Bir defter kapandı!

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by MForMehmet, Jun 15, 2024.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. MForMehmet

MForMehmet Forum Greenhorn

Benim için yaklaşık 12 yıllık dso defteri bugün itibarı ile kapanmıştır. Yıldönümü Silahı, Büyük Av Seti, Petler, Mücevherler gibi büyük ödülleri olan her etkinliklerde, saatler-günlerimizi bu oyunda heba etmişken, artık bu oyunda emeğimizin dışında paramıza da göz dikilmiştir. Mücevher düşebileceği vaadi ile satılan palto, oyunculara bir kazanım vermekten uzakta olup sadece paragöz bir yönetim politikasının yansımasıdır. Düşme ihtimali ile ilgili en ufak bir matematiksel değer verilmemesi de yönetimin amacının ne olduğunu sorgulamaya itiyor. Bir harcama yapıyoruz ki karşılık bekliyoruz, biz parayı yoldan toplamıyoruz.
    Oyunu bilgisayarımdan silmiş bulunmaktayım, herkese iyi eğlenceler.

OopsFoos likes this.
  2. saurva

saurva Forum Greenhorn

Sanırım bende aynı fikirdeyim ve veda vakti yaklaşıyor aşırı ilgisizlik görüyorum oyunda support cevap vermeye tenezzül bile etmiyor. Oynamayın kardeşim der gibi izlenim var 12 yıldır oynadığım oyunu bırakmak da zor geliyor ama durum cidden üzücü bir konumda