Blood Chesty ! Skrzynie i Błotniki !

Discussion in 'Sekcja Polska' started by gumis121212, Mar 9, 2023.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. gumis121212

  gumis121212 Forum Greenhorn

  Biłem błotniki kilka razy z red esencjo (czerwono) powyżej 800.000 DMG różne mapy a i tak nie udało mi się zrobić 4 Skrzyń ! Blood chesty ! Może lepiej zacząć liczyć czas od ubicia Pierwszego (1) Błotnika? Albo jakaś inna propozycja ?!
   
 2. .killer.

  .killer. Junior Expert

  Czas liczy się od załadowania mapy. Im dłużej ładuje ci się mapa po załadowaniu paska na ekranie ładowania tym gorzej. Wiem trochę masło maślane.
  Jak załaduje Ci się pasek to często słychać już dźwięki mapy, tzn. że jesteś już na mapie, czas ci leci, ale w praktyce jeszcze nic nie możesz robić, bo masz ekran ładowania :D Tu w grę wchodzi szybkość internetu i specyfikacja komputera. Ja po zmianie lapka na peceta spokojnie robię sam 4 skrzynki....wcześniej nie było szans właśnie przez ekran ładowania, który psuł mi czas.
   
 3. modrzejkuz

  modrzejkuz Active Author

  z tym internetem i komputerem to bym nie przesadzał. Powiedziałbym raczej, że ... na łądowanie map i szybkość wrzucania ma wpływ 10% posiadane łącze, 10% moc posiadanego PC a pozostałe 80% to .... partactwo w pisaniu kodu gry i skąpstwo na sprzęt w serwerowni BP.
  10-12 lat temu grało lekko licząc z 10x więcej graczy niż teraz (o ile nie dużo więcej), miasta wieczorami były pełne graczy i nie było takich problemów z ładowaniem map i czasem oczekiwania na połączenie. Dziś graczy jest tyle co kot napłakał a lagi i czas ładowania map .... cóż sami wiecie. W sumie to nie dziwne jak cały DevTeam obecnie to bodajże 3 czy 4 osoby, gdzie jakieś 12 lat temu samych Hinduskich programistów przy kodzie gry pracowało kilku nie wspominając o grafikach itd. DSO jest żywym trupem i już prawie podzieliło los Dark Orbit. To standardowa polityka BP: wydoić z gry ile się tylko da kasy a potem ...olać.
  Tyle w temacie.
   
  BKGREG likes this.
 4. Javah

  Javah Forum Veteran

  Drastycznie skrócili dostępny czas, przynajmniej w trybie dla jednego gracza. Teraz 4 skrzynie są możliwe tylko w Spiky Valley, wykonując perfekcyjny bieg bez żadnego spowolnienia i zabijając bossów maksymalnie 2 trafieniami.

  Mam nadzieję, że rozumiesz znaczenie, nie mówię po polsku i korzystałem z tłumacza.
   
 5. Akatriel

  Akatriel Padavan

  Już dawno nie latałem po Blood Chestach i po przeczytaniu tego tematu wyskoczyłem sprawdzić, czy faktycznie coś się zmieniło. Ja tam nie widzę żadnych zmian. Wrzucam filmek z tej rundki.

   
 6. modrzejkuz

  modrzejkuz Active Author

  Masz rację, nic się nie zmieniło w tej kwestii co nie zmienia faktu, że BP już uśmierciło tą grę. Zjadłeś zęby na tej grze, grasz tyle lat więc wiesz co mam na myśli. Dla mnie, po 12 latach gry, już niestety nie ma sensu zawracać sobie głowy truchłem zdechłego ...czegokolwiek jakim stało się DSO. Jak mam być szczery to ....dziwię się, że jeszcze się logujesz. Ja po 12 latach nieprzerwanego logowania odpuściłem i .... biorąc pod uwagę ostatnie 2 lata marazmu w grze nawet mnie to cieszy. Nic już mnie nie ciągnie do DSO. Jeszcze kilkanaście miesięcy temu by mi było trochę szkoda tych lat .... dziś już nie. Ta gra i zachowanie DevTeamu niczym już nie jest w stanie mnie przekonać do pozostania.
  Może z nudów wróce na zimę, ale to tylko pod warunkiem, że znów coś się zacznie w tej grze dziać. Marazmem i stagnacją żaden Developer graczy nie przekonał jeszcze ...
   
  hucpa, BKGREG and eszebesze like this.