Feedback 257. Yama geri bildirimleri

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Beta, Oct 10, 2022.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. Beta

  Beta S-Moderator Team Drakensang Online

  Merhaba,

  257. Yama ile ilgili geri bildirimlerinizi, soru, sorun, görüş ve önerileriniz bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

  Yama notlarına buradan ulaşabilirsiniz.

  İyi oyunlar dilerim.
   
  CHAS3R likes this.
 2. -Major09-

  -Major09- Forum Greenhorn

  yeni güncellemeyi yaptım ve map değiştirirken yaklaşık 1 dakika 1.5 dakika bekliyorum fazlasıyla can sıkıcı bi durum nasıl çözebilirim.
   
 3. daw1di

  daw1di Forum Greenhorn

  Bu sorunu nasıl çözebilirim oyundaki her şey bu şekilde gözüküyor.İsimleri yerine onların değişkenlerini görüyorum.
  https://prnt.sc/Jn-WsoplgMcJ şu şekilde.
  [​IMG]
   
 4. kxt26012

  kxt26012 Forum Apprentice

  Yeni güncellemeyi indirdim . ekranda oyuncu isimleri (PVP açık olanlar) item bilgileri , map bilgileri anlamsız yazılar var . istemciyi kaldırıp , dosyaları silip yeniden yükledim. ' LF.Guidi.....' diye başlayıp uzayıp giden yazılar var .
   
 5. Thunderbolt_TR

  Thunderbolt_TR Active Author

  Oyuna girerken english seçerek girerseniz yazılar düzeliyor. Oyunun türkçe dil dosyalarını uçurmuşlar muhtemelen
   
 6. 55arslan

  55arslan Forum Apprentice

 7. alperenx54x

  alperenx54x Forum Greenhorn

  sayın bigpoint ve yöneticileri
  sizin bu oyundaki efekt düzenlemeleri işte canavaların attığı skillerin görünmemesi gereksiz ekreanların çok geç gelmesi yüzünden ölümler vs vs vs...
  oyunda sayamayacağımız bir çok aşırı hata mevcut ve bu yüzden özellikle o canavrların attığı yeteneklerin filen görünmemesi konusunda o kadar çok boşa ölüp andermant harcıyoruz ki ya bir çözüm bulun yada siizn hatalarınızdan kaynaklı ölümlerimizde andermantlarımızı geri iade edin ...
   
 8. burak1828

  burak1828 Forum Greenhorn

  Aynı sorunu bende yaşıyorum artik biri çözsün bunu
   
 9. mukemmelimya

  mukemmelimya Forum Apprentice

  selam bugün oyunda sorun mu var sürekli bağlantı hatası veriyor

  Tüm bağlantı denemeleri başarısız oldu yeniden dene hatası veriyor sürekli
   
 10. dereta2

  dereta2 Forum Apprentice

  bu sorunu ben dahil çok fazla oyuncu uzun zamandır yaşıyoruz. bu kadar uzun bir zamandır çözümde bulunabilmiş değil. artık bir çözüm bekliyorum
   
 11. Jedarail

  Jedarail Forum Apprentice

  Ben dahil Bir çok insan bu sorunu yaşıyor artık biri bunu çözsün oyun zevkimi kırdı

  Screen stays stuck for a long time when I change maps
   
 12. crazy-boy123

  crazy-boy123 Forum Greenhorn

  Merhaba herkese. Hiçbir haritada nefertarileri göremiyorum. Oyunu sildim yeniden indirdim yine olmadı. Neden ola bilir yardımcı olurmusunuz ?
   
 13. gameako3

  gameako3 Padavan

  Oyun hatası yakında düzeltilir.
   
 14. nurgxx

  nurgxx Forum Greenhorn

  oyunda farklı farklı bir sürü sorun var başlıca arayuz yuklenmemesi ,anı donma ,kontrol kaybı,harita donması ve karakterin haraket etmesi vb.
  oyunu yıllardır oynuyordum iş hayatına atıldım ve ara verdim bir iki senede bu kadar kötü ve bozulacağını tahmin etmemiştim bir bende oluyorsa çözüm yolu çoğu kişide oluyorsa yetkili yardımı istiyorum

  bunun gibi bir sürü hata var neden düzeltilmiyor
   
 15. Pandaros

  Pandaros Someday Author

  Maalesef benzer sorunlar bende de mevcut. Fakat bende takılma, donma vs gibi ya da akıcılıkla alakalı hiçbir sorun bulunmuyor. Sadece map değiştirmek istediğimde bağlantı kuruluyor ekranından sonra ekran beyaz donuk kalıyor ve 40-45 sn hiçbir şekilde düzelmiyor. Map yüklendikten sonra ise hiçbir problem yaşamıyorum. Sorun herkeste olmadığı için çözümü ilk olarak pc'de aradım fakat sorun pc kaynaklı değil çünkü Drakensang'a göre çok daha iyi sistem gereksinimi bekleyen oyunları problemsiz oynayabiliyorum. Ayrıca map değiştirirken bekleme süresi hangi map olursa olsun hep aynı 40 sn. Yani görece çok küçük ve detay barındırmayan bir map'e girerken de 40 sn bekletiyor. Çok büyük ve görsel efektleri, detayları çok fazla olan map içinde 40 sn bekletiyor.

  Bu şekilde devam etmesi solo oynarken belki idare edilir ama grup halinde oyunlarda çok büyük problem çıkarıyor. Mesela şuan ki mini event'i grupla yaptığımı düşünürsem benim map yüklenene kadar grup üyeleri muhtemelen Kranparus'a ulaşmış olacak ya da daha öenmlisi gelişim için şart olan seri farm olayı benim için imkansız hale gelmiş oluyor. A5 m2 de benim map yüklenene kadar diğerleri boss'u kesmiş oluyor :)

  Bu problemi yaşayıp çözen ya da çözümü için fikri olan varsa çok sevinirim
   
 16. Beta

  Beta S-Moderator Team Drakensang Online

  Merhaba,

  Yama ile alakalı bazı açılan başlıklar bu konu altında birleştirilmiştir. Lütfen yamadan kaynaklanan herhangi bir sorunu geri bildirimler başlıklarına yazınız. Böylece, forumun düzenini sağlamış olacağımız gibi bu sorunları tek bir kanaldan merkeze ve ilgili yerlere iletebilmemiz de daha kolay olacaktır.

  Siz oyuncularımızın yaşadığı bağlantı problemlerini, oyun stabilizasyonu ve nefertarilerin görünmemesi gibi sorunları merkez ekibimizle paylaştık. Umuyorum ki, bu konuda ilerleyen süreçte daha iyi bir oyun deneyimi siz oyunculara sağlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür eder iyi oyunlar dileriz.

  O ana kadar aşağıdaki bağlantıdaki çözüm önerileri de bazı sorunlarınızın çözümünü sağlayabilir. Bu nedenle o rehberi de buraya bırakmakta yarar görüyorum.

  Teknik Destek SSS

  İyi oyunlar dilerim.
   
 17. Jedarail

  Jedarail Forum Apprentice

  Her haritayı değiştirdiğimde 40 50 saniye ekranin acilmasini bekliyorum bu sorun yüzünden oyunu oynuyamiyorum biri bunu çözsün artık lütfen

  Aynı sorunu bende yaşıyorum her harita değiştirdiğimde 40 50 saniye bekliyorum biri bunu çözüsün lütfen
   
  Last edited by moderator: Dec 21, 2022
 18. calis33

  calis33 Forum Greenhorn

  kredi kartı ödemesinde şu şekilde hata alıyorum. {"message":"İlgili işlem desteklenmemektedir.","description":"Request method 'GET' not supported","fieldErrors":null} sebebini ve nasıl düzeltileceğini bilen varmı.

  aynı kart daha önce başka hesaba bağlıydı. diğer hesapta kart bilgilerini silmiştim. şimdi yeni hesap açtım tekrar bağlamak istedim. yukardaki hata ile karşılaştım.
   
 19. nitroo

  nitroo Someday Author

  Son yamadan sonra çoğu emota hatalı çalışıyor. Örneğin bateri kol bastı
  Yamalar hataları düzeltmek içindir fakat her yama yada güncellemeden sonra oyun hatalarla doluyor sanırım DSO nun ekibi değiştikten sonra gelenler bu işi beceremiyor ne istiyorsa versinler jesseyi geri getirsinler