Na dokončenie úlohy je nutné mať dokončené prvé 2 úlohy zo série úloh "Od pohromy k ohromení". Stav dokončených úloh nájdeš v súhrne.

3. KevinarCZ

Děkuji za odpověď. V Souhrnech jsem úkol Od pohromy k ohromení vůbec nenalezl, tudíž jsem jej asi ani nikdy neplnil. Pak mi ovšem nejde do hlavy, proč mi jej Pettyax nenabízí.

4. Raywe

Raywe Junior Expert

Tam je nutné mať dokončené všetky úlohy v Grimforde, pastvinách, starej hrobke a Kingshille.

5. rriva

rriva Forum Greenhorn

tak trochu jsem zmatená z úkolu 4/6 - Hlídej si záda
    mám vylepšit plášť pomocí zesilovacích jader, ale recept je až za splnění úkolu, takže to mám udělat tedy jak?

https://ctrlv.cz/Gsij

6. Geredis

Geredis Forum Inhabitant

@rriva, je třeba za pomoci příze a zesilujících jader vylepšit stupeň pláště, který není unikátní (stačí proto použít některý z plášťů, který jsi vytvořila předtím nebo vytvořit nový plášť síly/střežení). Více informací, včetně průvodce celou úkolovou linií Kryj si záda nalezneš zde.

7. KevinarCZ

Po poslední "super" aktualizaci zmizel úkol úplně ... znamená to tedy, že úkoly pláště byly zrušeny?

Share This Page