Discussion Általános kérdések és hibajelentés

Discussion in 'Magyar szekció' started by Kazimir, Sep 16, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
  1. StSanya

    StSanya Board Administrator Team Drakensang Online

    Így van, aki vásárolt ilyen sort x anderért, a sor ugye rövidebb lett most, ezért járt vissza soronként 1429 andermant.
     
  2. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    Na de én nem vettem... Mégis kaptam majd' 8k andert...(79xx ha jól emléxem..nem nagyon figyeltem)

    Szerintem inkább úgy fixelték kinek mennyi van(lényegtelen honnan) és annyiszor 1429... sokszor volt eventeken ilyen +sor... onnan van az összes
     
  3. StSanya

    StSanya Board Administrator Team Drakensang Online


    Nyilván azután is járt, hisz az idődet beletetted...
     
    Bundin and jackoneill1976 like this.
  4. Adrienn27

    Adrienn27 Junior Expert


    Na látod ez már tényleg igazán lényegtelen kérdés, h neked honnan van ill. volt...:D:p eddig is letojtad, h honnan kaptad a sok andert:D
     
    Bundin likes this.
  5. -Sogi-

    -Sogi- Someday Author

    [​IMG]

    ehhez mi kell? mert hiába készítem el azokat amiket kér, egyiket sem számolja?!
     
  6. CriticalKorze

    CriticalKorze Forum Greenhorn

    Üdv mindenkinek!

    Nem tudom, hogy ki kérte és miért, de az új releas-el hozzá nyúltak a skillek effektjéhez sunyiban. A rls leírás sehol nem említi, de egyértelmű a változás és sajnos nem a jó irányba :D
    Ha jól gondolom, akkor a törpének az automata fegyver által okozott "tűzrobbanását" változtatták meg. Jelenleg semmit nem látni rőle a pályán, pláne, ha van mellette még egy mágus is a csoportban, aki tűzgolyót használ...

    Ha már a csoportos játék van előnyben részesitve, akkor szeretném látni is a pályát közben :D

    Itt egy kép tegnap estéről, hogy mi is zavar engem és kb az egész klánomat:

    https://kepkuldes.com/image/1aABoF
    [​IMG]
     
  7. Adrienn27

    Adrienn27 Junior Expert


    :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D teljesen jó...:D:D:D sose bánd:D:D:D
     
  8. StSanya

    StSanya Board Administrator Team Drakensang Online

    Nem látni sajna, miről van szó. Próbáld meg a képet más módon mellékelni, vagy linkelni.
     
  9. JimJupiter

    JimJupiter Advanced

    Teljesitmények/Tárgyfejlesztés/Felszerelés és elhasználodó tárgyak
    Bármilyen italt, elixirt, tonikot csinálsz munkapadon, azt a teljesítményeknél nem számitja be. Nem csak a gyógyitaloknál, egyiknél sem. Sajnos nálam sem müködik, nem egyedi hiba.
     
  10. -Sogi-

    -Sogi- Someday Author

  11. StSanya

    StSanya Board Administrator Team Drakensang Online

    -Sogi- likes this.
  12. UzsonyikT

    UzsonyikT Junior Expert

    Azért megnézném a statokat. Nem mondták még, hogy ez már nem az a dso ahol csak sebzésre kell tolni ész nélkül? Érdekes én warrival (kétkezessel) tankolom a köztes vérfürdő bossokat és még sehol se áll a kari. Persze senki nem mondta, hogy egyedül. Egyedül senki nem farmol, mert sok értelme nincs. Félreértések elkerülése végett a mágus sem. És igen ugyanott tartunk , mint CE előtt. Ugyanúgy várom a dupla pajzstörést, hogy pár csapással kiüssem a minibosst.
     
    opos2012 likes this.
  13. Elégedetlenkedő

    Elégedetlenkedő Active Author

    Nos, akkor mutass egy karakter statisztikát, hogy lássuk milyen karakter kell a vérfürdős tankhoz :)
    Nehogy már hülyén haljunk meg...

    Vérfürdő és kegyetlen szinten pályákon a 80% életpont mínusz után a kb. 4.2 millióból marad kb. 2.5 millió körül. Amivel a harcos nem tud oda állni vérfürdő szinten semmi elé! Pillanatok alatt lehal. (Nyilván persze portolhatsz a bosszhoz, ha van miből.... Más kérdés. De pályát nem játszol, 4.2 millió élettel sem harcosként, ami nevetséges!)
    Kell neki ugye a tüskepajzshoz a krit, hogy vissza tudja tölteni a pajzsot, mert anélkül mindenütt lehal. Kéne neki sebzés is.
    Töménytelen rúna, kő, tudáspont. Brutálisan sok játékidő, hogy csöppet értelmesebb karaktered legyen.

    Persze ez már nem számít költsél rá brutálisan nagy pénzeket, hogy mindenből bevásárolj (átlagemberként). Mert játszani ennyit ember nem játszik!

    Csoportoknál mit látok. Tömegével jelentkeznek az emberek akik még a karaktereiket sem tudják felszintezni, hogy hát húzzam már fel 100-as szintre a csoporttal.

    Szörnyen kevés olyan játékos akad akikkel lehet csoportozni értelmesen! A játékosok arra sem képesek, hogy felszintezzék 100-ra a karaktereiket. Mert a játék lehetetlenül nehéz lett! Normál szinten is pillanatok alatt hal a karakter, mert nincs védelem, nincs tudáspontja amiből bármi lehetne. De nem is lesz, mert normál szinten sem tud játszani! Elővettem a régi kevés tudáspontos karakterem, totál játszhatatlan! Nincs értelme a játéknak!
    Ha van pár ismerősöd, akinek régi karaktere van azokkal játszhatsz. Ha nincs csoportot nem találsz akivel érdemes lenne játszani.

    Egy csoportra alapozott játék, ahol nem lehet csoportot találni! Annyira szét van húzva a mezőny, hogy értelmetlenség mindez! Nevetséges!
    Arról meg már ne is beszéljek, hogy csoportba a sok effekt miatt már nem is látni az egész játékból semmit, és olyan lagos lesz a játék már 3 tagtól, hogy játszhatatlan! Mert értelmes szerverekre ugye már nincs pénz....

    A karakterfejlesztés szörnyen nehéz mert a tárgyak nevetségesek! A játékosok nem tudnak vérfürdő szinten tárgyakat szerezni, mert nem tudnak ott játszani. Alatta meg nincs meg a minimum elvárás, hogy olyan tárgyakat szerezz amikkel majd mehetsz az erősebb szintekre.

    Legendás tárgyak nem esnek. A dropp nulla, semmi, értéktelen vackok. Kegyetlen szinten is! Szörnyen drága összerakni lilákból legendást, nagyon sokat összeraktam, de egyet sem tartottam még meg. Szánalmas tárgyakat ad! Szóval nincs fejlődési lehetőség! Aki nem hiper szuper 8 éves karakter és régen összeszedte a cuccokat, annak esélytelen értelmes játékot játszania!

    A bossz harcok droppja nevetséges! Fatal szinten csak kék tárgyak abból ugyan mit fog fejlődni a szerencsétlen játékos!? Pokoli szint nagyon nehéz egy nem hozzád hasonló hiper szuper régi karakternek! És a droppja meg felháborító!

    4,3 millió életponttal sem tud megállni a harcos grimmag mellett pokoli szinten sem! Míg távos röhögve lelövi. Hogy állna akkor meg magasabb szinten!? Hány ezer millió életpont kéne neki, hogy játszani tudjon???? Persze ekkor már se sebzése se krite, pajzsát se nagyon tudja visszatölteni! Aztán még vissza is gyógyul grimmag! Gagyi egy játék! Szánalmasan eltúlzott ellenfelek! Nulla jutalomért!

    4 millió életpont, tüskepajzs fent és a harcos q1 grimmagnál egyetlen meteortól azonnal hal, q4-be maci méheitől azonnal hal! És mindez csak pokoli szinten! Ez egy fos!

    Szóval a játék nagyon rossz! Átgondolatlan. Fogalmuk sincs róla mit nevezünk egy játékban tárgy droppnak! Ajánlanám a készítőknek, hogy játszanak egy negyed órát például a titán questtel, hogy fogalmuk legyen a tárgydroppról!

    Ezért a droppért értelmetlen játszani! Bárhol a pályán van ilyen dropp. A kicsit kezdőbb karakter meg nem is tud! De minek is mert ettől ugyan nem fog fejlődni semmit! Minden kritikán aluli a játék!

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Last edited: Feb 9, 2021
  14. UzsonyikT

    UzsonyikT Junior Expert

    Ja hogy te vagy kellögem :D Nincs is több kérdésem :D
    "Kell neki ugye a tüskepajzshoz a krit, hogy vissza tudja tölteni a pajzsot, mert anélkül mindenütt lehal. Kéne neki sebzés is.
    Töménytelen rúna, kő, tudáspont. Brutálisan sok játékidő, hogy csöppet értelmesebb karaktered legyen." -akkor talán nem vérfürdőt kéne erőltetni, ha gyenge vagy...
    "A karakterfejlesztés szörnyen nehéz mert a tárgyak nevetségesek!" -pár nap alatt 140-145-ös 99-100%-os tárgy kraftjaim vannak, miről beszélsz te? :D
    "A bossz harcok droppja nevetséges! Fatal szinten csak kék tárgyak abból ugyan mit fog fejlődni a szerencsétlen játékos!?" -bosst ölni csak az egyediért megy az ember, nem pedig fejlődni, arra van egy csomó másik hely...
    "4,3 millió életponttal sem tud megállni a harcos grimmag mellett pokoli szinten sem! Míg távos röhögve lelövi. Hogy állna akkor meg magasabb szinten!? Hány ezer millió életpont kéne neki, hogy játszani tudjon???? Persze ekkor már se sebzése se krite, pajzsát se nagyon tudja visszatölteni! Aztán még vissza is gyógyul grimmag! Gagyi egy játék! Szánalmasan eltúlzott ellenfelek! Nulla jutalomért!" -ehhez kb nincs is mit hozzáfűzni...Első és legfontosabb dolog a krit egekbe húzása, nem élet meg ilyen marhaságok..Csak mondom, hogy tanulj egy kicsit, bár az reménytelen, de talán mégis....Ha van krited, akkor minden krit ütéssel 1mp-cel rövidül minden töltési idő, így kb permán van az összes skill, SÁRKÁNYBŐR és TÜSKÉS PAJZS is. Ha van krited, akkor van dps is és pillanatok alatt visszacsapod az életed sárkánybőr alatt.
    "4 millió életpont, tüskepajzs fent és a harcos q1 grimmagnál egyetlen meteortól azonnal hal, q4-be maci méheitől azonnal hal! És mindez csak pokoli szinten! Ez egy fos!" -ki mondta, hogy állj bele? :D Némi skill nem ártana a játékhoz.

    És még valami..Ellenállás sokkal fontosabb, mint az élet növelése. Csoportban van kb 2,5m életem mégse halok vérfürdő boss előtt. Ja nem egyedül megyek, mert nem vagyok mazochista és egyedül lehetetlen lenne ölni. Csoportban 100* könnyebb. Max 400 lilaeszi és hal a boss. Pl sigi.
     
  15. Elégedetlenkedő

    Elégedetlenkedő Active Author

    8 éves karakter 200as tudással töménytelen rúnákkal kövekkel gyenge. Hát biztos úgy van. Akkor mit csináljanak az átlagosabb karakterek :) De mindenki tudja mi is a valóság! Látható a játékosok számán! Meg minden fórum hozzászóláson, amit nem törölnek igen gyorsan! Az meg hogy kiveszel pár mondanivalót az egészből, és azokra adsz olyan választ, hogy gyenge vagyok, röhejes! Átlag játékos még csak legendás tárgyakat sem tud szerezni!-mert nem esik droppba, összerakni meg szörnyen drága, és az is egy fos lesz! Te valami más világban élsz a haverjaiddal! Közöd nincs a valósághoz amit az átlag játékos tapasztal! Szóval te miről beszélsz? Ja, hogy a töménytelen anderből maxosra vásároltad a karaktered, (haverok elvisznek, hogy legyen neked tárgyad) oszt ezért kaptál maxos droppt, hát jó! Legyen meg neked a te igazad!

    A játékosok elég nagy részének nincsenek szuperfejlett haverjai, akik majd kiütik nekik a tárgyakat! Már ha még óhajtanak ezek belépni a karakterükre... Egyre kevésbé!

    A képeket nem véletlenül mellékeltem, mert hát ilyen egy boss dropp ebben a játékban! Röhejes! Gorgát szörnyen sokszor levertem fatalon és egy darab egyedit nem dobott! Milyen droppról beszélsz bossznál? Nulla az!

    Ha van életpotom amellett már nincs se kritem se sebzésem, se 80%os védelmem, ellenállásom, mert mindent kövekből kéne csinálnom! Ez a tény! És nevetséges, hogy kövekből tegyél mindent a tárgyakba az életponton kívül! Mert kb. vagy ez van vagy az van! Mert a tárgyakban nulla értékek vannak! Semmi köze a valósághoz amiket írsz!

    De amúgy is hát akkor hol is van a szuper statisztikád, hogy lássa mindenki milyen karaktere nem lesz sose!?

    Az meg, hogy a kezdetektől játszok és nem ismerem a játékot, hát.... biztos úgy van, tanítsál! :)

    Bár mit mondhatnál, lökjek bele 300 ezer forintot és máris minden jobb! Mert ez a játék már csak erről szól! De kösz nem!

    Csoport? Nincsenek már csoport lehetőségek! Leírtam miért, olvasni ki fog tudni? Nincsenek játékosok akikkel csoportozni lehetne! Értelmes ember már lépett innen! Én is már csak azért játszok néha hogy valós véleményt írjak a játékról, ha már van ez a régi karakterem! Újat itt már nem indít senki! Ha mégis gyorsan lép is ha rájön mi a helyzet. Amivel elég gyorsan szembesül is!

    Az meg, hogy a tank futkosson el minden támadás elől, röhejes! Pont, hogy nem ez a lényege! Akkor minek tank. Kapsz skillekbe tank skilleket, csak amúgy meg nincs tank karakter mert kakit nem bír, papír a harcos!

    Az angol fórumon is világosan jelezték mások is, hogy nem kívánunk egy találattól lehalni, mert ez így nem játék, hanem egy kaki! Főleg nem egy 4 millió életpontos harcos nem kíván így játszani, hogy egy találattól meghal!

    Mint mondtam ajánlom a készítőknek tanulmányozni a titán quest bossz harcait esetleg a wolcen lords of mayhem harcait, bossz harcait, ha már fogalmuk sincs milyen egy élvezetes játék!

    Blablablablablabla......

    Egyébként meg többen adnak az én véleményemre mint a tiédre! Csodálom, hogy ekkora arccal még vannak, akik kiütik neked a tárgyakat. Számtalan visszajelzést kaptam már ez ügyben! Szóval....

    Bár ahogy a helyzet áll már lassan csak a te fajtád marad a játékban!

    Na jöjjön még pár haverod aztán írjon valami jót a játékról! Bár a tényeket mindenki látja, de hajrá!
     
    Last edited: Feb 9, 2021
  16. Viharhozo1968

    Viharhozo1968 Active Author

    Szia! Csak 2 dolog. 1... Vannak /egyre kevesebben/ olyan játékosok mint én akik hobbyból heti 2-3 nap játszanak.és nincsenek klánban és igy elég nehéz ERŐS csopit találni. 2 klánból is kitettek mert nem voltam elég akitív :) Na MILYEN JÁTÉK az ahol a szóló játék szinte lehetetlen ??? Főleg hogy a tudás könyv dropp közel van a qvára röhejes szinthez. Én azért hogy 0.02%-al emelkedjen bármelyik statom nem fogok andert venni havi 10 ezrekért. Vagyis ez már csak pénz szivattyú, már ameddig akadnak bolondok akik költenek rá. 2,,,, Nekem csak máguson és 1 vadászom van. Mondjuk a vadászt a " frissités " óta hanyagolom, mert nincs az az isten hogy 2 karit profira fejlesz. DEEE ha csinálnék 1 harcos MEGNÉZNÉM a tapasztalat meg a tudás statjaid amikre hivatkoztál hogy tudjam milyenre fejlesszem a karim. Elöre is köszi
     
    Elégedetlenkedő likes this.
  17. UzsonyikT

    UzsonyikT Junior Expert

    "1... Vannak /egyre kevesebben/ olyan játékosok mint én akik hobbyból heti 2-3 nap játszanak.és nincsenek klánban és igy elég nehéz ERŐS csopit találni." -miért akarsz ERŐS csopit, ha te magad is gyenge vagy? :D Ezért imádom ezt a fórumot :D Heti két perc játékkal akar mindenki vérfürdőt farmolni, lehetőleg halás nélkül.

    Szokjátok meg, vagy szökjetek meg. Állandóan csak panaszkodtok, hogy milyen nehéz. Van 5-6 szint. Lehet választani. Vérfürdő nem a nooboknak van, hanem az end game játékosoknak. Érdekes én random a chatről is mindig találok magamnak csopit. A másik, hogy sose volt ilyen könnyű még a játék. Évek óta csak prémet veszek, mindent kilehet farmolni és sokat se kell játszani érte. Csak nem mindegy, hogy milyen minőségben. Kb 3 nap alatt full királyira lehet verni a karit.
     
  18. Elégedetlenkedő

    Elégedetlenkedő Active Author

    Azért akar a játékos bénán nulla karakterrel is vérfürdő szintre menni, mert ott esetleg kap valami használható tárgyat! Alatta ugyan is nem kap semmit! Nincs értelmes dropp a szintekre leosztva. Csakis a legnehezebben kapsz ebben a játékban értelmesebb tárgyakat! Vérfürdő szinten úgy ahogy van még valami értelmesebb dropp. Már még kegyetlenen sincs! Meg milyen az már, hogy a sivatagba nyissál ládát abból kapsz értelmesebb tárgyakat, de szimplán játék dropból a nagy semmit! 100 kulcsot összeszedni meg nem egyszerű ám! És az még akkor is csak 1-2 legendás, ami vagy használható vagy nem. Aki fejlődni akar a tárgyaiban az vérfürdő szinten tud, máshol felesleges!

    Távos ugye könnyen csatlakozik csoporthoz bénán is, majd elfutkos valahogy, de harcosnál elég röhejes ha nem tud oda menni ütögetni!

    A random chat csopi az kb többnyire olyan, hogy én vagyok a legjobb a többiek meg jönnének dropra.... Egyedül sokkal jobban haladok!

    Ha én például játszok nem két percet játszok! Nem gyenge a karakterem hiába mondod ezt. Vérfürdő szinten is egyedül gyűjtök tárgyakat, és nem csak ládákból.... És elégedetlen vagyok!

    A rúna dropp röhejes, ahhoz képest ami kell. A köveket megemelték, de királyitól fejleszteni felfelé, ahhoz ez semmi!

    Az igaz vérfürdő szinten ha van aki mellé csatlakozz droppot szedni akkor hamar tudsz cuccokat szerezni... Csak a legtöbb játékosnak nincs ilyen! És nem is szimpatikus, hogy droppot szedni menjen mert másképp soha nem fejlődik semmit!

    A játékidő amit a játékra kéne szánni olyan sok, hogy lehetetlenség! Ennyi ideje senkinek nincs!

    Az eventek meg mostanság a vicc kategória!

    Na de továbbra sem látom milyen harcos is kell statokban, aki vérfürdő bosszt tankol? Ja és aki nem hal le félpercenként....
     
  19. Bago

    Bago Forum Apprentice

    milyen harcost kéne összerakni? kb igy nézne ki szerintem.
    hárito érték 80% ami nagyábol 420 000 hárito érték ---- elemi ellenállás 80% ami kb szintén ugyanennyi mennyiség ---- 4-5 milla hp -----
    és ugy 50-100 k hp regenerálás . ezzel nagyábbol megfelelne a tank a szerepre na de aki ezt meg is tudja csinálni az elött megemelem a kalapom :D . én a legutobbi koddal kaptam egy birodalmi követ ami a hárito értékre ad nos az ha jol emlékszem 1750et ad. lehet számolgatni... nekem személy szerint az az edddig meglátásom hogy a játék jelenlegi állapotában csak egy dolgot lehet maximalizálni ergo tankot szerintem senki se fog tudni csinálni . legalábbis olyat aki megáll a boss elött nyugiban. én már csak a sargont várom hogy legalább a küldit be tudjam normálon fejezni , mert kiváncsi vok a további területekre talán még ez az egy dolog tart itt.
     
  20. Viharhozo1968

    Viharhozo1968 Active Author

    MUTI MÁR MEG ahol panaszkodtam, hogy nem megy a vérfürdő?? A csoportról általánosságban irtam a többi hozzászólások alapján akik többen is irták hogy sok a luzer aki csak dropp szedőnek jó, mert én kb 2 éve nem csopizom. Így nincs is erről infóm. Én a magam ütemében fejlődőm jelenleg a köztes pokoli meg a sima kazi kegyetlen megy. 3 NAP és full királyi?? :) Tesó ha alszol ne chatelj mert butaságot irsz ÁLMODBAN :) De azért muti már meg a CSODA karid statjait. Köszi, ne légy szégyenlős
     
    Elégedetlenkedő likes this.