Feedback Yeniay Etkinliği Hakkında Geri Bildirimleriniz ve Sorularınız

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Menekşe, Sep 21, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
  1. eren23

eren23 Forum Greenhorn

tekli sandıklarımı yoksa beşli sandıklarımı açmak daha mantıklı beyler

2. SonmezSezer

SonmezSezer Forum Apprentice

tekli

3. Beta

Beta S-Moderator Team Drakensang Online

Merhaba @eren23,

Sayın @SonmezSezer'in de belirttiği gibi tekli sandıkları açmanızı tavsiye etmekteyiz. Bol şans dileriz :).

Sevgilerimle, iyi geceler.

Slayerpanther likes this.
  4. ρøωεƦωølŦ

ρøωεƦωølŦ Junior Expert

cadı arayıcısı kemerini düşürdüm 5 lik sandıktan kademe 2 ama çok düşük oranları saklıyım mi yoksa eritiyim mi oymayla 60 lvl yapabilirmiyim

5. Arbius

Arbius Forum Apprentice

Cadı yeleğini nerden bulabilirim?

6. NofeArTR

NofeArTR Advanced

Cadı görevlerinden 2. görevi tekrar ederek sürekli ağaç keserek kemer ve yelek şansı deneyebilir yada Kara örümcekten düşürebilirsiniz

Elinizde yoksa dursun, elinizde varsa etirin veya satın... yüksek mod girip sandık açarak kademesi yüksek cadı kemeri düşürmeyi deneyebilirsiniz

7. tuncy4141

tuncy4141 Forum Apprentice

yeniay etkinliğinde neden Lanetli Anfora çıkmıyor !? yada çıkıyor ama benmi görmüyorum. Her etkinlikde Lanetli anfora çıkıyor

8. #medusa

#medusa Someday Author

blackborgda lanetli amforalar eski sürümlerde kaldırılmıştı diye hatırlıyorum.

9. nitroo

nitroo Forum Apprentice

Bildiğiniz gibi cadı arayıcı omuzluğunun büyü değerleri itemin seviyesine göre değişiklik gösteriyor
    Örneğin 7. Seviye itemde hatırladığım
    Hasar artışı yüzdesi %66
    Bu Nesnede Zırh %66
    max değerli düşüyor
    Fakat biz itemi 8. Seviyeye çektiğimizde bu değerler değişmiyor
    Halbuki 8. Seviyede iteme baktığımızda
    Hasar %77
    B.N.zırh %77 civarı
    Bu bir hata mı ?

10. Menekşe

Menekşe Moderator Team Drakensang Online

Merhaba @nitroo,

Belirttiğiniz durumu incelemek için kayıt almış bulunmaktayım. Her hangi bir sonuç alabilirsek sizlere geri dönüş sağlayacağım.

Saygılarımızla, iyi geceler dileriz.

11. rturkmn6

rturkmn6 Forum Greenhorn

Bu event için birkaç aydır girişlerimi hiç harcamadım ve bu ay pelerin alıp 80 tur civarı inf4-7 arasında döndüm durdum her tur en az 2 çogu zaman ise 4 boss kestim sadece pvp için silah düşürmek istiyordum.. Şaka gibi gerçekten herkese bir turda 2 şer 3 er tane silah atarken bana ne mi attı? Hiçbirşey.. düşüncem şu ki bu oyunda bazi karakterler gercekten cok şanslı bazıları ise aşırı şanssız bu tartışmaya kapali bir gerçek bence. Bunun sebebi nedir peki? Bazi hesaplar neden bu kadar şanssız??? 80 turda en az 200 boss kestim en az inf4 modunda,1 silah atması bu kadar mı şanssızlık.

12. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Forum Pro

Kademe yükseltince değerler otomatik yükselmiyor. Ancak önce kademe yükseltip donanım geliştirici basarsan ozaman o levele ait değerleri alabiliyorsun. Bu aslında bir problem evet kademe arttıkça o lvl aralığındaki değerler (en azından rastgele) gelmeli

13. nitroo

nitroo Forum Apprentice

Aslında kademe 7 temel değeri hp %86 zırh %95 bulmuşken senin dediğin gibi yaparsam bu seferde temel değeri kötü çıksa ne yapacam :) yazık değil mi güzelim iteme

Ok Tşkler

Last edited by moderator: Aug 22, 2020
  14. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Forum Pro

Oyma da olabilir item yanabilir dediğim gibi bunun düzeltilmesi lazım

Share This Page