Ukradený účet

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Adelka, Jun 7, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Adelka

Adelka Forum Greenhorn

Dobrý den,

Tímto chci zdůraznit, že jsem již všechno nahlašovala na podporu a opakovaně mi poslali stejnou odpověď, ať vyplním ticket znova a se všemi údaji. Posílala jsem to tam třikrát, pokaždé se stejnou odpovědí a popisovala jsem tam veškeré detaily situace a screeny.

Teď k věci: 5.5.2020 kolem 16:30 odpoledne jsem běhala doupě u Asara a najednou mě to vyhodilo ze hry, ze skupiny a z gildy, když jsem se chtěla přihlásit nešlo to. Zkusila jsem to několikrát, a pokaždé mi to hlásilo "Nebyl nalezen žádný účet s touto přezdívkou ani heslem".
    Zkusila jsem reinstalovat klienta, všechno možné co jde, nic nepomohlo. Stále jsem se nemohla přihlásit. Od té doby jsem se na můj účet nepřihlásila. Druhý den na to jsem si založila druhý účet, abych mohla kontaktovat podporu. A tento den jsem se koukala na svůj účet, na ten který se nemůžu přihlásit, a vidím že je online. Je jasný, že se někdo na můj účet dostal, i když nechápu jak. Poradíte mi někdo prosím jak to řešit dál? Stálo mě to hodně času a úsilí a ráda bych dostala svůj účet zpátky.

Děkuji za každou případnou pomoc.

2. Alodar

Alodar Active Author

3. Adelka

Adelka Forum Greenhorn

Zdravím..
    Dnes jsem psala na podporu, aby na té mé ukradené postavě zablokovali platební údaje..
    Co mi odepsali?
    Ať jdu na svoji postavu, a přihlásím se do svého účtu a banking atd...

Je to normální? Když ta postava je ukradená, a má změněné heslo, tak jak se tam asi dostanu ?
    Už jen to, že tu pěkných pár dní píšu na podporu a žádná odpověď.
    Děkuju.

Share This Page