Announcement Zmiany w Ogólnych Warunkach Handlowych (OWH)

Discussion in 'Sekcja Polska' started by TL_Tyche, Feb 28, 2022.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
Thread Status:
Not open for further replies.
 1. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Bohaterowie!

  28 lutego 2022, Bigpoint wprowadzi zmiany w Ogólnych Warunkach Handlowych (OWH).
  Poniżej wyjaśniamy, jakie zmiany zostaną wprowadzone.

  P: Czy ta zmiana wpłynie na wszystkich graczy?
  O:
  Zmiana wpłynie na wszystkich graczy, z wyjątkiem graczy mieszkających w USA oraz Brazylii, ponieważ podlegają oni innej wersji naszego OWH. Tam warunki pozostają niezmienione i dlatego nie zostaną oni poproszeni o ponowne wyrażenie zgody na OWH.

  P: Jakie zmiany zostaną wprowadzone do OWH?
  O:
  Zmiana tyczy się odnowień subskrypcji (zobowiązania, które zostają przedłużone automatycznie).
  Zmiany wdrażają niemiecką „Ustawę o uczciwych umowach konsumenckich”. Subskrypcje zawarte w dniu 1 marca 2022 r. lub później będą teraz automatycznie odnawiane na czas nieokreślony, po upływie pierwotnego okresu i mogą zostać wypowiedziane z miesięcznym okresem wypowiedzenia (lub krótszym okresem wypowiedzenia w przypadku subskrypcji o krótszym okresie pierwotnym).

  P: Co się stanie z moją dotychczasową subskrypcją?
  O: Nic się nie zmieni w przypadku wszystkich subskrypcji zawartych przed 1 marca 2022 r. Tak jak poprzednio, umowy te zostaną automatycznie przedłużone o czas trwania pierwotnego okresu.

  P: Czy muszę ponownie wyrazić zgodę na OWH?
  O:
  Tak, będziemy musieli poprosić Cię o wyraźną zgodę na zaktualizowane OWH. Dlatego od 28 lutego 2022 w grze pojawi się okno z nowymi OWH, na które będziesz musiał wyrazić zgodę, zanim będziesz mógł kontynuować grę w nasze gry.

  P: Co się stanie, jeśli nie zgodzę się z OWH?
  O: Możesz zgodzić się nie akceptować nowych OWH od dnia ich wejścia w życie, ale to oznacza, że nie będziesz już mógł korzystać z naszych gier.


  Z poważaniem,
  Twój zespół Bigpoint
   
  BA_Orion likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.