Werian Pvp sorunu

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by senalida78, Jan 11, 2023.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. senalida78

senalida78 Forum Apprentice

İyi Akşamlar Sayın forum görevlileri yaşadığım bir sorun hakkında bir şeyler söylemek istiyorum.Günlük ortalama 800K/1M şöhret puanı kastığım için hesabım geçiçi süre için askıya alındı bu puanları kasabilmek için günde 6saat pvp gelmesini bekliyordum.10 senedir bu oyunu oynamaktayım ve ilk defa banlandım.Hesabıma çok emek vermiş bulunmaktayım gerek andermant gerek pvp için önemli taşları kan sandıklarında toplamıştım.Pvp şöhret kutsamalarını gerek andermant satın alarak bazen kan sandığı yaparak elde ettim.Grimmag serverinde günlük 5.000.000 şöhret puanı kasılırken 2.şahıs 3.000.000 şöhret puanı kasarken,Heredur serverinde günlük 3M şöhret puanı kasan insanlar varken ben 800K/1M şöhret puanı kastığım için ceza aldım bu fazlasıyla haksızlık.Heredur grimmag serverindeki puanlar benim 6saat boyunca emek vererek kastığım puanların yaklaşık 6 katıdır.Grimmag/Heredur serverinde istediğimiz kadar pvp yapmak serbest .Werian için pvp yapıp şöhret puanı kasılması yasak sanırsam.Hesabımın haksız yere kapatıldığını düşünmekteyim 1vs1 de en güçlü rakiplerle mücadele edip şöhret kutsamalarını andermant çekerek aldığım halde hesabım haksız yere kapatıldı bu konu hakkında bir açıklama bekliyorum İYİ GÜNLER...

Last edited: Jan 12, 2023
  2. BofidiQ

BofidiQ Forum Greenhorn

Evet sana hak veriyorum. Diğer serverlerde çok rahat kasılırken werianda günlük top 1 olsan bazıları direkt reportluyor. Çekemeyen mi var anlamıyorum ki. Umarım en yakın zamanda server değiştirme gelir de şu werian çöplüğünden kurtuluruz.

3. nereli

nereli Forum Apprentice

Başlığı görünce pvp gelmemesinden şikayetçi olan var diye düşündüm ama yazıyı okuyunca tam zıt birşeyden yakındığını gördüm :))) Kim kaç puan yapmış diye tablolara baktımda hay maşallah dedim :))) Werian gibi pvpnin nerdeyse sıfır olduğu serverde bukadar sık pvp gelip bukadar çok şöhret puanı toplamaya şüpeyle bakanlar olmuştur doğal olarak, danışıklı döğüş misali 1v1 yoksa, organizasyonlu 5v5 düzenlenmemişse bence geçici giriş yasaklamasını en kısa sürede kaldırıcaklardır.

4. BofidiQ

BofidiQ Forum Greenhorn

youtube'da sing official diye kanal var. Heredurda bir tank. İsmi sing. Pvp turnuvaları düzenliyor. Turnuva sırasında Twitchden canlı yayın yapıyor. Takımlar disccorddan belirleniyor. Bu da organizasyonlu pvp iken bu adam neden ban yemiyor? Ayrıca aktif loncası olan 5v5 rahat bir şekilde başlatabilir. Bunlar da mı ban yiyecek ?

5. Womanizer

Womanizer Junior Expert

günlük görev için pvp yapacak adam bulamazken 1m söhret kasmak muhteşem bir olaymış. gayet başarılı

6. Beta

Beta S-Moderator Team Drakensang Online

Merhaba,

Öncelikle PVP'de haksız kazanç sağlamadığınız sürece hiç bir şekilde, hiç bir oyuncuya ceza verilemez. Ceza alıp hesapları askıya alınan yada kapatılan her oyuncu hakkında gerekli incelemeler ve araştırmalar yapıldıktan sonra bu cezai işlemler verilmektedir. Ayrıca, yukarıda ki postlarda bir çok oyuncumuzun da belirttiği üzere özellikle Werian sunucusunda PVP yeterli oyuncu sayısına ulaşamazken anormal seviyelerde şöhret puanları alabilmek pek mümkün olabilecek şeyler değildir.

İyi oyunlar dilerim.

7. BofidiQ

BofidiQ Forum Greenhorn

Loncayla 5v5 atıyoruz diyelim o zaman ne olacak ? Ayrıca yeterli inceleme demişsiniz tam olarak ne yaptığınızı bizimle paylaşmak ister misiniz?

8. Beta

Beta S-Moderator Team Drakensang Online

Merhaba BofidiQ,

Lonca ile PVP yapmanız herhangi bir cezai durum gerektiren bir şey değildir. Kaldı ki, bunu bizlerin belirtmesine gerek yoktur. Burada ceza alan oyuncuların haksız kazanç sağladığı yapılan incelemelerde son derece net şekilde bellidir. Haksız yere kimsenin hesabı kapatılamaz. Ayrıca, buradaki incelemeleri bizler yapmıyoruz. Bu cezai işlemler sistem tarafından, merkez ekip tarafından yapılır. Bazı durumlarda da oyuncular tarafından ihbar edilen kanıtlı delilli geri bildirimler destek ekipleri aracılığı ile merkeze iletilebiliyor ve değerlendirmeye alınabiliyor.

İyi oyunlar dilerim.

9. CMF-CMF2

CMF-CMF2 Forum Apprentice

Sayın Beta Grimmag serverinde dün 6 milyon şöhret puanı kasıldı günlükte 2.oyuncu 4M puan kasmıştır.Heredur serverinde 4M kasıldı geçen hafta pvpde 25M puan toplamıştı haftalık birincisi.Diğer serverlerdeki puanlar önemsenmezken werianda toplanılan 500/600k puanlar göze batmaktadır.Werian serverinde günlük kaç tur pvp atma hakkımız var acaba?Diğer serverlerde Haftalık 25/10M puan kasılırken diğer arkadaşın banlanması biraz garip geldi. Werian serverinde yeterli oyuncu olmadığını düşünüyorsanız pvp için lütfen bize sunucu transfer geçişi sağlayınız.Werian serverindeki oyuncular olarak server transfer veya pvp kayıt yapılırken tek werian için değil tüm serverler pvp için ortak olmalıdır.

10. CMF-CMF2

CMF-CMF2 Forum Apprentice

Sayın Beta konuyu açan arkadaş pvp için çoğu zaman andermantı kendi satın alıp kazanmış gözüküyor ve pvp için birçok tozunu harcamış sanırsam kendi yazdığı yazılara göre .O kadar tozu toplayıp pvp için harcayan bir oyuncunun yüksek kazanma oranlarına sahip olması suç mudur? Werianda günlük kaç tur kazanma hakkımız bulunmaktadır ya da iyi hesapların pvp kazanabilmesi werian server için yasak mıdır? PVP BUİldi yaklaşık 7M toz gerektiyor bu kadar parlak tozu kasıp pvp için harcayan bir oyuncunun pvp kazanabilmesi pvpde haksızlık mıdır? bunu hak etmemiş midir? Lütfen sunucular arası paralı aktarım imkanı getirin biz de werian serverinden kurtulalım ve istediğimiz kadar pvp yapalım.Diğer serverlede 6M 2M 3M günlük puan kasılırken werianda pvp yapmak sanırsam yasak lütfen bu hassasiyetinizi diğer serverler için de bekliyoruz werian oyuncularını küçümsemeyiniz.

11. nurcioo

nurcioo Forum Greenhorn

Werian serverinde günlük kazanma limitimiz ne kadardır acaba? bunu bilmemiz gerekir biz oyuncular olarak konuyu açan arkadaşın başına gelen durum biz diğer oyuncuların da başına gelmesin.Günlük kaç tur 1vs1 veya 5vs5 yapma hakkımız bulunmaktadır? Bir günde en fazla kaç kere pvp girebilir ve kazanabiliriz ki limitimiz dolmasın limitimiz nedir? Werian serverinde pvp yapıp kazanmaktan korkar hale geldik.Werian serverinde kazanmak ban sebebiymiş bunu da öğrenmiş olduk.

Last edited: Jan 15, 2023
  12. espedas

espedas Forum Apprentice

Bu konu hakkında ben de fikrimi belirtmek istiyorum.Werian server oyuncusuyum bu forum konusunu görünce pvp girmekten artık korkuyorum pvpye girmeme kararı almış bulunmaktayım.8 senedir oynamaktayım ve ilk defa forumda bir insanın sürekli kazanmasından dolayı hesabının kapatılmasını görmüş bulunmaktayım.Güçlü bir oyuncunun sürekli kazanabilmesi werian serverinde suç mudur? Ceza alan arkadaşın sürekli kazanması onun ceza almasına sebep midir? Oyuncu zan altında kalmaktadı.Umarım hesabınız kısa sürede açılır.Haksız yere ceza aldığınız o kadar belli ki sizin için çok üzüldüm ama aynı cezaları diğer serverdeki oyuncular için de bekliyoruz.

13. Wjncenzo

Wjncenzo Forum Apprentice

werian serverinde pvp kaldırılsın ozaman, madem bu serverde pvp kazanmak suç sayılıyorsa boşuna parlak tozlarımızı pvp buildi için harcıyoruz , harcamamamız gerektiğini yukardaki arkadaştan öğrenmiş olduk pvpyi de kapatın serveride kapatın sizde rahatlayın bizde boşuna emek vermeyelim. oyun görevlileri tarafından werian suncusu küçümseniyorsa bu sözünüz tüm werian oyuncularına hakarettir..

14. korkusuz6868

korkusuz6868 Forum Greenhorn

Werian serverinde yeni yeni şeylerle karşılaşıyoruz. Huzursuz oldum açıkcası. Werian serverinin diğer server oyuncuları tarafından dışlandığını biliyordum. Oyun moderatörleri tarafından da dışlandığını bu konu başlığı altında görmüş oldum. Baf ile günde 800k-1m şöhret rahat alınabileceğini düşünüyorum. Hakkımızda bir hüküm veriliyor ve bize savunma hakkı verilmiyor. Emek vererek oynadığımız bu oyunda önemsenmek istiyoruz.

15. Sweetss

Sweetss Forum Greenhorn

güçlü bir oyuncunun pvp kazanması suçmu ?, ki bu mağduriyeti yaşayan oyuncunun sürekli kazanması suçmu ? ve bir oyuncunun bu konuma gelebilmesi için kaç saat harita farmlaması gerektiğini biliyormusunuz ? bu arkadaşın konusunu gördükten sonra pvp buildim için biriktirdiğim ekstra tozlarımı harcamamaya karar verdim çünkü emeklerimiz siz değerli adminler tarafından hiçe sayılmaktadır hatta açık açık biz werian oyuncularına hakaret ettiğinizi görüyorum lütfen bakış açınızı değiştirin biz werian oyuncularını emek veren oyuncuları küçümsemeyin !

16. samo7270

samo7270 Forum Greenhorn

böyle saçmalık mı olur pvp kazanmak neden banlanma sebebi olabilir ki bu nasıl bir haksızlıktır burda hepimiz werian oyuncuları olarak loncamızla pvp giriyoruz werianda 1 milyon şöhrete çok diyen görevlilere sesleniyorum eğer oyunu oynuyorsanız pvp bafıyla 1vs1 5vs5 6vs6 yapıp nekadar şöhret kazanıldıgını görün ve ona göre karar verin oyunu oynadığı için ceza almak ta zaten bir tek weriandan birinin başına gelebilirdi bu sunucudaki oyunculara hakaret ediyorsunuz yetmiyormuş gibi küçümsüyorsunuz 1milyon şöhret puani kasmayı ceza işlem uygulamaktan sayıyorsunuz bunun neresi adalet soruyorum size önce kendiniz pvp bufflarıyla bütün pvp modlarına girip savaşın gelen şöhret nişanlarını görün ondan sonra insanları suçlayın aylar sonra oyuna aralıksız tekrar geri dönmeye karar vermişken böyle saçmalıkların bu serverde düzeltilmediğini az önce burada farkettim tekrar oynamama kararına vardım iyi günler .

17. delpiyero97

delpiyero97 Forum Greenhorn

Bir oyuncu sürekli kazanabilir, itemleri çok iyidir, taşları full dür, her karaktere göre itemi mevcuttur, kısacası ölümsüzdür, her maç ı kazanabilir, görüyoruz ki bir de elo derecesi diye birşey var, çok galibiyetten dolayı pvp ye almıyor, alırsa da fazla şöhretten ban, ne yapalım sayın moderatörler sayın oyun yöneticileri, komutla mı yapalım her şeyi, ya da buyrun gelin beraber yapalım pvp, haklı mı haksız mı yapılıyor görün.

18. BofidiQ

BofidiQ Forum Greenhorn

12.6m şöhretim vardı kara ayıyı almak istiyordum. 1 ay ban yemişim. Tank sınıfıyım ben 5v5 de çok rahat bayrak taşıyabiliyorum. Hatta 3 hareket hızı yapıp defans buildi yaptığımda bayrak taşırken bile hızım düşmüyor ve 2-3 dk'da 5v5 bitiyor. Buffla beraber 1 maçta 30-40k kasabiliyorum. Ben sırf bu buildi yapmak için kaç m toz çektim. Sırf pvp için hp,direnç,zırh opalleri yaptım. 1 ay sonra tekrar 5v5 girdiğimde sürekli kazanırsam ban yeme korkusuyla mı o kara ayıyı alacağım ben?? Madem fazla şöhret kasınca ban yiyeceğiz en azından 1 hafta verseydiniz. 1 ay ban mı olur ?Şubat ayında yeni etkinlik gelecek ve mitik itemlerin veya mücevherlerin olma ihtimali var. Onları kaçırırsam ne yapacağım ben ? Dragan gibi 1 yıl mı bekleyeceğim ? Hesabımın ve diğer mağdur olan arkadaşın hesabının açılmasını talep ediyorum.

19. terq1

terq1 Someday Author

cevap yazanlar aynı kişi gibi, yazım tarzları noktalama işaretlerine varana kadar. Boş işler bunlar , foruma yazsan ne olacak .

CeSuYa likes this.
  20. Wjncenzo

Wjncenzo Forum Apprentice

mağduriyetini açıklamaya çalışan bir oyuncunun sorununu dile getirmesi sizi neden bu kadar rahatsız ediyor ? yoksa sizde çok şöhret puanı kasabilen serverin en iyi karakterlerini kıskanan pvp de iyi olmayıp güçlü oyuncuları şikayet edip duran oyunculardanmısınız :D ? burdaki kişi mağduriyetini dile getiriyor aynı problem bir gün sizinde başınıza gelebilir