ban za jediné slovo

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by tome268, Mar 13, 2024.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. tome268

    tome268 Forum Greenhorn

    Můžete mi někdo vysvětlit jestli je normalní že podpora si dáva bany jak se jim zachce?Dostal sem 10 dni ban zato že sem řekl jedno sproste slovo v te době sem si neuvědomil co sem psal každy se naštve a když mu někdo odmita pomoci tak říka sproste věci aby toho nebylo malo tak zato že sem jim napsal znovu že za jedno slovo dostat 10 dni ban na hru je nemoralni tak mi daji dalši 3 dny tohle je zneuživani pravomoci.Ja nemam tolik času a event zachvily skonci a je jednou za rok udelejte něco tohle neni normalni
     
  2. tome268

    tome268 Forum Greenhorn

    Omlouvam se ale nerozuměl sem skrz ty znaky ale 10 dni za jedno sproste slovo je přes přiliš :) v žadne hře se 10 dni za jedno slovo nedava je to zneuživani pravomoci pochopil bych 24 hodin ale ne 10 dni :)
     
  3. Teropos

    Teropos Board Administrator Team Drakensang Online

    Do příště ti jedině mohu doporučit mírnit svá slova. Nevím o jakém zneužití pravomocí mluvíš.
     
  4. tome268

    tome268 Forum Greenhorn

    Myslím tím, že 10 dní za jedno sprosté je moc. Teď, co čtu, je to až do 26., což je 13 dní... Tohle není normální. Dokonce jsem se i omluvil, napsal jsem celou slohovku, udělal jsem chybu a stejně nejsou schopni aspoň o pár dní snížit. Nejsou to asi prostě lidi.
     
  5. micuna13

    micuna13 Advanced

    sice netuším jaké sprosté slovo bylo použito, ale i mě se zdá že ban v podstatě do konce eventu je příliš krutý ;)

    omluvil se , omluvil se tu veřejně , tak by si snad zasloužil podmínku, při dalším banu mu můžete zbytek trestu připočítat :D

    ps: provinilce neznám , jen je mi ho líto :)
     
    tome268 likes this.
  6. tome268

    tome268 Forum Greenhorn

    :( Napsali mi poté, co jsem se omluvil, že pokud budu nadále zakládat tickety, přistoupí k trvalé blokaci účtu, takže jim už nemohu napsat. Nechci mít trvalý ban. Dragan event a také ostatní události jsou pro mě ztracené. :/
     
  7. micuna13

    micuna13 Advanced

    opravdu nemá smysl dál psát na podporu , zakládání zbytečných tiketů je pokud si dobře pamatuju nepřípustné :)
    držím palce abys byl "omilostněn" a zbytek Dragana ještě stihl a ponaučil ses do příště , že se slušností a vlídným slovem tu možná dojdeš dál ;)

    hodně štěstí :)
     
  8. tome268

    tome268 Forum Greenhorn

    Můžete mi prosím sdělit, alespoň na kolik dní mám blokaci? Já to nevidím. Nejprve mi napsali, že trvá 10 dní, a poté, když jsem řekl, že se obrátím přímo na německé fórum, tak mi napsali, že blokace potrvá až do 26.3. Takže nevím, koho tam zaměstnávají, že neumějí ani počítat. Nejprve řekli 10 dní a potom si to upravili podle své libosti. Tohle je zneužívání těch svých pravomocí. Klidně mohu poslat screenshot e-mailu.
     
  9. micuna13

    micuna13 Advanced

    kam chceš screen poslat? :rolleyes: pokud na podporu , založíš nový tiket a hrozí ti perma ban a jestli to chceš dát sem , tak zveřejňovat komunikaci s podporou se také nemá ....
    a s tím zneužíváním pravomocí bych to fakt nehrotila:)
     
  10. tome268

    tome268 Forum Greenhorn

    Kde mám napsat, abych se dozvěděl, zda je ban na 10 dní, což je do zítřka, nebo na 26, což je 14 dní? Ticket napsat nemohu, jelikož dostanu prý trvalý ban. Aspoň tady odpovězte, když vidíte, že vás označuji. Děkuji.
     
  11. Divine

    Divine Team Leader Team Drakensang Online

    Ahoj, ban si oprávnene, ktorý ti kolega udelil a zavádzaš tu iných hráčov, ja osobne som si vyžiadal tvoj dosť vulgárny text, ktorý si venoval priamo podpore.
    A áno je pravda, že pokiaľ si vyzvaný k tomu, aby si nezakladal sústavne nové lístky s rovnakým problémom tak môže byť blokovaný prístup k podpore a tiež pri sústavných hrubých porušeniach pravidiel sa môže pristúpiť aj k blokácii účtu.
    Zdôrazňujeme každému hráčovi, aby sa správal slušne. Túto tému uzatváram a snáď nebudeš vytvarovať na túto tému novú diskusiu (lebo bude odstráneá) a poučil som sa.
     
    Last edited: Mar 26, 2024
Thread Status:
Not open for further replies.