Announcement Uyarı: Spambot Resmi Duyurusu

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Arthemis TR, Apr 14, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Arthemis TR

  Arthemis TR Team Leader Team Drakensang Online

  Sevgili Dracania Kahramanları,

  Yıllardır süre gelen ve hala varlığını sürdüren spambot adlı sorunumuz var. Spambotlar genellikle oyuncular tarafından sohbet penceresinden paylaşılıyor. Dikkatinizi çekmek istediğim nokta şu ki; bu paylaşılanlar ücretsiz andermant ve nesne verileceğine söz veren sahte sitelerdir. Eğer bu paylaşılan site linkine basarsanız bilgilerinize erişim izni vermiş olacaksınız.

  Linkler genellikle www.free-andermant.com ya da www.dso-bonus-codes.ru gibi adlarla paylaşılmaktadır. Bu linkler kaçak ve kanuna aykırı olmakla birlikte, Bigpoint'in hiçbir şekilde desteklemediği siteler olup hesaplarınıza bir çok zarara sebebiyet verecektir. Bu davranış ve bizler için ne anlama geldiği üzerine biraz daha detaylı konuşalım.

  Bigpoint Bilgi Politikası

  Bigpoint'teki bizler hiçbir zaman bonus kod ya da çekiliş sonucunu sohbet panelinden paylaşmayız. Bu bilgiler sadece moderatörlerimiz tarafından forumda paylaşılır ya da resmi ve Bigpoint'in güvenilir bilgi içeren haber bültenleri ile gönderilir. Daha fazla, oyuncularımızın bu yasa dışı kimlik avı sitelerine girerek kandırılmasına göz yummayacağız.

  Spambot Yollama Sonuçları

  Oyun içi sohbet panelinden ya da forumdan spambot gönderen oyunculara şahit olduğumuz ya da tarafınızdan şikayetle tespit ettiğimiz anda sorgusuz sualsiz bu oyuncular süresiz ban cezası alacaklardır. Linklerin başkası tarafından gönderildiği gibi mazeretler kesinlikle kabul edilmeyecektir. Önemli olan spampot'u bir şekilde duyuran oyuncu hesabıdır ve her daim varılacak sonuç süresiz kapatma cezasıdır. Ceza durumu hiçbir şekilde tartışmaya açık değildir.

  Spambot Linkine Giren Kullanıcılar için Sonuçlar

  Lütfen şunu her zaman aklınızda tutun, tüm spampotlar kandırmacadır. Bu siteler size ücretsiz andermant ve nesne veremezler, çünkü Bigpoint veritabanlarına erişimleri bulunmamaktadır. Kişisel bilgilerinizi vermeniz için sizi ikna etmeye çalışırlar ve çoğunlukla da bu süreç sonunda hesabınızı kaybedersiniz. Bu sebeple de bu tarz siteleri bizler e-dolandırıcılık siteleri olarak sınıflandırıyoruz.

  Bu sitelere giren oyuncular, herhangi bir zarar durumunda yine sorgusuz sualsiz hiçbir şekilde iade alamayacaklardır. Hesap kaybedilirse de, hesap iadesiyle ilgili işlemler yapılmayacaktır.

  Bu sorunla ilgili bilgilendirmeyi yapmamız gerektiğini düşündük ve kişisel bilgilerinizi ve hesaplarınızı güvende tutmanız bu sebeple oldukça önemli.

  Herhangi bir sorunuz varsa lütfen moderatorlerinizle iletişime geçin, sorularınızı memnuniyetle cevaplayacaklardır.

  Drakensang Online Ekibiniz
   
  Slayerpanther likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.