Discussion Általános kérdések és hibajelentés

Discussion in 'Magyar szekció' started by Kazimir, Sep 16, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
  1. opos2012

    opos2012 Exceptional Talent

    sziasztok az lenne a kérdésem mikor lesznek javítva a töltési idők és a map hibák? a frissítés ugyan beígérte a ezeket a javításokat de klasszisokkal rosszabb lett.
     
  2. Yamael

    Yamael Forum Apprentice

    Két hétig nem léptem be a játékba mert egy kicsit ellaposodott és a hibák miatt az új rész játszhatatlan. Ma rávettem magam, hogy megnézzem az eventeket és az első bossfight alatt újratöltött a képernyő majd a lootolás alatt még kétszer töltött újra mire fel tudtam venni a kockákat. Azt, hogy 2 percet vártam a térképváltásnál már meg se említem. Nem tudom, hogy a fejlesztő brigád mit és hogyan csinál és tesztel de ez az irány nem igazán fedi a tulajdonosváltásnál belengetett ígéreteket pedig elég idő lett volna rá. Mivel pár száz órát már beletettem a játékba ezért még reménykedem.
     
  3. Elnegro93

    Elnegro93 Forum Greenhorn

    Szóval Infernal blazing pálya kegyetlen szint. Első 4 bosst leutöttem... Jön Balor (első Infernal blazing köröm) gyakrabban visszakapja a pajzsot és pajzzsal együtt felmegy az élete is. Emellett nem tudom mennyire szándékos a mythic dragan szett nerfelése... Érdekes, hogy tavaly több óra szenvedés után ritkának számított, erre szétbarmolják. Tényleg köszönjük!
     
    opos2012 likes this.
  4. opos2012

    opos2012 Exceptional Talent

    Nekem ezzel az emelt gyűrű droppal lenne gondom... kb nincs...
     
  5. JimJupiter

    JimJupiter Advanced

    Nagyvadász eventet nem lehetne meghosszabitani 03.12.-éig?
    Gondolom a BP-nek sem lenne ellenére, hogy plusz 4 napig vásárolnák a 5000 anderes belépőt az emberek.
     
    opos2012 likes this.
  6. Bundin

    Bundin Regular

    A Blaze of Maze területnek a boss előtti részét mikor javítják már ki, hogy ne dobálgassa random a nehézségi fokot normálra?
     
  7. CaballoLoco

    CaballoLoco Active Author

    A DSO -csapat "dolgozik" rajta.
    És amint a Buzz Lightyear (Toy Story) mondaná: a végtelenségig és azon túl ..... (elnézést a Google fordításáért)
     
  8. Arzakay

    Arzakay Forum Greenhorn

    36-os hibakód van mindeg. Vagy nem enged be a szerverre,vagy kidob az event beépésnél!!!
     
  9. LungDragon

    LungDragon Forum Apprentice

    [​IMG]

    Mikor szűnik meg???
     
  10. StSanya

    StSanya Board Administrator Team Drakensang Online

    Sajnos "36-os hiba" probléma van jelen főleg a Grimmag szerveren, rengeteg bejelentés érkezett.

    A fejlesztőcsapat folyamatosan dolgozik a javításon.


    Ha a 21-es hiba jelentkezne, akkor állítólag azon a gép újraindítása segít...
     
  11. CaballoLoco

    CaballoLoco Active Author


    Már mondtam ....

     
  12. LungDragon

    LungDragon Forum Apprentice

    A mai napig nem jó...
    Van idejük még dolgozni rajta 27napot, azt vége is az eventnek, szuper!
     
  13. bendeguz75

    bendeguz75 Forum Apprentice

    Teljesen felháborító ez az egész.
    Minden nagy event eseménynél ez van. Mintha nem is tudták volna hogy sokan lesznek majd.l Hány év eltelt és még mindig ugyan azok a próblémák. Ennyi év alatt 1 szerver bővítést csinálhatak volna már. A 3 napos királyi prémemből kb 4 órát tudtam kihasználni. Kérem vissza. Fízet az ember a játékért és még csak belépni se lehet. Undóritó az egész.l
     
  14. LungDragon

    LungDragon Forum Apprentice

    [​IMG]Valamelyik állítás hamis!!!

    [​IMG]
     
  15. bendeguz75

    bendeguz75 Forum Apprentice

    Persze csak ahzudni tudnak. Máshoz nem értenek.
     
  16. Yamael

    Yamael Forum Apprentice

    Amikor az "új" tulajdonos átvette a játék üzemeltetését igért fűt-fát. Frissen él az emlékezetemben, hogy micsoda újításokat helyezett kilátásba. Az új haladási sávokon és a néha játszhatatlan eventeken kívül én még nem tapasztaltam ebből semmit. Sőt...
     
  17. bendeguz75

    bendeguz75 Forum Apprentice

    1,5 óra alatt a holló várig eljutottam. Bravo

    2 óra elteltével 1x ri holló várig eljutás. 3 nap alatt se csináltak ezek semmit.
    Azt még a duma hogy dolgoznak rajta.
     
    Last edited by moderator: May 5, 2023
  18. LungDragon

    LungDragon Forum Apprentice

    Én az ellopott időmet szeretném visszakapni, az ellopott órákat, napokat!
    Bedőlök állandóan a kiküldött email-oknak, hogy ez egy működő online játék?!?
    Úgyis mindig fel szeretnék venni a játékosokkal a kapcsolatot, olyat nem lehetne kérni, hogy akkor küldjenek email-t, amikor valóban működik a játék és kijavították a hibákat???
    Nem kellene minden nap potyára feljönnöm...
    Köszönöm!
     
  19. bendeguz75

    bendeguz75 Forum Apprentice

    Én is kaptam olyan emailt elkezdődött a dragan gyere játszani.
    Röhögnöm kell csak a bibi hogy ezen már nem lehet.
    Ezektől csak ezt kapod. Szánalom az egész társaság. 2023 ban is.

    Ez most komoly??????????????????????????????
     
    Last edited by moderator: May 6, 2023
  20. LungDragon

    LungDragon Forum Apprentice

    [​IMG][/URL]
    Igen, a kép a frissítés utáni állapotot mutatja!
    Köszönjük az előrelátható hétvégi kilátásokat!
    Ismét sikeres volt a javítás
    Amikor a tényleges javulás meg fog történni 25nap múlva, akkor véget is ért az event
    [​IMG]