Veteran bonusu hakkında

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Havana, Nov 16, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. Havana

  Havana Forum Greenhorn

  Oyunun en başından beri aktif olan çember büyücüsü karakterim var. Şuanki düzene göre 7 yıl ve üzeri 1 hesabınız varsa ve 3 tane 100 lv hesabınız varsa yeni kurduğunuz her karakter "Asil drakanya gazisi" rütbesini alarak oyuna başlıyor.
  [​IMG]
  şimdi resimdeki gibi bende karakterler var çember büyücüsü dediğim gibi oyunun en başından beri aktif korucu ve buhar teknisyeni max 4 5 yılları vardır. ben çember büyücüsü ve buhar teknizyeni karakterini sildiğim zaman eskisi gibi yeni kurduğum karakter "Asil drakanya gazisi" ünvanını alıp mı başlayacak? yoksa hesapta sadece 4 5 yıllık koruyucu olduğundan "onurlu drakanya gazisi" veya drakanya gazisi ünvanını alıp mı başlayacak? umarım sorumu anlatabilmişimdir
  https://www.hizliresim.com/o075cee
   
  vetellan likes this.
 2. aBDuLHaMiTHaN

  aBDuLHaMiTHaN Old Hand

  Asil olarak ünvan alırlar. Hesabın kaç yıllık olduğu önemli charın değil
   
 3. Womanizer

  Womanizer Someday Author

  asil ünvanını almanız için hesabınızın 1.şart olarak 7 yıldan eski olması lazım (çarın degil hesap açış tarihi)
  2. şart ise hesapta 3 tane 100 level çarın olması. mesela 2 tane 100 level çarınız var (asil ünvanı acılmamış henüz) açacagınız 3. çarı da 100 yaptıgınız anda asil ünvanını alabiliyorsunuz. isterseniz hesapta 4. 5. carlar olsun ve levelleri o esnada 10 level olsun, hesapta 3 tane 100 level çar olduğu için tüm çarlarınız asil ünvanı alır.

  peki çarları sildiniz ve hesapta 1 ya da 2 çar kaldı.bu çarlar asil ünvanını aldıgı için aynı ünvanda kalır fakat açacağınız yeni çar asil ünvanı alamaz. biraz karışık oldu ama olay budur :)
   

Share This Page