Feedback Wątek zbiorczy problemów z Nebula Error oraz problemów z połączeniem

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Bastet, Sep 21, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. BA_Bastet

  BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

  Drodzy Gracze!

  W tym temacie możecie opisywać swoje problemy związane z błędem Nebula Error oraz wszelkimi problemami z połączeniem.

  Opiszcie dokładnie problem, w jakiej sytuacji występuje oraz załączcie screen komunikatu błędu.​


  Wasza Ekipa Drakensang Online
   
 2. cedroP86

  cedroP86 Forum Greenhorn

  szukam pomocy, grałem dzisiaj z 3 godziny - wieczorem chciałem zagrać ( i tak jest zawsze o każdej porze dnia) i jedyne co widzę to monit filed to connect. check your connection. pisałem do support o pomoc w rozwiązaniu problemu to odpowiedź że nie widzą problemu szukaj u siebie. gram premium a ie mogę grać bo nie ma pomocy
   
 3. kamil200010

  kamil200010 Forum Greenhorn

  Zaraz po zainstalowaniu klienta gry, ta nie pobiera się automatycznie i pokazuje mi się że mam aktualną wersję gry, a gdy loguję się to wyskakuje mi crash
   
 4. BA_Bastet

  BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

  Czy próbowałeś się połączyć potem?
  Odnotowaliśmy kilka przypadków z problemem z logowaniem w godzinach wieczornych, ale ustępowały po ok 30min - sprawa jest rozwojowa, zgłosiłam problem, na razie badamy sprawę.


  Jeśli kontaktowałeś się z pomocą techniczną - kontynuuj tam korespondencję.
   
  Last edited: Oct 29, 2019
 5. piątunio44

  piątunio44 Forum Apprentice

  sorki że tutaj ale mam błąd ***NEBULA ASSERTION*** muszę pisać do PT czy po prostu odczekać
  odinstalowałam i ponownie pobrałam klienta to nie pomogło
   
 6. MOD_Tyche

  MOD_Tyche Moderator Team Drakensang Online

  Post przeniosłam do odpowiedniego tematu. Obawiam się, że opis Twojego błędu jest zbyt lakoniczny, by uzyskać pomoc - screen komunikatu błędu byłby mile widziany.
   
 7. Nopyy

  Nopyy Forum Greenhorn

  Witam wracam po dłuższej przerwie i mam problem tego typu: gdy próbuje wejść na jakąś mape albo do miasta to po załadowamiu nie wczytują mi się tekstury [​IMG] . Próbowałem odinstalować i zainstalować na nowo grę i czyściłem również foldery nic nie pomogło.
   
 8. BA_Oldman

  BA_Oldman Board Administrator Team Drakensang Online

  Jest to problem z połączeniem internetowym. Proszę sprawdzić czy antywirus nie blokuje, czy nie ma programów typu Hamachi lub czy nie ma jakiś ograniczeń w Zaporze systemu. W ostateczności proszę sprawdzić na innym łączu (jeżeli jest taka możliwość).
   
 9. BlackBlond

  BlackBlond Forum Greenhorn

  wejście na dragana ubicie i nebula ciekawe ile razy zniknie kupione wejscie nie pozbierany drop ile razy napiszecie ze to wina serwera????
   
 10. MOD_Tyche

  MOD_Tyche Moderator Team Drakensang Online

  Ciężko wskazać winnego, mając przy tym niewiele informacji. Doprecyzuj proszę o jaką konkretnie nebulę chodzi, screen byłby mile widziany.

  Jednocześnie post przeniosłam do wątku związanego z błędami silnika.
   
 11. azok00

  azok00 Forum Greenhorn

  Od jakis 3 miechow mam pewien problem po zmianie mapy czasami wywala mi opoznienie ms ma okolo 10k i wiem ze wina nie lezy z winy operatora neta tylko z waszej najczesciej w godzinach wieczornych pytalem innych tez miewaja takie problemy.Da sie jakos to naprawic ? Ktos mial podobny problem i udalo mu sie to zniwelowac jesli tak prosze o jakies tipy co i jak ustawić/zmienic
   
 12. henruk

  henruk Forum Apprentice

  witam jak wyłaczyc usowanie plikow gry po ponownym uruchomieniu cos pobiera na starym forum bylo cos takiego ale nie moge znalezc
   
  Last edited: Feb 15, 2020
 13. para1970

  para1970 Forum Greenhorn

  Zainstalowałem Win10, klient wgrał mi poprawnie wszystkie dane. Lecz jak sie loguje, mam non stop " wszystkie próby połączenia nie powiodły się" Jeżeli ktoś się zna, to proszę o pomoc. Krok po kroku, bo ja laik komputerowy.
   
 14. MOD_Tyche

  MOD_Tyche Moderator Team Drakensang Online

  Post przeniosłam do odpowiedniego tematu.

  Obawiam się, że problem z połączeniem wynika z dużego obciążenia serwerów - trwa długo wyczekiwany event, a zatem jest więcej graczy niż zwykle. Radzę cierpliwie zaczekać.
   

Share This Page