100 level oldum

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Tacus, Aug 20, 2024.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Tacus

Tacus Forum Greenhorn

Selam herkese werianda büyücü çarı oynuyorum 100 seviye oldum ama bundan sonra ne yapmam gerektiğini bilmiyorum bana yardımcı olur musunuz

2. cakmak1136

cakmak1136 Forum Apprentice

vıdeolar seyret

3. Alteredhumanity

Alteredhumanity Forum Apprentice

Bende aynı aşamalardan geçiyorum ortalama değerleri yakalayıp, rün bilgelik gibi eksikleri tamamlamak için büyük çöl iyi oluyor. Hem belli başlı eşsiz itemler düşüyor hemde kangölü seviyesinde gözcü kestikçe taşlar birikiyor. Okçu oynadığım için büyücü itemlerine dair çok bir fikrim yok ama genel olarak herkes Q5 yüzüğü kullandığı için 2 yüzük düşürmekte yarar var. Ayrıca hızlı farmlayan grup bulursan Q1 de yapabilirsin.

4. Tacus

Tacus Forum Greenhorn

Büyük çölde ölümcülden öte kesemiyorum yapabileceğim en iyi şey seri A1 acımasız grubu bulmak sanırım, bilgelik geçit rün cevher kasıyorum en azından, 2 yüzük düşürdüm ama değerleri kötü gibi idare eder şimdilik, bilgelikte kritiği fullledim ama ona rağmen %24ü gecemedim (üstelik petim %15 kritik veriyor) kritiğe ne yapmam lazım kritik cevherleri yapıp kritik büyüsü aktarsam sorun çözülür mü, bilgelik arttıkça saldırı hızına vericem o toparlanır diye düşünüyorum ama kritik sorun şuan

5. YAKONYT

YAKONYT Forum Greenhorn

Öncelikle tebrikler başlangıç çizgisine gelmişsin , Werian az oyunculu ve bencil oyunculardan oluşan bir server tabi istisnaları da var bu yönü kötü olmuş
    Aşağıya yapman gereken acil şeyleri yazdım zaten onları yapana kadar baya ilerlersin ve anlarsın Sana tavsiyem lav labirenti haritasını sürekli dönmen hem zor bir harita olmadığı için yüksek modlara grup bulman daha kolay hemde bilgelik , ve rün açısından çok iyi bir harita
    Alabilirsen preminium almanı öneririm tam fiyat performanstır hem başlangıç için tek ander kasma yolun olabilir

1- ) Öncelikle bulabilirsen bir kaç el kangölü ara dünya girmeye çalış ve düşen eşsizleri her yerden düşen ( Kafalık , omuzluk , Pelerin ,kemer eldiven) 145 seviye bulmaya çalış bir turda falan düşer tabi grup bulmak zor olucak ayrıca şu da iyi statlı 130 seviye 145 seviye kötü statlıdan iyidir
    Ancak büyülerinde seviyeleri var 100 lw %100 oranlı büyü 145 lw %60 dan kötü olabiliyor buna dikkat ederek elindeki en iyi büyüleri aktar
    2-) Bos kesip yapman gereken eşsizler var bunlar ( Tılsım ve zırh yapman gerek yokediciden ) 100 el kesmen gerek her item için uzun bir süreç istersen bilgelik etkinliği bekle daha fazla bilgi olur
    3-) Brivagik Buradan kesinlikle silah süsü ve ayakabı düşürmelisin lwı fark etmez kendin bile düşürebilirsin

6. Tacus

Tacus Forum Greenhorn

Teşekkür ederim yorumların için valla dediğin doğru Werianda sağolsun yardım eden bazı insanlar var ama 1-2 tur kesmeye bile yanaşmayan da bir çok insan var Brigavikte maksimum ölümcül kesebiliyorum ki onda bile zorlanıyorum eziyetli modda süs düşürdüm buna kritik büyü aktarımı yapıp kritik cevherleri takmak mantıklı sanırım %25 kritik veriyor ekstra üstüne %5 hasar, birde ara dünyada hangi mapten hangi itemleri kullanmalıyım mesela a5ten yüzük onu biliyorum ama diğer ara dünya maplerinden hangisinden İtem aramalıyım