Yenilmezleri Yen Etkinliği Hakkında

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by slngkhn, Jan 9, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. slngkhn

  slngkhn Forum Apprentice

  Merhaba;

  Yenilmezleri Yen Etkinlik Kıyafeti üzerimizde aktif iken %20 birikme boyutu sağlayan Büyük Şeref Hücumunu da satın alıp onuda aktifleştirebiliyor muyuz?

  Teşekkür ederim.
   
 2. Menekşe

  Menekşe S-Moderator Team Drakensang Online

  Merhaba @slngkhn,

  Etkinlik gelmeden bu sorunuza yanıt vermemiz güç. Ancak kullanılabileceğini düşünmekteyim.

  Sevgilerimle, iyi günler dilerim.
   
  Beta likes this.
 3. Laviηia

  Laviηia Someday Author

  Merhaba @Menekşe
  Merak ettiğim bir konu var,

  Test Server'da C4'te açılan sandığın 4 defa açılabildiğini duymuştum. Doğruluğu hakkında herhangi bir bilgim yok. Eğer doğruysa bunun Live Server'a da eklenebileceğini düşünüyor musunuz?
   
 4. Menekşe

  Menekşe S-Moderator Team Drakensang Online

  Merhaba @Laviηia,

  Bildiğiniz üzere test sunucusunda oyuncuların etkinlikleri test etmesi amacıyla normalde olmayan şeyleri tekrar tekrar yapabilme imkanlarımız olabilmekte. Buna en yakın örneği Roketçilerin İsyanı etkinliğinin etkinlik sayacının tekrardan sıfırlanması şeklinde verebiliriz. Sandığın defalarca açılabilmesinin sebebi oyuncuların içerisinden çıkabilecek tüm ödüllerin görelebilmesi açısından yapıldığını düşünmekteyim. Ancak dediğim gibi bu benim kendi düşüncem.

  Sevgilerimle, iyi akşamlar dilerim.
   
  Laviηia and Beta like this.
 5. aBDuLHaMiTHaN

  aBDuLHaMiTHaN Active Author

  bildiğim kadarıyla açılan sandık kayboluyor yani sanki öyle okudum bi yerde
   
  Laviηia and NofeArTR like this.
 6. BULLSEYE1

  BULLSEYE1 Someday Author

  https://board-en.drakensang.com/threads/r227.79185/page-2#post-721095

  Linkte 227de live serverlarda da 4 sandığın açılacağı ile ilgili bilgi verilmiş admin tarafından. Yani C4te her sandıktan 1er adet;

  *14 gün deluxe üyelik
  *kraliyet mücevheri
  *geliştirme runu
  *geliştirme mücevheri

  jackpot ödülü olarak garanti. 4ünü de açan hepsini alıyor. Hata vs olmazsa aynı ödül çıkmıyor bnir daha o garanti. Diğer modlardaki ödüller de aynen böyle. Herkes onu merak ettiğinden erken bilgi vermişler.
   
  Laviηia, aBDuLHaMiTHaN and NofeArTR like this.
 7. NofeArTR

  NofeArTR Someday Author

  Belli bir kaç hata var üzerinde çalışıyorlar gelen ek yama ile kapatıyorlardı. 227_3 de 20'lik sandıkları deneme fırsatım olmuştu. ancak şuan denemedim. Korkusuz anahtarı normal mod dahil atıyor. Mod c4 de geldiğinde anahtar atma yığın boyutu artıyor sanırım 2 galiba.
  4 sandığın 4ü de açılıyor her açtığın sandık kayboluyor. 4 tane jacpot ödül var. 4 sandığın 4 nüde açarsan toplam jacpot ödüllere sahip oluyorsun. Yani BULLSEYE1 arkadaşın verdiği örnekten giderek;

  80lik korkusuz anahtarın 1 sandığını açtın 14 delüxe ve taş,itemler vs
  diğer 80lik sandığı açtın : 1 tane geliştirme rünü ve taş,itemler vs
  3. 80'lik sandık için: 1 tane geliştirme mücevheri ve taş,itemler vs

  Taş konusunda 1 sandıktan kraliyet taşı çıkıyor sonra her açtığın sandıkta yüksek taş kalitesi düşüyor. 2. sandıkta kraliyet taşı yok mesala 227_3 de bunu düzelttiler 227_2 de çift kraliyet yakalayan olmuştu. Amaç 4 jacpot ödülünün her 1 rini 1 sandığa koymak.
  Ancak şuan kesin değil değişebilir gerçek servarda farklı olabilir. Ama jacpot ödülleri sistemi bence kesin. 20lik sandık denediğimde jacpot ödüllerinden 1 tanesi olan pet için rastgele bebek figürü alamamıştım mesala.. Bazı hatalar mevcut gideriyorlar. En güzel bilgiyi yama notlarını bekleyip göreceğiz :)
  Saygılarımla

  (https://board-de.drakensang.com/threads/r227.72940/page-4#post-983246) en güncel tartışmaları buradan bulabilirsiniz. Mesala 227_5 gelmiş hala taş alamayıp çift ödül alan olmuş (c3 de 3. sandığı açmış 2 tane 7günlük deluxe almış). Jacpot sistemi kesin ama ödüllerden 4 ünde 2 si kesin gibi gözüküyor :)
   
  Last edited: Jan 10, 2020
  Menekşe, Laviηia and aBDuLHaMiTHaN like this.
 8. Kin

  Kin Forum Apprentice

  Event rehberi nerde 2 3 eventtir ezbere event giriyoz yeni sürüm notlarını türkçe zaten paylaşmıyosunuz ne geldi ne gitti bilmeden ot gibi ooynuyoruz. işi iyice işgüzarlıga vurup event tartışma konusu bile açmamışsınız türkçe forum ne işe yarar ?
   
 9. Laviηia

  Laviηia Someday Author

 10. Menekşe

  Menekşe S-Moderator Team Drakensang Online

  Merhaba @Kin,

  Konu zamanlaması sırasında ufak bir hata yapmışım. Bu konuda sizlerden özür dilerim. Ancak konu açılmıştır. Geri bildirimlerinizi buradan yapabilirsiniz.

  Sevgilerimle, iyi günler dilerim.

  Arada ufak tatillerimiz oluyor tabiiki onda da böyle küçük aksaklıklar çıkabiliyor :D
   
  Beta likes this.
 11. Kin

  Kin Forum Apprentice

  bütün kutular için 3200 anahtar kasılması gerekiyor.Kim kasacak bunu :)
   
 12. NofeArTR

  NofeArTR Someday Author

  Tüm hepsi için 800 korkusuz anahtarı gereklidir. 3200 değil ne yaptın müdür :) vur dedik öldürdün :) c1-c2-c3 aynı renkte sandıklar 1 tane açınca kayboluyor zaten
   
  Laviηia, Menekşe and aBDuLHaMiTHaN like this.

Share This Page