ZAČIATOK NA LVL 55

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by lukasdras111, Nov 28, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. lukasdras111

lukasdras111 Forum Greenhorn

Zdravim chcem sa spytať s čim začat ked dosiahneš uroven 55. Bolo by fajn keby že mi nejaky skusenejši hrač povedal čo mam ako prve robit druhe tretie a tak dalej aby som postavu ritiera draka ktora ma 55k hp a 14k dmg dostal do bodu ked bude mat cez 50k+ dmg a 100k+ hp najlepšie by bolo keby že mi povie konkretne mapy kde mam chodit a čo zbierať.

Predom ďakujem :D

2. Skuska55

Skuska55 Advanced

No keďže sa nikto nehlási skúsim poradiť ja. Poradie nie je podľa dôležitosti

1. Rozšíriť inventár na maximum + u Kobolda v meste.
    budeš veľa farmiť a tie dropnuté veci niekam treba uložiť.
    2. Hľadať veci z platinovým/zlatým očarovaním a skúšať na ponku poskladať niečo čo bude mať aspoň 4 zlaté očarovania (brať iba užitočné očarovania)
    priklad: rukavice - rýchlosť útoku, čižmy- rýchlosť behu.... ( keby mali čižmy napr. damage, tak to neber. Odkladaj iba rýchlosť behu pri čižmách) Tie očarovania vložiť do kvalitných unikátov. Treba sa pripraviť, že ponkovať budeš veľmi veľa a na ponk treba zlato, veľa zlata. Takže treba mať aj zásobu zlata.
    3. U kováča taviť nepotrebné veci - potrebuješ čo máš na sebe dať všetko na level 60. Základ je zbraň a ozdoba zbrane. Ostatné veci neskôr.
    4. Veľa farmiť + pomôže keď si zakúpiš PREMIUM prípadne PRÉMIUM DELUXE. Budú ti padať kocky a tam sa dajú nájsť drahokamy + prstene a iné vybavenie. Skôr si vylepšíš postavu. Ušetríš tak kopu času keď budš mať kúpene PRÉMIUM/DELUXE.
    5. Potrebuješ drahokamy - rubíny vkladať do zbrane, onyxy - do ozdoby zbrane.....
    6. Nakúpiť za 4 lístky a drakeny - runy a tie vložiť do postavy
    7. Chodiť eventy Vlkodlaci a Karabosa aby si mal rýchleší útok - tam sa dá získať z postupovej lišty runa na rýchlosť útoku.
    8. keď zosilnieš chodiť do medzisveta a tam skúšať dropnúť unikáty.
    9.Robiť denné výzvy, aby si mal modrú,fialovú/červenú esenciu
    10. pohľadať spoluhráčov na podobnej úrovni, aby si mal s kým behať po mapách.

Až budeš silný - Chodiť na inferno 4 - tam sa dajú dropnút veci TIER 8 a pomocou nich zvýšiť level veci čo máš na sebe.

Hrajem za mága, takže neporadím akú výbavu je dobré získať na začiatku a potom neskôr až zosilnieš.

Last edited: Dec 1, 2019
    elikape and elithyacz like this.
  3. MIK0777

MIK0777 Forum Greenhorn

Ešte doplním, na presun očarovaní a dvihanie triedy predmetu budeš potrebovať moc a moc jadier takže farmiť aj tie padajú hlavne z bossov alebo nakúpiť za drakeny alebo materi fragmenty. Možno ich získať aj ako odmenu za PVE rebríček. Veľa zdaru a trpezlivosti ak to hráš nepravidelne a len pre zábavu ako ja tak to máš dosť práce na dlhé roky.

4. lukasdras111

lukasdras111 Forum Greenhorn

Ďakujem za tvoje rady :D Veľa veci viem z toho čo si mi povedal :) ale skôr by som potreboval vediet presne uniky čo nosiť a čo mať prenesene a pod :D ale Ďakujem :D

Ak by vedel niekto poradiť bol by som rad :D

5. Borošar

Borošar Forum Connoisseur

Mě se jako mágovi osvědčilo na úplném začátku procházet poušť... od bolestivé až po i3, nejprve se obléct do legend tier6 a pak teprve jít na Qčka. Wařečky to budou mít předpokládám stejně :)

Většina warů nosí Q7 set - rukavice a zraň, což je asi to nejdůležitější na čem bys měl začít. Potom Dragana (event snad bude v první třetině příštího roku), zbytek se docela různí... zkus mrknut do sekce Rytíře draka...

A tím ,,čo mať prenesene" myslíš která očarování mít v předmětech?

6. Skuska55

Skuska55 Advanced

Ono nos to čo ti dropne. Keď chceš napr. zbraň z medzisveta Q7, nemusí ti dropnúť dajme tomu rok a pol. Takže keď dropneš niečo lepšie tak to môžeš okamžite nasadiť. Nosí sa set od Dragana + kombinácie. Karabosa + z medzisveta.

No najprv ti to musí dropnúť. Zbytočne tu písať vezmi si to alebo to, keď ti to nedropne.

V almanachu sú rôzne ukážky postáv. Môžeš sa aj podľa toho orientovať.

Keby ti droplo niečo čo má 3-4 zlaté očarovania, môžeš používať aj to. Zo začiatku budeš mať málo jadier, aby si preniesol očarovania do unikov. Príklad máš predstavu že chceš použivať prsteň z Dragana, prilbu a čižmy. No nemáš to zatiaľ dropnuté. Teraz máš napr. prsteň z kocky, prilbu z Karabosy + čižmy. Keď vložíš očarovanie do Karabosy tak už ho odtiaľ neprenesieš do Dragana. Budeš musieť odznova na ponku poskladať 4 zlaté očarovania. Takže treba aj dopredu premyslieť či počkáš napr. mesiac a vložíš očarovnie rovno do Dragana. Ja som čakal asi rok a pol, aby som mohol používať prilbu z Dragana + čižmy,. Nedarilo sa mi na ponku, tak som ich nepoužíval.

Last edited: Dec 5, 2019
  7. MIK0777

MIK0777 Forum Greenhorn

Keď chceš silou mocou uniky tak mne sa ako magovi osvedčil komplet z púšte. Chodil som zo začiatku bolestivú keď som mal komplet šiel som trýznivú a postupne obmieňal uniky na vyššie triedy. Teraz mi nerobí problém farmiť v púšti na pekelnejII. V komplete je aj dobrá zbraň čo pridá aj kritik zásah pre mága. Keď sa dostaneš do pekelnej II padajú tam aj legendárne predmety zo štyrmi zlatými očarkami.

8. elithyacz

elithyacz Forum Baron

Peckový set je z destruktora skoro se vyrovná Karabose + k tomu ten set automatizovaný prsten a amulety ktery pada z beden za paklice na Myrdochu tusim.

9. setoneto

setoneto Forum Pro

Ahoj, hlavne se nesmis niceho bat, najdi si gildu nebo staci otevrit region chat v cardhunu a az tam uvidis q7 i4 need dmg no noobs, tak posli + a kdyz se budou ptat na dmg posli 60k. Kazdej den par pokusu a nez si te daj vsichni do ignoru treba ti padne 2h, k ty do setu rukavice treba z bolesti. Jak to budes mit, pokracuj na q8 pro t7ozdobu, k ty zase muze byt torzo do setu jen z bolesti. Dela to tak dneska kazdej druhej co jsem si vsiml. Nebo nafarmi drivi na blakborg a az bude event napis donor 5x200 a muze ti napadat ozdoba/plast v setu nebo helma/ramena/torzo v setu, dragana asi nemas tak je to jedno. Tu druhou variantu bych doporucil, protoze kdyz nekomu zasponzorujes blakborg, treba te za to potaha v qckach

10. robotobot

robotobot Padavan

ono niekedy pomôže aj keď napíšeš na akom servery hráš

Share This Page