Feedback Yaz Ortası Etkinliği Hakkında Sorularınız ve Geri Bildirimleriniz.

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Beta, Jun 27, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Beta

Beta Board Administrator Team Drakensang Online

Merhaba,

Etkinlik hakkında geri bildirim ve sorularınız bu başlık altında belirtebilirsiniz.

Sevgilerimle.

2. sibano

sibano Forum Apprentice

Selamün Aleyküm
    Event gelmiş bir bakayım dedim 2 ücretsiz giriş vermişler 5 de kendim satın aldım şuana kadar 5 kez girdim
    event görevlerini aldıktan sonra 999 canavar öldür görevini yapmıştım 12 saatte bir yapılıyormuş 25 ilerleme veriyor,
    başka bir görev 100er toz istiyor en az atan mor toz , 5 kez girdim 3 4 tane amfora anahtarım vardı onları açarak ve 25 ilerlemeyi görevden alarak 97 ilerleme oldu yani ilerlemesi kıt bir event saatlerce uğraştıracak gibi gözüküyor tabi görevlerden sonra 2.map açılırmı varmıdır bilmiyorum ayrıyeten oyunculardaki birikmiş amforayı bitirme stok eritme eventi olarakda görebiliriz çokca amfora bulunmakta
    kolodro adlı map göze hitap etmiyor can sıkıcı bir harita bence (yitikler çölü ve 2.haritalarıda aynı şekilde kötüydü) daha canlı daha güzel bir harita olabilirmiş , eventi yaparsam ki bilmiyorum yaparmıyım sıkıcıya benziyor ozaman tekrar belki yazarım

Beta likes this.
  3. NofeArTR

NofeArTR Active Author

Merhaba;

Yaz ortası festivali, kış ortası festivalinin bir değişik versiyonu şeklinde oldu.. Öncelikle bileti 1 günlük 5 tane olan ander ile satın alabilirsiniz yada Dünya mapinde GTS veya Stonekeep haritası, yada paralel dünya ammon haritalarından herhangi bir yaratıkdan zorluk farketmeksizin giriş bileti düşebilir aynı zamanda renkli tozlarda düşebilir. (Şanslı iseniz 2 günlük etkinlik pelerinide düşebilir)

2. olarak 999 yaratık öldürmeden sonra 2 görev daha geliyor ve onlarda günlük yapılıyor 999 yaratık öldürme 100 ilerleme 5 bos öldürme 200 ilerleme yine 5 bekçi öldürme görevi 300 ilerleme veriyor toplamda 600 ilerleme.. Renkli tozlar ise tekrar eden görev ve 4 renkten 100 adet toplayınca 250 ilerleme veriyor günlük değil..

Mor renkli toz en fazla dünya veya paralel dünya maplerinde atıyor diğer renklerde atıyor.. Etkinlik mapinde ise en fazla kırmızı toz atıyor gözlemlediğim..
    Bu bağlamda etkinliği günlük görevler vasıtasıyla ve bilet ve renkli toz kasarak bitirebilirsiniz. Amfora açmasınıza gerek yoktur. Giriş bileti ise seri şekllinde eziyetli keserek veya c3 keserek hem toz hemde bilet kasabilirsiniz.

Günlük sadece 499 andere 5 girişkik kutudan alabilirsiniz.(İsteğe bağlı)

Amaç burada günlükleri yapıp sikke biriktirmeniz etkinliğin 2. aşamasında Kingshilde satılan draken veya yaldızlı yonca ile satılan item veya rünleri alabilirsiniz.

Saygılarımla

AyyaşBey, Beta and sibano like this.
  4. woldemord61

woldemord61 Forum Greenhorn

Ben de bir feedback vermek istiyorum gene rahatsız olduğum bir konu bu girişleri şans işine birakmak çok ayarsız. Bir arkadaş 15 dakikada 17 tane toplamış az önce loncadan bir arkadaş da her tur en az 2-3 tane attığını söyledi. Ben yaklaşık şuan hâla devam etmekteyim 2.5 saatte 13 tane düşürebildim her mapte her modda denedim 13 tane düştü, en çok da(!) ölümcülde düştüğünü gözlemledim. Yani kısacasi bunda da oyuncuya göre rastegele drop gelmesi çok kötü olmuş, çok can sıkıcı bir konu.
    EDİT: Üstüne bir yarim saat kadar daha maplerde dolandım 3 tane daha toplayabildim. Sonra dedim ki şu etkinliğe bir bakayım ölümcülden deneyerek c3'e kadar baktım , daha daha saçma bir şey ile karşılaştım. 4 tur 0 ilerleme attı .Amfora açtim her modda kaç atıyor diye random atıyormuş burda da toplam 5 tane açtim amfora (c3'te iki tane açtım) ve 26 ilerleme alabildim sadece. Amfora da açmasak etkinliğin ilerleme atacağı yok . Umarım bir daha ki girişimde böyle saçma bir giriş toplama drop'u ve ilerleme drop'u ile karşılaşmam yoksa çekilmez çekilmesini de geçtim , ilk sayfa bitmez.

Çöl konseptli eventler dediğin gibi göze hitap etmiyor gerek görüntüsü gerek canavarlari ile çok cansız geliyor bana da kış konsepti kadar eğlenceli de olmuyorlar

Last edited by moderator: Jun 28, 2020
    Beta likes this.
  5. muro595901

muro595901 Forum Greenhorn

öncelikle hayırlı günler bu tozlardan en çok kırmızı ve mor atmakta ve en düşük olarak yeşil atmakta lutfen bunu bıldırınız ya hepsı aynı atsın yada hc bırı bırınden daha fazla atmasın 1 turda 6 yesıl aldım aynı zamanda ve aynı turda 17 kırmızı aldm bu hıc hoş deıl

Beta likes this.
  6. Rosicky_Roaefl

Rosicky_Roaefl Forum Greenhorn

Dünden beri sarı tozu daha 46'ya getirdim. Kişiye göre mi değişiyor anlamadım ama en az yeşil ve sarı toz atıyor. Giriş 60 küsür sacmalıga ve dengesizlige bak oyunda :D Abi bir oyun yıllar geçtikçe kendini geliştirmesi gereken yerde bu oyun neden hep geriye gidiyor :D Teganı bukadar kesseydim silahını düşürmüştüm. Farkında mısınız yönetici arkadaşlar bu bir oyun, evet işinde ticaret var ama bukadarda abartılmaz yani etkinlik altı üstü ne kasıyonuz.

7. Kin

Kin Forum Apprentice

Benim savaşciya bu setten lazim yoksa asla ugrasamam bu kanser eventle set itemleri nerden atiyor acaba?

8. Beta

Merhaba @Kin,

Bildiğimiz kadarı ile ana etkinlik gelmeden nesneleri elde etme şansınız bulunmamaktadır. Etkinlik açıklamasında da belirttiği gibi bu bir etkinlik hazırlığıdır. Ancak etkinlik haritasında düşüren oyuncular olabilir. Forumu takipte kalmanızı tavsiye ederim.

Sevgilerimle, iyi günler dilerim.

9. snr64

snr64 Forum Apprentice

banada yeşil ve mor az atıyo diğerleri bunlara tur bindiriyo:) etkinlik zor diye fazlada yakınmamak lazım etkinlik gayet basit günlük 3 görevden 500 + tekraralabilir 250 puan veriyo normal görevdende 25+75 puan veriyo toplamda 850 eder 6150 puanda bitiyo etkinlik ekstradan bir 250lilik görev daha yaparsak yani 6 günde kendinizi hiç sıkmadan etkinliği bitirirsiniz. giriş bileti kasamıyorum diyen arkadaşlarda günde 5 giriş biletiyle rahatlıkla bitirebilir. ve oyuna girişte 10nar toz ayrıca 499 anderede 25er toz veriyo +35tozla başlıyosunuz günlük.tmm yönetim çoğu zaman saçmalıyo ama bu sefer bir saçmalama yok gibi:)

Last edited: Jun 29, 2020
  10. muro595901

muro595901 Forum Greenhorn

iyi günler dün yazdım bugünde yazıcam düzelene kdar sanırım yazmaya devam edıcem tabı düzelene kdar event bıtmesse kırmızı mor ve sarı yeşil toza göre cok fazla atmakta hele kırmızı aldı başını gıdıyo 1 turda 4 tane yesıl toz alırken 14 tane kırmızı ve sarı aldım madem feedback gerı bıldırım olusturdnz dıkakte alın barı gereklı yerelere bıldırın hayrlı gunler

11. zeynel_011

zeynel_011 Someday Author

etkinlik güzel sadece tek yakındığım şey yeşil toz düşük atması onn haricinde etkinlik gayet iyi ilk gün tüm görevleri yapıp sonrada gayet iyi bugün 3 gün 750 ilerleme aldım 3 görev ve toz teslim ettim 4 güne rahatlıkla bitecek etkinlik önemli olan öteki nasıl olacak

12. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Forum Inhabitant

bu görevin teslim zamanı mı farklı neden kabul etmiyor? 12 saatte bir olan görev mi bu?

Beta likes this.
  13. Beta

Merhaba @aBDuLHaMiTHaN,

Görevin teslim süresi hakkında bir bilgimiz bulunmamakta ancak, konu hakkında bilgi talebinde bulunduk. En kısa zamanda bilgi vermeyi umuyoruz.

Sevgilerimle, iyi geceler.

aBDuLHaMiTHaN likes this.
  14. snr64

snr64 Forum Apprentice

saatlik görev değil ilerlemeden verdiği nişanı elde ettiysen tamamlanması gerekiyo.

15. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Forum Inhabitant

Ona oyunu açınca bakayım sanırım problem o. İlerlemeden almadım sanırım daha nişanı. Ama yine de sarı yuvarlak içinde göstermemesi gerekiyor ben o nişanı elde etmeden. Yine de teşekkürler

16. snr64

snr64 Forum Apprentice

bendede resimdeki şekilde gösteriyo ama nişanı alınca teslim edebiliyosun görevi sıkıntı çıkmıyo.birde günlük görevlerde x ismi kes dediğinde görevi hemen kabul etmeyin önce slotun ismine bakın sonra görevde o ismi bulup öyle seçin.ben ilk iki gün hemen görevi kabul ettim o isimdeki elit bossda okadar girmeme rağmen hiç çıkmadı :)

Last edited: Jun 30, 2020
  17. ρøωεƦωølŦ

ρøωεƦωølŦ Junior Expert

bu yaz ortası nişanı ne işe yarıyor 30 tane var birde etkinliğin 1.kısmını bitirdim 2.kısımdada 800 acaba biz bu paraları yopluyoruz ama bu paralar ne işe yarıyor

18. F2x

F2x Forum Apprentice

Yardimcinin kaniti 2/2gorevinde yardimci nisanini gosterip gorevi iptal edince nisani geri vermiyoro gorev yapilamiyor cunku sadece 1 kere veriliyor ilerlemeden bir bonus kodla su yardimci nişandan bize verseler iyi olur

19. Beta

Merhaba @ρøωεƦωølŦ,

Bu paraları ana etkinlik geldiği zaman harcayabileceksiniz. Şuan için bir kullanım alanı yoktur.

@F2x,

Sıkıntıyı bildirdik. En kısa sürede çözüme kavuşmasını umuyoruz.

Sevgilerimle, iyi akşamlar dilerim.

20. zeynel_011

zeynel_011 Someday Author

yeşil toz nerde en çok çıkıyor bilgisi olan varmı bide yeşil boya 500 ander onu altınla alabilsek iyi olurdu

Share This Page