Feedback Yıl Dönümü Etkinliği Hakkında Sorularınız ve Geri Bildirimleriniz

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Arthemis TR, Aug 6, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Arthemis TR

Arthemis TR Team Leader Team Drakensang Online

Etkinlik hakkında geri bildirimlerinizi ve sorularınızı bu başlık altından bize iletebilirsiniz.

2. Tyz

Tyz Forum Apprentice

Nakit tekliflerde yer alan Yıldönümü çomağı ne işe yarıyor ? (Pinyata sopası olabilir mi ? )

3. SABATON56

SABATON56 Forum Apprentice

gnopun ordakini açtım 5 anfora anahtarı 2 tane at verdi nasıl ssistemi var anlamadım hepsi çöp 15 tane sopa veriyorsunuz onlardanda çöp çıkıyor adalete bak

4. justfortheday

justfortheday Forum Greenhorn

Benim sorum şu olacak yıldönümü arena fişi ile girişlerde rasgele ilerleme çubukları için ilerleme sandıkları atıyor örnek olarak duria ilerleme çubuğunu tamamladıktan sonra yıldönümü arena fişi ile girişlerde duria ilerleme çubuğu için gene ilerleme sandığı atacakmı yoksa diğer ilerleme çubukları içinmi ilerleme sandıkları atacak ilgi ve alakanız için şimdiden teşekkürler

AyyaşBey likes this.
  5. Rookie

Rookie Forum Apprentice

Geçen seneki etkinlikte duria kısmını bitirmemize rağmen normal arenadan duria sandıklarını atmaya devam ediyordu. Bu yıl da bir değişiklik olduğunu sanmıyorum.

justfortheday likes this.
  6. erol26

erol26 Active Author

Etkinliği bitirdim fakat sormak istediğim bir sorum var.Elimde maplerin sandıklarından 100'er tane kaldı bu sandıklar etkinlik bitince siliniyor mu yoksa bir dahaki etkinlik zamanı kullanabilir miyiz ?

7. halaskar111

halaskar111 Forum Greenhorn

etkinliği bitirdim
    6 altın pinyatayı açtım
    yaltepetl deki 7. pinyata yı açmama rağmen açılmıs görünüyor
    elimde hala 1 altın sopa var
    hata mı var burda

8. Hasanbey0

Hasanbey0 Forum Apprentice

Vahşi hayvan omuzluğunu nasıl yakıyoruz bilen varmı acaba?

9. terq1

terq1 Forum Apprentice

ben geçen seneden kalma sandıkları bu yıl kullandım, 150 şer civarı vardı.

erol26 likes this.
  10. NofeArTR

NofeArTR Advanced

Bende de aynı problem var Yalpetindeki altın pinata açılmadan açılmış gözüküyor

11. Tзсниоlogy

Tзсниоlogy Forum Apprentice

Bende de halaskar111 ve NofeArTR arkadaşlarımızda olduğu gibi Yaltepetl haritasındaki altın pinatayı açamama hatası oldu. Açmamış olmamıza rağmen pinata açılmış gözüküyor ve tıklanmıyor. Bu büyük ihtimalle genel bir sorun. Bir hotfix ile halledilebilir bir sorun aslında. Bir an önce düzeltilmesi dileğiyle;

Hayırlı günler

12. xxyuzarsif

xxyuzarsif Forum Greenhorn

ÖNCELİKLE SELAMLAR YALTAPET MAPI HARİÇ TOPLAM 6 MAPIN ALTIN PİNYATASINI AÇTIM FAKAT KAÇKERE ŞEHRE GERİ DÖNÜŞ YAPTIYSAM YALTEPETDEKİ ALTIN PİNYATAYI AÇAMADIM PİNYATA KIRIK GÖZÜKÜYOR NE YAPACAĞIMI BİLEMIYORUM BİRDE EN ÖNEMLİ TAŞLARIN ÇIKMASI GEREKEN SANDIK BU DİĞER 6 SANDIKTA EN GÜÇLÜSÜ CİLALI TAŞLAR DÜŞMÜŞTÜ BU SON SANDIKTA NEDEN PROBLEM ÇIKTI ARAŞTRIRMISINIZ_SERVER _Werian_Nick:Insignificant 55 level okçu

13. erol26

erol26 Active Author

Maalesef yaltepetl haritasında ki altın pinyata bende de açılmış gözüküyor.Loncadan bir arkadaşım açtı herhalde bazı hesaplarda böyle bir durum söz konusu.

14. Square212

Square212 Someday Author

Etkinlik hakkında kısa bir değerlendirme yapacağım. Genel olarak DSO'nun çoğu etkinliğinden daha oynanabilir ve daha az sıkıcı bir etkinlik.
    - Neredeyse hiç küre harcamadan bitirebilirsiniz o açıdan gayet iyi.
    - Ödülleri ortalamanın üstünde; hem ilerleme barları hem de altın pinyatalar.
    - Normal sopa ile açılan pinyataların hem maliyeti artmış hem de rün dropları biraz düşmüş gibi geldi bana.
    - Yaltepetl haritasında ki altın pinyata hatalı.
    Oyuncularına acı çektirmekten büyük keyif alan bir şirket olarak BigPoint'in Yıldönümü etkinliğine 30 gün süre vermesini ve bu kadar kolay yapmasının sebebini fırtına öncesi sessizlik olarak görüyorum. Bunlar iyi günleriniz 60 level hele bir gelsin sizle görüşeceğiz diyorlar gibi :D

buzmavi501 and enesx1234 like this.
  15. Laviηia

Laviηia Regular

şşt.. sesini çıkarma :D

enesx1234 and Square212 like this.
  16. sibano

sibano Someday Author

bu eventte o yüzüğü elde etmek biraz ilginç oldu

https://prnt.sc/tw5p4s Yağmacı daran geldi mapı temizledikden sonra ve çıkanlar..

aBDuLHaMiTHaN likes this.
  17. erol26

erol26 Active Author

Hayırlı olsun bana da 7 kere geldi 5 pet 2 binek aldım her tur bir şey atıyor kesinlikle güzel düşünülmüş.

18. Beta

Beta S-Moderator Team Drakensang Online

Merhaba,

Yaltepetl haritasındaki hatayı bildirdik. Umarız kısa sürede çözüme kavuşacaktır. Geri bildirimleriniz için teşekkür ederiz.

Sevgilerimle.

19. Tзсниоlogy

Tзсниоlogy Forum Apprentice

Yaltepetl haritasındaki altın pinata dışında oyunda başka hatalar da mevcut. Bunları da bildirirseniz iyi olur.
    Myrdosch Arenası'nda bu canavarların isimlerinde bir sıkıntı var.
    Duria ilerlemesindeki ilerleme çubuğu ilerleme bitse bile bu şekilde uzamaya devam ediyor. Diğer ilerlemeleri açıp geri gelince düzeliyor ama.
    Antik bilgi bölümünü açtığımızda bar yarım gözüküyor. Ama kapatıp açtığımızda veya farklı bir düzene geçtiğimizde düzeliyor.
    Bunlar çok önemli hatalar değil ama düzeltilmesinde fayda var.

Hayırlı günler herkese

Beta and Arthemis TR like this.
  20. PLAKASIZ

PLAKASIZ Someday Author

bunun cevabını bende merak ediyorum. acaba 2 omuzluk var da bize düşen görünüm etkisi olmayan mıydı? bilen varsa cevaplarsa sevinirim ;)

Share This Page