Užitečné tretky 3/3

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Kubafo258, Apr 1, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Kubafo258

Kubafo258 Forum Greenhorn

Dobrý den,
    po dlouhé době jsem zapnul opět dso a ve hře je jakýsi vylepšený systém vytváření předmětů na ponku. Můj problém je jsem si chtěl udělat úkol na vytváření lepších drahokamů. Úkol se nazývá Užitečné tretky 3/3 a recept lze odemknout získáním Začátečnického manuálu. Jenže úkol by se měl nacházet v kingshillu a tam není. Nemám ho aktivní ani splněný. Problém mám na postavě paromechanika kterého teď hraji s levelem 43. Na mých ostatních postavách se úkol zobrazuje že si ho můžu vzít ale zde nikoli. Jedná se o postavy s levelem 47(rytíř),47(mág),45(ranger). Jaké jsou tedy podmínky pro získání tohoto úkolu ? přidávám odkaz na screenshot kde mám screeny problému. https://prnt.sc/rqfxrg Děkuji za zpětnou vazbu.

2. vkillerx

vkillerx Forum Pro

Keď tak skontroluj či si quest už neodovzdal/nezobral ale nesplnil keď si nevieš rady ani tak poďakuj trakimu

3. Kubafo258

Kubafo258 Forum Greenhorn

Quest jsem neodevzdal a ani nesebral, na wikinu jsem už koukal a tam má s tím víc lidí problém ale nikdo tam nepoukázal na to jak to vyřešit a nebo jestli jde ten quest celej nějak resetnou protože už docela dost potřebuju kombinovat kameny mám jich že nevím co s nima a vyhazovat se mi to nechce

4. vkillerx

vkillerx Forum Pro

CPP
    Mimo to ma asi nič nenapadá a podpora nepômože podľa toho ako ich poznám takže neviem

Last edited by moderator: Apr 2, 2020
  5. Alodar

Alodar Active Author

Napíš na podporu a popíš tam svoj problém tak ako tu a pridaj fotky aby kolegovia vedeli o čo sa jedná. Ak máš tak aj to že si splnil prvé dve úlohy. Bohužiaľ sa nám hromadia problémy s úlohami, ktoré sa nedajú splniť alebo sa nezobrazujú.

Share This Page