Feedback Yeniay Etkinliği Hakkında Geri Bildirimleriniz ve Sorularınız

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Menekşe, Sep 21, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
  1. Laviηia

Laviηia Regular

Diğer yamalarda, oyuncular 200-300 amfora harcayıp hiç düşüremediklerinden yakınmışlardı forumda. Cadı setinin oyunun en yararlı seti olduğuna hemfikirsek (ki tüm sınıflarda tercih edildiği için sanırım hemfikiriz), harcanılan 110 amforanın çokta boşa gitmediği kanaatindeyim. Ki Dragan Etkinliğinde bol bol verildi. Tabii hiç kemeri olmayan biri için konuşuyorum. Kemerin temel değerlerini yükseltmek için şansını deniyen oyuncular için 110 ciddi bir rakam.

2. Sengineer

Sengineer Forum Greenhorn

Arkadaşlar yama notunu dikkatli okuyun lütfen. Sadece etkinlik sırasındaki kemer düşme oranı artırıldı. Etkinlik aktif değilken kemer düşme oranı eskisiyle aynı. Amforaları bekletin ve etkinlik sırasında harcayın. İyi oyunlar bol droplar ^^

Menekşe likes this.
  3. NofeArTR

NofeArTR Advanced

Yama notu evet öyle diyor ancak şuan görünen etkinlik olmadan da girildiğinde itemin atması ve drobun yüksek olması.. dikkat ediniz.

Saygılarımla

Menekşe likes this.
  4. Dark1Dragon

Dark1Dragon Forum Greenhorn

Selamlar dün 40 amfora anahtarı harcayarak drobu test ettim. 1 tane kemer düşürdüm 96 hp 83 direnç var. Peri odunu ve draken kasmak için iyi.

Menekşe likes this.
  5. balaban49

balaban49 Forum Apprentice

helal olsun arkadaşlar nasıl bi drop sizde varsa valla ben sinir oldum bi daha girmedim sanırım arkadaşın dediği gibi eventin gelmesini bekleyelim artık o zamanda şansımıza :D

6. hırcın07

hırcın07 Junior Expert

Merhaba
    Konuyu doğru yerde mi açtım bilmiyorum onun için özür dilerim.
    34 lvl buyucum var yarın gelecek yeni ay etkinligi için peri odunu kasicam ama küre parçam kısıtlı sadece pelerini almak istiyorum pelerini almak için ortalama kaç peri odunu gerekiyor acaba,
    Bir de etkinlik gelince tahmini kaç küre parçası/yol gerekir

7. Menekşe

Menekşe Moderator Team Drakensang Online

Merhaba @hırcın07,

Tek seferde de düşürebileceğiniz gibi etkinliklik boyunca da düşüremeyebilirsiniz. Durum tamamen şans meselesidir.

Sevgilerimle, iyi akşamlar dilerim.

8. RookieAnqeL

RookieAnqeL Someday Author

kolay gelsin cadı seti omuzluk parçası sadece ilk haritadan ve etkinlik zamanların damı çıkıyor uzun zamandır uğraşıyorum fakat çıkmadı nereden ve sadece etkinlik zamanımı çıkıyor herhangi bir taktik var mı?

9. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Forum Pro

Etkinlik için görev veren kingshildeki çift başlı npcden aldığın görevin 2/2 görevinde mapteki ağaç bosslardan düşürebilirsin omuzluğu

10. LordMadMage

LordMadMage Forum Greenhorn

Merhabalar şu etkinlikte acaba süpürge kostüm ve silah süsü drobu 0 mı küfür edicek seviyeye getirdiler adamı birde boss kestikten sonra 200 500 ve 1000 taneye aynı mapte tekrar diriliyor, sürekli mape girip 50 odunla kesmek mi daha yararlı yoksa tek mapde odun harcayıp bossu kesmek mi daha iyi hangisinin eşsiz atma drobu daha fazla acaba

11. RookieAnqeL

teşekkür ederim çok

aBDuLHaMiTHaN likes this.
  12. Menekşe

Merhaba @LordMadMage,

Seri bir şekilde kesebiliyorsanız, bir kere daha çağırmak en mantıklı seçenektir.

Sevgilerimle, iyi günler dilerim.

13. RookieAnqeL

hocam allah razı olsun valla 4 aydır s*lak gibi boşu boşuna harita kesiyormuşum az önce çıkardım omuzluğu tekrardan teşekkür ederim

14. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Forum Pro

Syn Menekşe şimdi bu önümüzdeki gelecek etkinlikte c7 modu aktif olacak mı yeniay mapinde?

15. Menekşe

Merhaba @aBDuLHaMiTHaN,

Konu hakkında bir bilgimiz bulunmamaktadır ancak Dolunay Etkinliğinde aktif olduğundan dolayı Yeni Ay Etkinliğinde Cehennem 7 zorluk seviyesinin bulunacağını düşünmekteyiz.

Saygılarımla, iyi geceler.

Beta likes this.
  16. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Forum Pro

Oyun içinde baktım girilebilir görünüyor şuanda. Etkinlik zamanı da aktif olur herhalde

Beta likes this.
  17. iisleyici

iisleyici Forum Apprentice

etkinliği bitirdim nerdeyse, kaç kere npc görevinden ağaç bossları kestim bilmiyorum. cadı arayıcısı omuzluğu yok. Bu arada 15-20 kez karabossa kestim sanırım. bu omuzluk ağaç bosslardan düşüyor kesin değilmi.

18. ArcherX

ArcherX Forum Apprentice

Merhaba dün satışa (59₺) sunulan yenilmezleri yen paketi önsatışta olduğundan fiyatı daha sonra artarmı?
    2. Sorum paket içeriğindeki "yenilmezleri yen etkinlik kıyafeti" nin özelliği nedir ? Nasıl kolaylık sağlıycaktır bilgi verirseniz sevinirim.
    Saygılarımla
    @Menekşe

Last edited: May 3, 2020
    #medusa likes this.
  19. Slayerpanther

Slayerpanther Forum Greenhorn

Merhaba, bir sorum olacaktı: Blackborg haritasında bulunan Cadı Arayıcısı Kayışı ile Cadı Arayıcısı Omuzlukları itemlerinin çıkması yalnız etkinlik sırasında mı aktif olur yoksa etkinlik gelmeden de bu itemler çıkarılabilir mi?

20. SonmezSezer

SonmezSezer Forum Apprentice

az önce kemeri düşürdüm 15-20 anahtar harcadım sen eventi bekle 5-10 anahtara çıkarırsın

Slayerpanther likes this.

Share This Page