Discussion Čarodejník Kruhu

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Nebula, Sep 2, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. *EyesFuture*

    *EyesFuture* Someday Author

    elithyacz máš to výborné nato že nemáš otvorené sloty, klobúk dole.

    Tiež som troška "apnul" niečo ale nieje to stále ono.

    [​IMG]
     
    micuna13, blackassam and Robocop like this.
  2. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Tak zase jsem krapet zablbnul s věcmi. Překvapilo mě celkem vyskočila dmg při nandání 2 věcí z Roshany o 6k.

    [​IMG]
     
    Last edited: Feb 18, 2021
    micuna13 and blackassam like this.
  3. blackassam

    blackassam Forum Expert

    Taky malá obměna...
    [​IMG]
     
    micuna13 and elithyacz like this.
  4. *EyesFuture*

    *EyesFuture* Someday Author

    Tak tuto to mám s buffom 2x na DMG, nosím to bežne a buff z opasku (Ten väčšinou stakujem hlavne na bossa keď idem portom) Ak bude niekto chcieť poskytnem aj staty bez buffov atď.

    PS:Neviem ako vy Magiči a Magički ale ja som s novým patchom nesmierne spokojný. :)

    [​IMG]
     
    Last edited: Jun 6, 2021
    micuna13 and Divine like this.
  5. Divine

    Divine Team Leader Team Drakensang Online

    ahoj * EyesFuture * môžeš dať staty bez bufov? a fotky vecí s destra prosím?
     
    Last edited: Jun 8, 2021
    micuna13 likes this.
  6. *EyesFuture*

    *EyesFuture* Someday Author

    Nech sa páči

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    micuna13 and Divine like this.
  7. blackassam

    blackassam Forum Expert

    Na prosbu Micuny nastavení talentu + itemy :)
    Sestava led:
    [​IMG]
    [​IMG]

    Sestava blesk: Amulet si můžeš zde obměnit za Destruktor nebo Sargonův.

    [​IMG]
    [​IMG]

    Každopádně po CE je tohle už dost variabilní na různé nastavení, aby si to hráč doladil jak ke svému stylu hraní, tak i k itemům co zrovna má nahozené v buildu.
     
    Geredis and micuna13 like this.
  8. micuna13

    micuna13 Advanced

    Díky Same :)
     
  9. ala000001

    ala000001 Forum Greenhorn

    Ahoj, nejak sa neviem rozhodnúť, čo je lepšie, hrať 1h alebo 2h? Prosím aj odôvodniť
     
  10. Geredis

    Geredis Forum Inhabitant

    Ahoj,

    odpověď na tuto otázku není jednoduchá, ale zkusím ji formulovat podle svého nejlepšího svědomí a vědomí. Jednoruční zbraň nabízí větší volnost, co se volby předmětů a jejich očarování týče. Obouruční zbraň nabízí více zranění (vyšší základ, přepočet přes znalosti a klenoty...), ale je omezující, co se skládání postavy týče (namísto jednoho předmětu na rychlost útoku jsou třeba dva či tři předměty).

    V obou případech je vhodno se dostat alespoň na rychlost 4,0, aby hráč dosáhl na buff Bojový hněv (po dosažení rychlosti 4,0 každá schopnost poskytne vrstvu buffu, který po získání 100 vrstev navýší zranění o 100% na 30 sekund). S jednoručkou je to pochopitelně snazší, než s obouručkou (vyšší základ na rychlost útoku, znalosti a o předmět víc).

    Proto je vhodné do začátku hrát spíše s jednoručkou, neb se s ní dostaneš snáze na kýženou rychlost 4,0 a jakmile získáš vyšší stupně kamenů (na rychlost útoku), můžeš zvažovat přechod na obouručku, abys dosáhl vyššího zranění.

    Snad jsem dotaz dostatečně zodpověděl.
     
  11. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    jako mág na 2h vúbec nelez, budeš pořád mrtvej, je to na nic a nikdo s tebou nebude chtít hrát nebudeš jim stačit protože se budeš táhnout jak sopel za nima abys nezdechal, takže mág na 2h je jen na obtíž ve skupině, já je hned po prvním kole kopnu pali ze skupky ;)
     
  12. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Tak ještě že nejsem cheve s tebou na serveru a nepocítím tvojí mighty botu.
     
  13. ala000001

    ala000001 Forum Greenhorn

    Ďakujem za odpoveď. Osobne som sa dostal na 4 speed aj s 2h rozdiel medzi 1h a 2h mi robí 50k dmg ale na 1h mám aj rýchlosť behu viac hp lepšie sa mi hrá sólo takže asi to nechám na 1h. Navyše nemám moc dobré kamene ešte. No aspoň ste ma utvrdili že 1h je dobrá voľba. Diky
     
  14. Skuska55

    Skuska55 Advanced

    Zdravím,

    mám otázky na skúsenejších hráčov.

    1. Dropli mi ramena Krídla veľmajstra. Je tam možnosť vložiť na ponku iba 3 očarovania. Ramena čo som mal predtým od Khalis tak tam bola možnosť vložiť 4 očarovania.
    otázka: Koľko máte pri týchto ramenách očarovaní? Neviem či to tak má byť, alebo mi dropli bugnuté ramená.

    2. Boj z bosom. Hrám za ľadového mága. Mám DMG 200 000. Bol som na druhej obtiažnosti u kráľa Heredura. Až keď som dal asi 17 mrazivú vlnu až potom som mu začal uberať život. Ako to je vlastne keď chcem ísť na bossa?
     
  15. Divine

    Divine Team Leader Team Drakensang Online

    co sa tyka niektorych uniq kde su len 3 ocarovania je to bug.ale mozes si tam vlozit 4 ocarka a to tak ze si ocarka najprv prenesies do ineho itemu a ked ich tam budes 4 tak ich komplet prenesies do toho uniq kde mas 3 ocarka.
    a tvoju druhu otazku vobec nechapem.... dmg uberas kazdou ranou predsa. a za dalsie heredur a sigi maju vysoku odolnost na lad.
     
  16. ala000001

    ala000001 Forum Greenhorn

    Pokiaľ si mal v ramenách od khalys už svoje 4 očarovania stačí keď dáš preniesť všetky očarovania a budeš mať 4 v ramenách veľmajstra. Druhú otázku tiež nejak nechápem ale najskôr musíš u bossa prelomiť štít a až potom ide dolu HP. A hej heredur aj sirgis majú vyššiu odolnosť na mráz.
     
  17. Skuska55

    Skuska55 Advanced

    Už som do tých bugnutých ramien vložil 3 očarovania. Vyskúšam, snáď pomôže. Bude to treba prehodiť do iného predmetu, tam vložiť štvrté očarovanie a potom to dať do správnych ramien. Ďakujem. Dobré vedieť o tejto možnosti.

    Čo sa týka boja z bossom. Z ľadovou strelou som mu skoro nijako neubližoval. Až keď som získal z ľadovej vlny bonus k DMG až potom mu ubúdali body života. Myslím že od 17x mrazivej vlny. Popíšem to takto Nič, nič, nič, nič.......dlho nič pozerám že mal štít na polovicu a zrazu sa rozpleskol na zemi a bolo po ňom. Dosť rapídne mu potom uberalo zo života po 17 mrazivej vlne. Skúsim iného bossa toho ohnivého. Možno idem na to nesprávne.

    Hodím ľadovú vlnu, začnem strieľať ľadové strely a znovu hodím ľadovú vlnu aby bonus neodznel. Tam je tuším čas 7-8 sekúnd, počas ktorého treba hodiť znovu kúzlo.

    Má zmysel písať na podporu hry a spomenúť im bugnuté ramena čo majú iba 3 sloty?
     
    Last edited: Sep 26, 2021
  18. *EyesFuture*

    *EyesFuture* Someday Author

    Bojujem so životom, ak by niekto mal nápad, radu ako to upraviť, vrelo uvítam.

    [​IMG]
     
  19. Skuska55

    Skuska55 Advanced

    No, keď chceš viac života, budeš musieť ubrať z DMG.
     
  20. setoneto

    setoneto Forum Pro

    To byla jen řečnická otázka bych řekl, moc dobře ví jak to poskládat :) no 1m hp je fakt traga, ale u mágů normal, na trpovi běhám s 1,6 bez ametystů a dá se s tím běhat většina qckek i krev a když to někde nejde tak měním destro amulet za kinghillskej, kterej přidá asi 0,9mega a s tím už jde všechno napohodu, hlavně je to jen na poklikani tam a zpět. Teda krom mortise, tam přihazuju další item s HP a měním destro torzo za paměťový, kde mám kyanity, který u morta fachaj skvěle. Jen teda pak stackuju dmg buff po 1x což moc nevadí, protože jen stojím a pálím, případně na začátku každého polknu elixír, aby ten první stack šel rychleji. Spíš by mě zajímalo, kde všude máš dmg, z čeho to mačkáš a kolik máš bez bloodmage talentu, protože já se nedostanu dál než někam +- 615k bez buffu a peta na zeleny, na druhou stranu mám full kritik a speed 4,26 s cirkus pláštěm a netaham paměťový boty, takže tipnu že máš dmg ocarka i jinde než v 6ti itemech nebo že pet+talent udělají skoro 200k? Každopádně cg, máš to fajnovy