zmizení úkolů

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Turboponozka, Oct 17, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Turboponozka

Turboponozka Forum Greenhorn

Zdravím všechny hráče a hráčky, mám menší problém a to v tom že kamarádovi zmizely veškeré úkoly :D Udělaly jsem veškeré úkoly spolu v Torstrondu a Jarlhofnu (i vedlejšáky) tak nas dějová linka zavedla do "Hognisova dolu" s ukolem "Špatné zprávy" ktery jsme splnily, tak mě se v Hognisově dole ukázaly další ukoly v pořádku ale kamarádovi už dále nic. Nikde na mape ani v jiných městech a divočinách nemá další úkoly kromě opakovaných. Ani v deníku už nemá další ukoly kromě Varholmu, předem všem děkuji za rady

2. Raywe

Raywe Junior Expert

Záleží aký level má hráč. Úlohy sa sprístupnia od určitého levelu, čo znamená, že ak máš väčší level než tvoj kamarát (napríklad ty máš 29 lvl a kamarát 28 lvl), tak tebe sa sprístupnia úlohy aj od 29ho levelu. Pokiaľ hráč už nemá úlohy (respektíve všetky dokončil) tak musí farmiť XP, aby dosiahol nový level, kde sa mu sprístupnia nové úlohy.

Share This Page