Feedback Yıl Dönümü Etkinliği Hakkında Sorularınız ve Geri Bildirimleriniz

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Arthemis TR, Aug 6, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Tзсниоlogy

Tзсниоlogy Forum Apprentice

Rica ederim .Ben teşekkür ederim. Yeni bir açıklama yapıldı discord üzerinden. Gelecek olan 240. sürümde (haftaya geleceği yazılmış) bu omuzluk görünümünü omuzluğu alan kişilere otomatik olarak ekleneceği yazılmış.

Hayırlı günler

PLAKASIZ likes this.
  2. .Mustafa_BEY.

.Mustafa_BEY. Someday Author

3. Laviηia

Laviηia Regular

Kingshill'de çeşitli tüccarlarda kullanabilirsin. Gnob, Zumpe, Mücevherci, Zahir, Grizmek gibi.. Her birinin istediği sopa miktarı farklıdır. Tavsiyem Gnob'taki pinyatalarda kullan.

Beta likes this.
  4. .Mustafa_BEY.

tamam dostum bilgi için teşekkürler gnob'ta kullandım direnç rünü verdi :)

Laviηia and Beta like this.
  5. Laviηia

Laviηia Regular

Etkinliği bitirdikten sonra arenada sandık kasmaya devam ettim. Etkinlikte kastıklarımın haricinde toplam 3.398 sandık kastım ve sandıkları açtığımda elde ettiğim sopa miktarı, hakikat kristali ile satın aldıklarımla beraber 184'tü. Bunları Zumpe'de kullandım ve pekte iyi droplar aldığım söylenemez. O kadar emek verip kastığım 3.4k sandıktan daha fazla sopa atmasını beklerdim. Umarım seneye sopa dropları artırılır.

6. cesetcii

cesetcii Forum Greenhorn

Kingshill'deki Zumpenin pinyatasını 3 defa açtım fakat ilkinde pinyatadan düşen hiçbir eşya olmadı (diğer ikisinde düştü) ve pinyata sopalarım gitti, bi şekilde pinyata sopalarımı geri almamın bir yolu var mı?

7. Menekşe

Menekşe Moderator Team Drakensang Online

Merhaba @cesetcii,

Oyun içi nesneler ve karşılaşılan hatalar için buradan destek ekibimize ulaşmanı istiyorum. En kısa sürede meydana gelen problemi çözebileceğimize inanıyoruz.

Saygılarımızla, iyi geceler dileriz.

8. ceyko3834

ceyko3834 Forum Apprentice

PİNYATA OMUZLUĞU PARLAMIYOR NASIL PARLATABİLİRİM? bir de biliyorsanız bu ejderha aurasını nasıl elde edildiğini de yazarsanız sevinirim

9. .Mustafa_BEY.

arkadaşlar bu pinyata sopasını daha önce gnob'da kullanmıştım rün vermişti bugün tekrar kullandım ama herhangi bir ödül vermedi,şuan buglumu bu pinyata sopası ?

tamam konuyu kapatabilirsiniz sanırım amfora olarak filan verdi ödülü,ödül yazısı çıkmadığı için kaçırıyoruz

Last edited: Sep 2, 2020
  10. Nükleaz

Nükleaz Forum Apprentice

Ejderha aurası dediğin şey Gök Ejderi sanırım ve altın pinyataların birinden jackpot ödülü olarak düşüyor

11. Beta

Beta S-Moderator Team Drakensang Online

Merhaba @ceyko3834,

Öncelikle mesajlarınızı küçük harflerle yazmanız gerekmektedir. Bu forum içerisinde bağırmak anlamına gelmektedir ve hoş karşılanmamaktadır.

Sorunuza gelirsek, ekipman efektlerini kentsel alanlarda bulunan demircilerden uygulayabilirsiniz. Demirci NPC'sinin Kişiselleştirme seçeneğine bir göz atmanızı tavsiye ederim.

Sevgilerimle, iyi günler dilerim.

12. ceyko3834

ceyko3834 Forum Apprentice

Durumla ilgi sorun olduğu yazıyor öncekğ mesajlarda bir çok insan çözülmesini bekliyor durumun ilginize tşk

13. Beta

Beta S-Moderator Team Drakensang Online

Merhaba @ceyko3834,

Son gelen yama ile birlikte bu sorun çözülmüştür. Ancak sizde sorunun devam ettiğini düşünüyorsanız destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Sevgilerimle, iyi akşamlar dilerim.

Share This Page