Announcement Usuwanie nieaktywnych postaci

Discussion in 'Sekcja Polska' started by TL_Venus, Apr 15, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
 1. TL_Venus

  TL_Venus Team Leader Team Drakensang Online

  Drodzy Bohaterowie Dracanii!

  Niektóre z postaci nie kontynuowały swojej przygody w świecie Dracanii i opuściły nasze krainy dawno, dawno temu. Aby nieco rozjaśnić tę sytuację - mówimy o milionach nieaktywnych postaci, które ostatni raz logowały się w świecie Durii przed 1 stycznia 2015 roku.

  Począwszy od Aktualizacji 233 zaczniemy usuwać te postacie podczas zwykłych przerw konserwacyjnych. NIE usuniemy kont a zakupione na nich Mroczne Monety pozostaną nietknięte. Jeśli więc ktoś zdecyduje się powrócić do świata Dracanii po ponad pięcioletniej przerwie na tym samym koncie, będzie mógł stworzyć na nim nową postać. NIE usuniemy także żadnej postaci na koncie, które było aktywne po 1 stycznia 2015.

  Zastosowanie tego środka niezbędne jest do usprawnienia procesów synchronizacji zawierających dane postaci. Każdy bohater to setki danych dotyczących zadań, wyposażenia, inwentarza, osiągnięć, zapisanych znajomych, postępów akcji specjalnych i wiele więcej!
  Czyszczenie tych danych na kontach nieaktywnych znacznie przyspieszy łatki związane z danymi bohaterów, takie jak na przykład skrypty wymiany przedmiotów czy rekompensaty.

  Naszym celem jest usunięcie nieaktywnych postaci (sprzed 1 stycznia 2015) przed wprowadzeniem rozszerzenia treści, aby zapewnić płynną synchronizację i odpowiedni czas przestoju.

  Dla osób dotkniętych tą sytuacją, które będą chciały powrócić do gry przygotowane będą pakiety rekompensacyjne. W takiej sytuacji należy skontaktować się z naszą Pomocą Techniczną ---> https://www.bigpoint.net/support/ i przekazać nam informacje dotyczące konta. Po zweryfikowaniu informacji Gracz otrzyma pakiet umożliwiający wznowienie przygód w Dracanii z bonusem.

  Czekamy na przyjęcie zaginionych duryjskich bohaterów!
  Wasza ekipa DSO
   
Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page