Feedback Ułatwienie przetopu itemów

Discussion in 'Sekcja Polska' started by Kairroq, Oct 25, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
?

Czy jesteś za masowym przetapianiem przedmiotów?

Poll closed Nov 8, 2019.
  1. Tak

    11 vote(s)
    84.6%
  2. Nie

    2 vote(s)
    15.4%
  1. Kairroq

    Kairroq Forum Apprentice

    Przetapianie itemow aktualnie jest niewygodne, za duzo klikania wiec proponuje aby przetapiac przedmioty w taki sam sposob jak je sprzedajemy. U NPC dalo by sie taka opcje np "przetop przedmioty" i samym LPM bysmy to robili, tak samo jak sprzedajemy itemy.
    Nie musielibysmy wtedy klikac w ten kwadracik gdzie mozemy umiescic max 9 przedmiotow na przetop.

    Bylo by to duzo wygodniejsze i szybsze rozwiazanie

    Prosilbym o moderatorow o dodanie ankiety a w niej pytanie "dobry pomysl ?" Oraz dwie opcje wyboru "tak" lub "nie". Z gory przepraszam ale zapomnialem a po nakliknieciu edycji nie mam juz tej mozliwosci. Z gory dziekuje.
     
    Last edited by moderator: Oct 25, 2019
  2. BA_Oldman

    BA_Oldman Guest

    Kairroq
    Twoje posty połączyłem, nie piszemy postu pod postem, użyj opcji Edytuj.
    Pomysł dobry, wielokrotnie zgłaszane były różne usprawnienia masowej sprzedaży/identyfikacji oraz przetapiania. Osobiście ta opcja mi nie przeszkadza (wszystko idzie na złoto) ale jest to dobry pomysł (w takiej postaci chyba jeszcze nie było propozycji). Będzie pewnie kilka problemów technicznych, sprzedaż można odwrócić, a przetopienie nie. Dałbym komunikat na początku o "nieodwracalności procesu" a potem można już klikać jak przy sprzedaży. Czujność i skupienie pozostawiamy na barkach graczy :)
    Pozdrawiam.

    vortex0811
    W polskiej sekcji nie ma sekcji z pomysłami ponieważ w sekcji nie da się zrobić sekcji, tylko tematy. Na przyszłość radzę się zastanowić nad treścią postu aby niósł jakąś jakość a nie był tylko spamem. Twój post usuwam jako OT.
    Pozdrawiam.
     
    BA_Bastet, TL_Tyche and Kairroq like this.