Feedback Yeniay Etkinliği Hakkında Geri Bildirimleriniz ve Sorularınız

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Menekşe, Sep 21, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
  1. Menekşe

Menekşe Moderator Team Drakensang Online

Merhaba @jeankarlpopper,

Bahsettiğiniz durum yakın tarihte oyundan kaldırılmıştır. Sadece Yeni Ay etkinliği için değil Ara Dünyalarda da aynı durum söz konusudur.

Sevgilerimle, iyi geceler dilerim.

Beta and aBDuLHaMiTHaN like this.
  2. jeankarlpopper

jeankarlpopper Forum Greenhorn

Yani bundan sonra eşsiz etkinlik nesneleri düşürmek için sadece boss mu kesicez sürekli olarak ?

3. Menekşe

Merhaba @jeankarlpopper,

Sadece etkinlik için değil tüm eşsizleri elde edebilmek için gerekli Boss'u kesip, ondan düşürmeniz gerekmektedir.

Sevgilerimle, iyi günler dilerim.

Beta likes this.
  4. RookieAnqeL

RookieAnqeL Someday Author

iyi akşamlar yakın tarihte cadı omuzluk ve kemerini düşüren oldu mu acaba ben çok uzun zamandır düşüremedim acaba drop mu kaldırıldı

5. Laviηia

Laviηia Regular

@RookieAnqeL

Geçen ay Köklerden omuzluk düşürdüm. Kemere gelince, geçen ay elimdeki tüm amforayı 1'lik amfora kutularına harcadım. Tabi elimdeki sadece 47 adetti. 50 tane daha biriktirdim. Bunları da şimdi harcayacağım. 250 harcayıp düşüremeyenler var. Bizde suçumuz neyse ödeyeceğiz artık :). Ayrıca R227 ile omuzluk bosstan düşme bugu kaldırılmış. Yani bosstan da düşme şansı var ama şuanı kapsar mı bir bilgim yok. Bossta Magotina'ydı sanırım.

RookieAnqeL likes this.
  6. emrehancer28

emrehancer28 Forum Greenhorn

Yaklasık 70 80 Amfora harcadım kemeri düşürmek için fakat malesef düşmedi 250 300 harcayanlar varmış iğrenç drop oranınızdan dolayı oyunu bırakmaya karar verdim madem amfora kemeri atmıyor başka bir yolla almamızı sağlayın oyuncularınızın imkanı olsun gerçekten rezalet bir drop oranı dedim biraz daha acayım belki atar ama yok imkansız düşüren hic kimseyi görmedim şuana kadar amforadan cadı kemerini 3700 drakenim var fakat amforaya harcamaya korkuyorum cünkü atmayacak biliyorum sizin bu rezil drop oranınızdan ve imkan sunmayışınızdan ötürü oyunu bırakıyorum sizin oyununuzda batsın siz de batın iyi günler.

7. Dark1Dragon

Dark1Dragon Forum Greenhorn

Kostüm ve cadı süpürgeleri boss'dan düşüyor mu ?

8. Menekşe

Merhaba @Dark1Dragon,

Evet kestiğiniz boss’un girişinde belirtilen süpürge ve kostüm nesnelerin düşme ihtimali vardır

Sevgilerimle, iyi günler dilerim.

Dark1Dragon likes this.
  9. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Forum Pro

Süpürge drobu sıfır . Kostüm desen milyonda bir ihtimal

Dark1Dragon likes this.
  10. kaan

kaan Forum Apprentice

Yeni Ay etkinliğinde etkinliği bitirmek için ne kadar Peri Odunu gerekmektedir acaba ?

11. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Forum Pro

Odun gerekli değil bitirmek için küre parçası varsa yeterli olur

12. kaan

kaan Forum Apprentice

Odun olsa daha çabuk mu biter peki öyle bi avantajı mı var

13. NofeArTR

NofeArTR Advanced

Merhaba;

Peri Odunu sadece Yeni Ay etkinliğinde 2 adet farklı örümcek bossunu yani Ak kraliçe ve Kara kraliçe'yi kesmek için kullanılır. 50 Peri odunu ve 2 dakika süresi vardır. Süre bitince boss ölmezse tekrar alınabilir.
    Genelde 2 farklı bossu Ak kraliçe için pelerin, kara kraliçe için silah süsü düşürmek için kesilir. İlerleme verir doğrudur ancak yüksek modda kesilirse ve item lazımsa faydası vardır.
    Genelde tüm oyuncular sadece küre ile giriş yaparak farm yapıp etkinliği bitirirler. Elindeki girişleri ve peri odunları saklayıp sağlam party bulunduğunda yüksek mod girerek veya ihtiyaç halinde harcarlar. Genelde de tavsiyem budur. Etkinlik bitirmek için peri odunu harcamak çok mantıklı yol değil tabi tercih meselesi..

Saygılarımla

Menekşe and aBDuLHaMiTHaN like this.
  14. Selsavuran

Selsavuran Forum Apprentice

Selamun Aleyküm arkadaşlar cadı kemeri bossdan mı düşüyor yoksa amfora ile açılan sandıklardan mı sadece cevaplıyabilirmisiniz hayırlı geceler herkese

Menekşe likes this.
  15. kaan

kaan Forum Apprentice

tamamdır teşekkürler

16. Menekşe

Merhaba @Selsavuran,

Cadı kemeri için amfora sandıklarını açmanız gerekmektedir. Tekli olarak açmanızı tavsiye ederim.

Sevgilerimle, iyi akşamlar dilerim.

17. balaban49

balaban49 Forum Apprentice

arkadaşlar yanılmıyorsam gelen yamada cadı kemeri drobu yukseltilmiş yazıyor du ve bende buna aldanarak abandım anforalara 110 anfora gitti sonuç 1 tane kemer eğer drop artması buysa istemez arkadaş
    benim anforalarım boşa gitti sizin gitmesin düşmezse ısrarcı olmayın en azından başka etkinliklerde o anforalarla bol bol draken kasarsınız
    açtığım anforalardan blacknorn girişinden odundan başka hiç bişi düşmedi
    yine diyorum bi kaç tur deneyin ama düşmezse de ısracı olmayın boşa gitmesin anforalarınız

18. Laviηia

Laviηia Regular

@balaban49,

Yama geldikten sonra C4 girdim haritaya ve açtığım ilk 1'lik amforadan düştü hocam. Oyunun drop algoritmasını hala çözebilmiş değilim ama şansa çok ihtiyacımız olduğu belli.

19. KaiDraven

KaiDraven Someday Author

700 küsür amfora var sarılı deneyeceğim bakalım :D

birde bu kostüm amforalardan düşüyor mu

Last edited by moderator: Mar 6, 2020
  20. NofeArTR

NofeArTR Advanced

Bende öyle olacağını düşündüm ilk girdiğimde 4.sandıkta kemer aldım.. 2.girdiğimde alamadım ama 3.girdiğimde gene aldım.. 1lik açmanızı öneririm.

Drop oranları armış gözle görülüyor ama ısrarcı olunmaması konusunda hemfikirim

Gördüğüm kadarıyla hayır

Saygılarımla

Share This Page