Feedback Yeniay Etkinliği Hakkında Geri Bildirimleriniz ve Sorularınız

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Menekşe, Sep 21, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
  1. Menekşe

Menekşe Moderator Team Drakensang Online

Merhaba arkadaşlar,

Yeniay Etkinliği hakkında geri bildirimlerinizi, şikayet ve önerilerinizi, sorularınızı ve etkinliğe dair her şeyi bu konu altından yapabilirsiniz.

Saygılarımızla, iyi forumlar dileriz.

Beta and aBDuLHaMiTHaN like this.
  2. Kkingstonee

Kkingstonee Forum Greenhorn

Merhaba ben yeni hesabı kasan kullanılardan biriyim ve bu cadı eventinde 90 amfora harcayıp kemeri düşüremedim cadı seti tamalamak için neler yapmam lazım açıklarsanız sevinirim saygılarımla

3. Beta

Beta S-Moderator Team Drakensang Online

Merhaba @Kkingstonee,

Maalesef söz konusu kemeri Amfora Sandığı açarak, Cadı Arayıcısı Miğferi'ni ise Ak Kraliçe Bossu'nu keserek şansınızı denemeye devam etmekten başka yapabileceğiniz bir şey bulunmuyor. Cadı Arayıcısı'nın Omuzluğu ve Göğüslüğü nesnelerini elde etmek için ise ''Güçsüzlerle Arkadaşlık Etme 2'' adlı görevi ardı ardına yapmanızı tavsiye ederim. Bu da bir nevi şansınızı denemek, arttırmak oluyor. :)

İyi oyunlar, iyi forumlar dilerim.

Menekşe likes this.
  4. F2x

F2x Forum Apprentice

Elimizin kiri cadı setini düşüremiyorum ilerlemeden gelen bütün parşoları kullandım amakarabossa bırak eşsizi efsanevi bile atmıyor diğer parçalarda düşmüyor 5 lik amforamı açıcaz tekli Anfora mı?

5. Beta

Merhaba @F2x,

1 adet anahtar karşılığında açılan sandıkları açmanızı tavsiye ederiz. Böylece şansınızı arttırabilirsiniz.

F2x and Menekşe like this.
  6. F2x

F2x Forum Apprentice

Seri amfora nerden kasabilirim anderle almak hariç gizli odadan falan düşüyomu yada gözcü sandığı

7. hellsing00

hellsing00 Forum Greenhorn

Merhabalar, yaklaşık 2 gündür uğraşmama ve 100k üzeri ander harcamama rağmen Cadı Seti'nin tek bir parçası hariç(miğfer) hiç bir parçasını düşüremedim. Emin olmak için soruyorum Cadı Arayıcısı'nın Omuzluğu ve Göğüslüğü ,Güçsüzlerle Arkadaşlık Etme isimli görevdeki ağaçlardan, kemer ise amfora kutularından düşüyor değil mi?

8. Menekşe

Merhaba,

@F2x, Maalesef şuan için Amfora Anahtarı'nı Andermant ile almaktan başka serice kasabileceğiniz bir yer yoktur.

@hellsing00, Evet, bu etkinlikte çoğu kişi pek bir şey elde edememiş. Bu konuda gerekli bildirimleri merkez ekibe sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Sorunuzu ise doğru anlamışsınız. Cadı Arayıcısı'nın Omuzluğu ve Göğüslüğü, Güçsüzler ile Arkadaşlık Etme (2/2) görevinden ve Karabossa'dan; Cadı Arayıcısı'nın Kayışı ise Amfora'lardan elde edilmektedir.

Saygılarımla.

Kin and Beta like this.
  9. Kin

Kin Forum Apprentice

Yeni Ay bittikten sonra amfora açsam kemer atar mı?

10. Menekşe

Merhaba @Kin,

Evet, etkinlik bittikten sonra da Amfora'lardan Cadı Arayıcısı Kayışı elde edebilirsiniz.

Saygılarımla.

Beta likes this.
  11. _serdar_34

_serdar_34 Forum Greenhorn

Kusura bakmayın ama Gerçekten Drop oranları Çok kötü Şans oranlarıda Çok kötü biz bu amforayı biryerden kasamıyoruz düşüremiyoruz Düşüyor dediğiniz Golemden de düşmüyor kaç defa kestim kim bilir şu zaman kadar 200 250 amfora açtım düşmüyor malesef 1 lik ve 5 lik te karışık Drop oranlarının arttırılması için bi istek delik ne bilim şikayet bildirme gibi bi Şansımız yokmu ?

12. Beta

Merhaba @_serdar_34,

Yapmış olduğunuz uygun geri bildirimlerin hepsi tarafımızca ilgili merciilere iletilmektedir. Drop oranları için de uzun zamandır raporlarımızda yer ayırmaktayız. Talebinizi gelecek raporlarımıza da ekleyeceğiz.

Hystericall and Menekşe like this.
  13. Hystericall

Hystericall Someday Author

Sayın modum çoğu oyuncunun kemeri yok ve hele ki büyücü sınıfı oynuyorlarsa yani mana mod için gerekli diyebiliriz öyleyken bu eşsizin drobunu halen açmamaları garip. Şahsen benim kemerimin direnç değeri yüzde 28 ve daha iyisini bulmak istiyorum ama gel gör ki ortalıkta yeni kemer arayabileceğim hiçbir yer yok.

Menekşe likes this.
  14. hellsing00

hellsing00 Forum Greenhorn

Malesef ki ben umudu kestim. Bu kemerin drobu kaldırılmış olduğunu düşünüyorum. Sadece bu etkinlik en az 250 amfora harcadım sonuç sıfır.

Menekşe likes this.
  15. RookieAnqeL

RookieAnqeL Someday Author

herhangi bir etkinlik yokken küre parçası ile haritalara girsem yine item atıyor mu yoksa sadece etkinlik zamanların da mı atıyor?

Menekşe likes this.
  16. .kaikan123.

.kaikan123. Forum Greenhorn

Bu etkinlikte 50 amfora ben actım 50 amfora arkadaşım actı 0 kemer.En az 300 kere ağac bosslarını kestim omuzluk 0.O kadar draken harcadık o kadar zaman harcadık o kadar emek verdik elde var 0.Bu etkinlikte kemer yada omuzluk düşüren varmı.Bende kemer ve omuzluğun droplarının kaldırıldığını düşünüyorum ve bununla ilgili moderatörlerden geri bildirim istiyorum.

Menekşe likes this.
  17. Menekşe

Merhaba,

Etkinlik eşsizlerindeki droplar hakkındaki şikayetlerinizi raporlarımıza ekliyorum.

Sevgilerimle, iyi akşamlar dilerim.

Beta likes this.
  18. Sizajasel

Sizajasel Forum Greenhorn

Merhaba..

Oyunu 4 sene önce bırakmıştım. Tekrar başladım. Yeni ay için giriş arıyorum ama bulamadım yardımcı olabilirmisiniz?

19. Menekşe

Merhaba @Sizajasel,

Kentsel bölgelerde "Thabo" isimli Npc'den Küre Parçaları ile etkinliklere giriş satın alabilirsiniz. Npcnin görseli mesajımın sonundadır.

Sevgilerimle, iyi günler dilerim.

Beta likes this.
  20. jeankarlpopper

jeankarlpopper Forum Greenhorn

merhaba , örümcek bosslarını kestikten sonra hala gnob çıkıyor mu ve biz draken karşılığı eşsiz nesneler satın alabiliyor muyuz ?

Share This Page