Ukradnutý účet

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Jonan, Jun 16, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Jonan

Jonan Forum Greenhorn

Zdravím chcel by som sa tu poradiť pred tým ako spravím nejakú blbosť .. Ako začať ?! Po roku a pól som sa prihlásil na svoj účet nech si zaspomínam troska na staré časy keď som ešte mal čas hrávať tuto hru .. no ako som sa prihlásil má zamrazilo pretože môj účet bol kompletne zmenený čo sa tykalo itemov , zakúpeného premium a ďalšie iné zmeny .. Chcel by som zdôrazniť že moje prihlasovacie údaje nikto Ale fakt nikto nikdy nemal .. Bohužiaľ ani na email sa mi nedá prihlásiť takze neviem spraviť nič s heslom .. chcem sa spýtať či je nejaká možnosť riešiť tuto situáciu keďže mám informácie k úctu ako sú platby z pred niekoľkých rokov atd.. ak nie tak sa po dlhých rokoch musím rozlúčiť s touto hrou na dobro a zmazať postavy poprípade poprosiť podporu o BAN accountu :) vopred za odpovede alebo návrhy dakujem ;-)

2. Raywe

Raywe Junior Expert

V takomto prípade budete musieť kontaktovať podporu. Vlákno zamykám.

Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page