Vstup k Mortisovi (event?)

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by entityyy321, Mar 15, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. entityyy321

entityyy321 Forum Greenhorn

Ahojte,
    nehrál jsem od začátku DarkLegacy až do teď a když jsem se po delší době vrátil a začal lvlit, tak jsem stucknutý u questu zabít Mortise v jeho exilu, na vstup potřebuju tu jeho minci, někde jsem se dočetl, že ta mince dropuje ze Sargona, když máte koupený plášť (buff za money) a nebo že se dá získat z progresu. Pamatuju si, že se před DarkLegacy eventové lišty, rozdělovali, podle "bodů úspěchů", mám kolem 1400 bodů úspěchů a v eventové liště Sargona nemám vstup (tu minci) jako odměnu, u pár lidí jsem tu minci v progresu viděl, tak se trochu divím, funguje to pořád na stejném principu, že když mám více bodů úspěchů tak se mi odemkne jiná eventová lišta? Nebo je to teď jinak? Za rady jak odemknout další eventové lišty, nebo jak se dostat k Mortisovi, budu moc rád,
    díky.
    Hezký den

2. Geredis

Geredis Forum Inhabitant

Mortisovo znamení (minci) můžeš získat v eventu Hrůzné stíny (Sargon). U tohoto eventu se postupové lišty dělí podle levelu (20-39/40-54/55-99/100) a podle toho, zda má (či již splnil) úkol na nalezení Neriny v Sargonově pevnosti stínů (což už máš splněno). Pokud má hráč koupené eventové roucho, může ze Sargona získat až pět bonusových mincí za celý event.

První dvě kategorie podle levelu (20-39 a 40-54) nemají v postupových lištách Mortisovy mince, takže je možné, že budeš potřebovat vylevlit.

Share This Page