Discussion Čarodejník Kruhu

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Nebula, Sep 2, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. *EyesFuture*

    *EyesFuture* Someday Author

    Ďakujem, vo všetkých itemoch mám full otvorené sloty okrem pláštu :)
     
  2. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    S plášti to bude ještě zajímavé pokud dají do hry to co slibovali a ukázali v tom plášťo videu.
     
  3. blackassam

    blackassam Forum Expert

    [​IMG]
    Mít takhle standard 1,5M v HP hned by to bylo víc hratelnější....:confused:
     
    *EyesFuture* and micuna13 like this.
  4. Madaddy

    Madaddy Forum Apprentice

    Kde berete ty prsteny ?
     
  5. blackassam

    blackassam Forum Expert

    mezisvět Q5....padají z brouka na první mapě a z bláta na druhé.
     
  6. SpiKee49

    SpiKee49 Forum Greenhorn

    Zdravím, som newborn lvl 55 (hitol som to v apríli minuleho roku hneď na to som prestal hrať),
    teraz som sa rozhodol že sa k tomu vrátim ale tbh nemám šajnu kde mám začať.
    Gear ktorý som mal mi príde priliš slabý (max 16k dmg), nemám šajnu o tom aké enchanty mám zbierať na ktoré predmety, a pod.

    Tak sa chcem spýtať, či mi neviete doporučiť nejaký guide alebo poradiť mi s tým na čo sa mam focusovať najprv.

    Za každú radu vopred ďakujem.
     
  7. blackassam

    blackassam Forum Expert

    Dělej dál quest linii, kterou vytvořili pro DL. Jsou tam opakovatelné questy přes které můžeš získat XP. Každopádně si najdi gildu. Čím vyšší level tím větší pak je redukce ve statech. Pokud máš deficit v knize znalostí, chybí ti šutry, runy, klenoty tak to bude pak spíš utrpení hrát.Unikáty zatím nemusíš řešit stejně to několikrát v itemech prohážeš než se zvedneš na 100lvl. Inspiraci můžeš čerpat tu nebo z Discordu pro sestavu v buildu.
    Co se týče sestavy pro build tak budou dvě cesty buď univerzální uni na zvýšení zranění, případně hodnot v knize vědomostí. Nebo elementární specializace ve které ti unikáty můžou dále pak navyšovat hodnoty přímo v talentech.
    Herní mechanika se kompletně změnila ve hře. Co se týče sestav tak ty se teprv vytvářejí a bude hodně záležet od stylu hráče co spíš bude víc preferovat.
     
  8. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Nějaké to blbnutí s lego věcmi vyházel jsem nějaké ty sety a i s legendárkami se to dá. Žádné rozšířené sloty na kameny zatím nemám stále farmím temné na poslední pyramidku.
    [​IMG]
     
    micuna13, *EyesFuture* and Asook like this.
  9. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    pěkný to už musí padat ty npc na jednu šlupku
     
  10. Asook

    Asook Forum Apprentice

    Ahoj
    Mohl by si poradit v kterém itemu naháníš atack speed? Je to v ramenech?
    Ja si dropnul stejnou zbraň a knihu, ale nejsem schopen nahnat atack speed zpět nad 4,00.
    Díky za tip.
     
  11. Robocop

    Robocop Forum Connoisseur

    attack speed nazenies v palici a druhy item je na tebe niekto preferuje rukavice ja zas plast napr. musis vytazit s itemu kde mas najvyssi zaklad. v ramenach ma isto kritiku lebo ma kridla velmajstra.
     
  12. SpiKee49

    SpiKee49 Forum Greenhorn

    Zdravím,
    mám na vás dotaz ako na skúsenejších hráčov.
    Mám na postave strašný deficit na wisdom a zaroveň na kameňoch, tak ma zaujíma, či si mi ešte oplati pokračovať v tomto alebo či nebude lepšie isť znovu od nuly.

    https://ctrlv.link/o3mk

    Vďaka za odpovede
     
  13. MisterNoob

    MisterNoob Advanced

    Myslíš že keď začneš od nuly s inou postavou deficit nebude? :) Hlavne doleveluj na 100, uvidíš ako sa ti bude dariť dostávať do skupín na peklo a vyššie (posielaj žiadosti sám, prípadne hľadaj aj v chate, na fóre), problém s kameňmi si tak vyriešiš raz dva aspoň na akú takú úroveň. Mágovia sú dosť vyhľadávanou klasou do skupín, vortex veľmi pomáha.

    Prastaré znalosti sú holt problém pre každého novšieho, dúfajme že sa BP kus spamätá a upraví to.
     
  14. Robocop

    Robocop Forum Connoisseur

    SpiKee49
    tvoja postava sa da za 1-2h komplet prekopat ak mas nejake kluce napr. a najst skupinu na gorgu alebo len tak na peklo k niekomu do skupky a na novo isto nezacinaj to je velmi zly napad.
     
  15. SpiKee49

    SpiKee49 Forum Greenhorn

    Dík za radu chalani
     
  16. blackassam

    blackassam Forum Expert

    1H potřebuješ s dobrým základem na útok rychlosti ( ideal 0,4...) + očarka na rychlost útoku a zirkony. Tím že je navýšen drop tak bys mohl momentálně nejrychleji sehnat plácačku z pouště, která dobře padá. Pokud budeš mít štěstí tak spíš lepší hvězdnou záři ta už ti přidá aspoň nějaké body navíc k maně.
    Ramena velmistra můžeš využít jak na posílení kritiky tak i pro rychlost útoku... očarka se vztahují i na zlatou bonitu z unikátů.
     
  17. blackassam

    blackassam Forum Expert

    Kde se ti ztratily odolky...?... Bys tam měl mít aspoň 50% ... body z knihy vědomostí + runy...nebo máš aktivovanou druhou šanci?:rolleyes::p
     
  18. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Jasnačka že má 2 šanci. Na kravce se občas hodí bo sem tam mě něco kuchne ani nevím co a kde a zkama to přišlo :) Mám 75 bodiku ve zbroji zkoušel jsem bud zbroj či odolky a sundali mě stejně lehce takže je celkem buřt kde co mám.
     
    blackassam likes this.
  19. blackassam

    blackassam Forum Expert

    No jsem si to myslel :D...s 1,7M HP ve skupce se už dá něco víc překlenout většinou zůstane ždibec HP, abys lokl elík... Jasně, že se nejedná o šlupky co položí celou skupku. To byl právě z jeden důvodu proč sem raději obětoval 30k v kritiku tím že to byl už jen zanedbatelný podíl ve prospěch HP a radši nahodil hádanku.:rolleyes::D
     
  20. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    s životem není problém krapet spadlo kritické a rychlost ale nad 4 zůstalo i když je to jen ve zbrani což je pecka.
    Ještě lepší prsteny bo mám tak nějak 50 - 60% na dmg a bude to nad 200k. Ta 199 mě tam celkem štve. :)
    [​IMG]
     
    micuna13, blackassam and *EyesFuture* like this.