Yeni Bonus Kodlar Hakkında

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by erol26, Jul 24, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. erol26

erol26 Active Author

Sayın @Beta neden açılan kod konularını kitleyip kaldırıyorsunuz ? Buradan takip edin diyorsunuz fakat siz kodlar geldikten kaç saat sonra kodu paylaşıyorsunuz ? Neden bu konu sizi bu kadar rahatsız etti ? Kod konusu açılmasının sebebi nedir hiç sordunuz mu acaba kendinize ?
    Millet görsün alsın diye canlı yayından sonra hemen kodları paylaşıp insanlara yardımcı olmaya çalışıyoruz.Madem konu kirliliği oluyor sizin sayfanızın altına geri bildirim olarak açın bizde oraya yazalım kodları.İlla bir kod alması için insanların sizin saatlerce orayı güncellemenize gerekte kalmaz diye düşünüyorum.

puppis likes this.
  2. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Old Hand

Aynen bir de bonus kod diye paylaşılan link de ölü img dosyası olarak görünüyor. Diğer arkadaşın paylaştığı kodlar olmasa giremiycez kod filan

erol26 likes this.
  3. Laviηia

Laviηia Regular

Canlı yayın izleyici sayısını artırmak için yapıyolardır belki..

4. ρøωεƦωølŦ

ρøωεƦωølŦ Junior Expert

dün gece kodlar tam hatırlamıyorum 10:30 du galiba o zaman paylaşıldı ben sabah girdiğimde adminlerin açtığı konuda bonus kodları göremedim paylaşmayın diyorlar adminler zaten geç paylaşıyor kodlar bende insanlar görsün diye paylaştım kodları demekki hata yapmışım bu kadar üstlerine alınacaklarını bilseydim paylaşmazdım

5. .Mustafa_BEY.

.Mustafa_BEY. Someday Author

Yok dostum iyi yapıyosunuz gördüğünüzde paylaşın lütfen,diğer türlü ya kaçırıyoruz yada hiç görmüyoruz,her sabah oyuna girerken önce foruma giriyorum bonus kod paylaşıldımı diye

6. Arthemis TR

Arthemis TR Team Leader Team Drakensang Online

Merhaba,

Kodların tarafımızdan yayınlandığı bu konu sizlerin de mesajlarına açık hale getirilmiştir. Bu şekilde kodlar tek bir konu içerisinde toplu ve düzenli halde bulunabilir. Siz kullanıcılarımız tarafından hızla yayınlanan kodlar, sonrasında bizler tarafından da konu içerisinde düzenlenir ve böylece sizlerle birlikte ortak bir çalışma yürütmüş oluruz. :) Bu şekilde karşılıklı olarak mutualist bir düzen de oluşmuş olacaktır.

Konu içerisinde aynı kodun birden fazla kez yayınlanması halinde, mesajlardan biri düzeni korumak amacıyla tarafımızdan silinecektir. Ek olarak, konu içerisinde kod paylaşımı haricindeki mesajlar da kaldırılacaktır.

İyi oyunlar, iyi forumlar dileriz.

7. Laviηia

Laviηia Regular

En mantıklısı bu oldu sanırım..

8. ρøωεƦωølŦ

ρøωεƦωølŦ Junior Expert

Ben şeyden bakıyor
    şeydende bakabilirsin google playde var dso bonus kodları hemen yayınlandığında paylaşıyorlar

9. .Mustafa_BEY.

.Mustafa_BEY. Someday Author

ios içinde bi uygulaması var mı ?

10. erol26

erol26 Active Author

İos için yok maalesef

11. Arthemis TR

Arthemis TR Team Leader Team Drakensang Online

Merhaba,

Konu, çözüme kavuşturulduğu ve amacından sapmaması amaçladlndığı için kilitlenmiştir.

İyi oyunlar, iyi forumlar dileriz.

aBDuLHaMiTHaN likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.