Feedback Yıl Dönümü Etkinliği Hakkında Sorularınız ve Geri Bildirimleriniz

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Arthemis TR, Aug 6, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. jeckpot123

jeckpot123 Forum Greenhorn

merhabalar bu etkkinlikte set düşüyormuş bahar seti nasıl elde edebilirim ?

2. erol26

erol26 Active Author

Arena fişleri ile girdiğin zaman 5 dalgayı kestikten sonra yağmacı daran adlı bos çıkıyor bahar festivali setini pet veya bineklerini atıyor.Birisi yüzük düşürmüş diğer parçalar da düşer diye tahmin ediyorum.

3. SirCJUNE

SirCJUNE Forum Apprentice

Merhaba etkinlikteki 6.000 Puan ilerleme barını bitirdikten sonra çantadaki fazla kalan sandıkları bir dahaki yıldönümü etkinliğinde kullanabilirmiyiz ?

4. Tзсниоlogy

Tзсниоlogy Forum Apprentice

Vahşi hayvan omuzluğu oyuna ilk geldiğinde zanaatkarın gözyaşı eşyası ile alevli görünüme kavuşuyordu. Zanaatkarın gözyaşı eşyası oyundan kaldırıldığında ise bu omuzluğu zanaatkarın gözyaşı ile alevlendirenlere bu görünüm kişiselleştirme yerine eklendi. Yani bu görünüm sadece eski oyuncularda mevcut. Normalde silahların görünümleri için başarımlar bulunmakta. Ama bu omuzluk için bir başarım da yok. Bu oyunun bir hatası aslında bunu halletmeleri lazım. Ne yazık ki şuanki durumda bu omuzluk alevli görünüme getirilememektedir.

Hayırlı günler

PLAKASIZ and Beta like this.
  5. Tзсниоlogy

Tзсниоlogy Forum Apprentice

Etkinlik değiştirilmediği müddetçe tutabilirsin. Geçen seneden bekletip kullananlar var. Ama bence o kadar sandığı cebinde tutma. Bir sene boyunca 10 tane envanter slotu dolu tutacak kadar zor bir etkinlik değil zaten. Başlangıçta hiç girişin olmasa bile 30 gün içinde rahatça bitirebilirsin.

Hayırlı günler

6. SirCJUNE

SirCJUNE Forum Apprentice

Anladım teşekkürler.

7. Laviηia

Laviηia Regular

Normal Arenaya girdikten sonra ana sandıktan sadece çiğnenmiş kemik ve vanadinit atıyor. Bunun aynı sandıklar gibi random atılması daha güzel olurdu. Çok vanadinit birikti ama diğerlerini kasamadık.

@SirCJUNE Tavsiyem o sandıkları 1 sene boyunca kasanda bekletme, faydası yok. O sandıklar bazen sopa atıyor. Sandık kasıp sopa elde et. Sonuçta pinyatalar senede bir kere geliyor. Güzel rün, taş, binek vs. kasabilirsin.

Last edited by moderator: Aug 10, 2020
    SirCJUNE likes this.
  8. Menekşe

Menekşe Moderator Team Drakensang Online

Merhaba @SirCJUNE,

Oyun içi etkinlikler geliştirici ekibimiz tarafından güncellenebilir. Benim size tavsiyem ise etkinlik nesnelerini her ihtimale karşı değerlendirmeniz yönünde olacaktır.

Saygılarımızla, iyi günler dileriz.

Beta, Laviηia and aBDuLHaMiTHaN like this.
  9. dksbane

dksbane Forum Greenhorn

Merhabalar. Yıldönümü Arena fişleri ile alakalı olarak bir sorum olacaktı, ben şu anda Duria ilerlemesini bitirdim, Yıldönümü Arena fişlerini kullanarak girdiğimde bana tekrardan Duria ilerlemesi sandığı atma oranı var mı?

10. erol26

erol26 Active Author

Evet var

11. PLAKASIZ

PLAKASIZ Someday Author

teşekkürler açıklama için.. tam oyuna ara verdiğim zamanlarda gelmiş olmalı.. hatayı çözerlerse iyi olacaktır..

12. enesx1234

enesx1234 Advanced

Vahşi hayvan omuzluklarının alevli görünümünü istiyoruz sayın modum merkez ekibe iletirseniz bizi sevindirirsiniz.

Laviηia and Arthemis TR like this.
  13. Menekşe

Menekşe Moderator Team Drakensang Online

Merhaba @enesx1234,

Belirttiğiniz durum geliştirici ekibine bildirilmiştir.

Saygılarımızla, iyi geceler dileriz.

Beta and enesx1234 like this.
  14. kimliksizxx

kimliksizxx Forum Greenhorn

merhabalar yaltepetl deki altın pinyata buglu bozuk gözüküyo bu konuyla ne zaman ilgileneceksiniz ayrıca altın sopa 1 adet elimizde kaldı biranönce bu konu hakkında dönüş yaparsanız sevinirim iyi forumlar dilerim
    Saygılarımla

15. Beta

Beta S-Moderator Team Drakensang Online

Merhaba @kimliksizxx,

Çoğu oyuncumuzun düşündüğünü aksine bizler oyunu tasarlayan ya da geliştiren bir takım değiliz. Bizlerin yapabildiği sizlerin geri bildirimleriniz geliştirici ekibimize iletmektir. Bundan dolayı bahsettiğiniz konu ile asla ilgilenemiyeceğiz. Durum ilk günlerinde gerekli yerlere bildirilmiştir.

Sevgilerimle, iyi günler dilerim.

16. sibano

sibano Someday Author

şu pinyata olayını halledersiniz diye bekledim ama nafile

17. xkeke34

xkeke34 Forum Apprentice

https://hizliresim.com/hqRuYc

Resimde de olduğu gibi Yaltepetl bölgesinde sopa açmadığım hale açılmış olarak görülüyor. Çantamda 1 altın sopa mevcut hala açamıyorum. Bunun hakkında bir düzeltme yapılacak mı ?

ölüm741, sanane57 and illidanking like this.
  18. Beta

Beta S-Moderator Team Drakensang Online

Merhaba @xkeke34,

Konu içerisinde gerekli cevaplar verilmiştir.

Sevgilerimle, iyi günler dilerim.

19. labradorrr123

labradorrr123 Forum Greenhorn

gunluk pınyata sopası bana gelmıyor bır sıkıntı mı var anlamadım 4 tane gelmesı gerekıyor ama bende yok

20. sibano

sibano Someday Author

yağmacı daran çıkıyor haritada geçen gün yüzük düşmüştü paylaşmıştım şimdide süs düştü
    https://prnt.sc/tyysfm

tüm parçaları elde edebilirisiniz diye düşünüyorum yüzüğün birini bulamadım

aBDuLHaMiTHaN likes this.

Share This Page