Werian Oyuncularına yapılan haksızlıklar

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by samo7270, Jan 20, 2023.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. samo7270

samo7270 Forum Greenhorn

Merhaba yaşamış olduğum sorunu burada paylaşmak istiyorum.Werianda pvp sorunu var aşikar.. Forumda yaknda tarihte tank bir oyuncu konu açmış sanırsam. 10 senedir Werian serveri oyuncusuyum.Werian serverinde şuan support takımı gereksiz yere oyuncuları banlamaktadır.Werian serveri oyuncuları küçümsenmektedir.Werian oyuncularının emekleri hiçe sayılmaktadır.Werian serverinde 10.6Milyon şöhretim bulunmaktaydı günlük 300/400 bin şöhret kastığım için tüm şöhret puanlarım silindi.Giş kurallarına aykırı hiçbir şey yapmamış bulunmaktayım hesabıma haksızca bir yaptırım yapıldı.Support destek ekibi bu davranışı açıklayacak ekran görüntüsü veya viedo tarzı 'somut kanıtları' oyuncularla paylaşmıyor Werian oyuncuları pvp ye girip kutsamalarla şöhret puanı topladığı için hesabım 2ay kapatıldı ve üstelik 10milyon şöhretim 500k ya sıfırlandı? bunu neye dayanarak yaptınız? Adminler canı sıkıldıkça werian serveri oyuncularına mı kafayı takıyor?
    Grimmag,heredur serverlerinde oyuncular weriana göre yaklaşık 5 kat daha fazla ama bir günde heredur grimmag serverinde 4/5/3Milyon şöhret puanı kasılıyor Günlük ilk 5 kişi her gün çok fazla puan kasarken Werian serverinde 300/400/500 bin şöhret kasınca ki bu gayet normal bilgelik bonusu ile tur başı 9bin bilgelik bonusunuz yoksa 3k puan kazanıyorsunuz.160Tur 1vs1 yapar ki bu imkansız değil.Aktif bir loncada bulunmaktayım günlük 50 kişinin 20/25 kişisi her gün aktif 5vs5 oynadığımız için bilinçli bir kaybetme kazanma durumu yoktu.
    Support Adminleri beni pvp bugu yapmakla suçluyorlar ama büyücümün puanlarını gereksiz yere silindi bir oyuncunun güçlü olup iyi bir oyuncu olduğu için kazanması suç mudur?
    500Puan imkansız değil güçlü bir hesapsanız 1M bile kasabilirsiniz aktif bir loncanız varsa 5vs5 modunu çok rahat oynuyoruz dengeli 2 takım kurup lonca içi mücadele ediyorduk gayet zevkliydi
    Benim 4 yılda biriktirdiğim şöhret puanları hangi gerekçeyle silinebilir?? Giş kurallarını ihlal ettiğimi söylüyorsunuz ama hala bana somut görsel bir kanıt yollayamadınız kafanıza göre werian oyuncularını banlayıp şöhret puanı düşürüyorsunuz büyücüme puanların geri verilmesini istiyorum Werianın en güçlü oyuncularıyla savaşarak (T3B,Oldman,Markmage, jazzed,Tarina,ZHAO,Oldtank,Numberone,Hawkye,Jackreacher,Kral,Barones) Werianda pvp olmadığını idda ediyorsunuz ama ben size 10 oyuncu saydım hepsi birbirinden güçlü oyunculardır.Bizim loncada bu oyunculardan daha güçlü pvp oyuncuları bulunmaktadır. Bu oyuncular aktif pvp girmektedir çoğunun youtoube kanalı bulunmaktadır. werianda fazlasıyla pvp bulunmaktadır gündüz saatlerinde sadece yok akşam 7den sonra pvp başlamaktadır.Ben bu güçlü oyuncularla mücadele ederek bu kadar şöhret puanını kastım beni pvp buguyla suçluyorsunuz ama somut bir kanıt gösteremiyorsunuz? Somut bir kanıt göstermeden bana bu yaptırımı yaptınız ben de oyunu bırakıyorum hakkımı bana geri iade edene kadar oynamıyorum.Grimmag/Heredur serveri 5kat daha kalabalık olabilir ama 2/3 saatte 6/5Milyon şöhret puanı kasabilecekleri anlamına gelmiyor Bu hassasiyetinizi diğer serveler için de bekliyoruz eğer yapamayacaksanız werian serverini silin ya da sunucu değiştirme imkanı tanıyın ki werianda pvp yapan sadece 25 oyuncu bulunmaktadır 12 kişisi bizim loncadandır adil bir şekilde pvp giriyoruz 5/5 dengeli pvp takımları kuruyorduk ama bu saatten sonra loncamız oyuncuları werianda oynamayı bıraktı.Oyunun durumu zaten kötüydü daha da kötüye gidecek sizin bu yaptığınız haksız cezalar sonucunda şöhret kasabilen güçlü hesapları kafanıza takıp kapatıyorsunuz aynı hassasiyeti diğer serverler için gösterin.Ya somut kanıtları oyuncularla paylaşın ya da tüm werian oyuncularını başka bir servere taşıyın ki biz desürekli 25 kişiyle akşamları pvp girmek zorunda kalmayalım.Gereksiz aldığınız puanlarımı geri sitiyorum aksi taktirde bu konu kalmayacak iyi düzeyde almancam var hakkımı sonunak adar bigpoint şirketinde arayacağım bana yaptığınız haksız cezayı bigpoint şirketine de anlatırsınız umarım.Hakkımı sonuna kadar arayacağım kafanıza göre kanıt vb şeyler olmadan oyunculara iftira ve zan altında bırakıyorsunuz bu konu burada bitmedi Avukatımla oyuna dava açıp bu sorunu çözeceğim.Tüm werian Oyunculara adına yapılan tüm haksızlıkları anlatacağımdan emin olabilirsiniz

nurcioo, serseri1195 and terq1 like this.
  2. otus_sanis

otus_sanis Forum Greenhorn

Merhabalar güncelleme falan mı var oyun açılmıyor ?