Feedback Yeniay etkinliği geri bildirimleri

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Beta, Mar 23, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Beta

Beta S-Moderator Team Drakensang Online

Merhaba,

Yeniay etkinliği ile ilgili geri bildirimlerinizi, soru, sorun, görüş ve önerileriniz bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

İyi oyunlar dilerim.

2. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Old Hand

• etkinlik ilerlemeleri ödülleri değersiz, bu etkinliği insanlar neden yapsınlar bi düşünün. elden geçirilmesi gerekiyor komple dark legacy'e uygun hale gelmesi lazım.
    • diğer bir sorun ağaç bosslar artık eşsiz atmıyor, üstelik bir kez bossa gittim ilk mape girerken 10 geçit parçası isterken, boss mapine geçerken tekrar geçit parçası istiyor olması çok saçma bunun elden geçirilmesi lazım.
    • bir diğer durum da şöyle ki cadı set artık kullanılmayan bir paçavraya döndü (tıpkı dragan seti mahvettikleri gibi). set değerlerinin düzenlenmesi ve daha kullanışlı bir hale getirilmesi gerekiyor zira bu haliyle kimse kullanmıyor.
    • hatta eşsizleri set olarak değil de tekil olarak kullanılabilmesi daha mantıklı olur tıpkı anı eşsizleri gibi. misal büyü kısmında (don nova becerisini +2 arttırır gibi)
    • ve eğer olur da düzenleme gelirse mapden ve bossdan daha fazla ilerleme atması gerekiyor ki bu şekilde etkinlik ilerlemesini bitirmeye çalışmak çok saçma, mapde dönüp durmak gerekiyor ilerleme için, bu da yıllardan beri bu etkinliğin apayrı sıkıcı bir saçmalığı .

etkinlik gelmiş olmak için gelmemeli, oyuncu zevk alsın diye gelmeli...

Wolfyank and Damm1tmaN like this.
  3. erol21

erol21 Forum Apprentice

30/04/2022 tarihindeki gelen yeniay eventinde maplardan elde ettiğimiz ilerlemeler max +5 atıyor acımasız modda . Bu bir sorunmu yoksa sizlerin bizlere yaptığı bir kıyakmı ? . Bir öncekı eventte 85+ yüklü attığını hatırlıyorum ve 6 turda henüz 550 oldu ilerlemem.

4. zazoga

zazoga Forum Greenhorn

Direk dalga geçmiş, işyeri olsa mobbing yapıyor derdim verilen hakların geri alınması şeklinde, tazminat davasıyla ağlatırdım bile, ama burda, ben böyle yaptım oldu parodisi izliyoruz.

erol21 likes this.
  5. erol21

erol21 Forum Apprentice

Haklısın , yaptıkları düzenleme / hata yı bile bildirmiyorlar . Adamlar biz bu eventteki oranları düşürdük arkadaşlar bilginiz olsun diye yazmıyorlar bile . Yani anlamıyorum madem ne forumlara bakıcaksınız ne de oyundaki sorunları çözeceksiniz Kapatın dükkan gidinde kardeşim bizde adam akıllı oyunlar bulup takılalım .