Feedback Yenilmezleri Yen etkinliği geribildirimleri

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Beta, Aug 21, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Beta

Beta S-Moderator Team Drakensang Online

Merhaba,

Yenilmezleri Yen etkinliği, ile ilgili geri bildirimlerinizi, soru, sorun, görüş ve önerileriniz bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

Etkinlik rehberine buradan ulaşabilirsiniz.

İyi oyunlar dilerim.

2. ahmetsonsuz1

ahmetsonsuz1 Forum Apprentice

Kangölünde 4 sandığı da açmaya yetecek kadar anahtar geliyormuş etkinlikten. Ben yanlış hesaplamışım. Kangölünde 4 sandığı da açtım. İçinden düşenler şu şekilde:

-Son seviye bir cevher (Zarif Görkemli Zirkon düştü)
    -Bir miktar "Çok Amaçlı" (toplam 150 civarı geldi zannedersem daha fazla da olabilir)
    -2 haftalık deluxe
    -Bir tane Katkı Mücevheri (beyaz olan)
    -Bir tane Geliştirme Mücevheri (Cevherleri hiç toz harcamadan bir sonraki seviyeye atlatmaya yarayan şey)
    -Bir tane Rünleri hiç toz harcamadan bir sonraki seviyeye atlatmaya yarayan şey (adını hatırlamıyorum)
    -Bir tane boss haritasında gereksiz özellikler sağlayan setin parçası
    -Birçok cevher cilalıdan kraliyete kadar cevher attı trapez düştü mü hatırlamıyorum.
    -Birkaç sıra dışı efsanevi nesne
    Fatihin takısı ya da mücevheri düştü mü hatırlamıyorum.

Genel olarak bunlar düştü. Ama bir sonraki sefere acımasızdaki 80 anahtarlık sandıkları ve diğer düşük modlardaki 40 anahtarlık sandıkları açmayı düşünüyorum. 4 kangölü sandığı açınca tüm anahtarlar gidiyor. 4 40lık 4 80lik açsak elde 160 anahtar kalır. isteyen gider 1 tane de kangölünden açar. 40lık ve 80lik sandıklardan neler düşer bilemem ama sonuçta 9 sandık açabiliyor olacağız :)

Edit: 9 sandık açan olursa ne düştüğünü yazabilir mi? 4 160lık sandıktan daha iyi mi olur merak ettim.

(@Beta , mesajları "Yenilmezleri Yen etkinliği geribildirimleri" kısmına taşıyabilirsiniz. Edit2: :) :) sayın modum önceki açtığım konuyu tamamen kapatıp diğer mesajlarla taşıyalım demek istemiştim :) )

Last edited: Aug 23, 2021
    Beta likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.