Çember Büyücüsü Yetenek Ağacı

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by KeLeBeK, Dec 18, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. KeLeBeK

KeLeBeK Forum Apprentice

Harita temizlemek için uygun bulduğum büyücü yetenek ağacını paylaşmak istedim şuan ateş topundan daha fazla hasar çıkarıyor düzgün komboladığımızda kendim iyi sonuç aldım. Tabi ki oynayış tarzınıza göre beğenen beğenmeyen olabilir kişiden kişiye kombo farklılıkları olabilir. Ateş topundan sıkılan arkadaşlar bunu deneyebilirler. İyi seyirler. Teşekkür ederim.

2. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Old Hand

bekçiye boşa puan vermişsin artık drop çekmiyor üstüne. onun yerine daha farklı yerlere dağıtabilirsin puanlarını. geri kalan dağılımını ise oyunda deneyecem bakalım :)
    edit: yok yaw slotlar kesilmiyo senin taktikle denedim :D

Last edited: Dec 18, 2020
  3. RookieAnqeL

RookieAnqeL Someday Author

sizin öneriniz nedir peki hocam

aBDuLHaMiTHaN likes this.
  4. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Old Hand

son hali bunu kullanıyorum. buzlu rüzgarı yeni kullanmaya başladım don nova ile uyumlu (ışınlanma 2 puan olacak fazlalık kaldı ona verdim )
    bu 20 yazan etki 50 defaya kadar biriktirilebilir yazıyor skil açıklamasında lakin 20 yi geçmiyor ya açıklaması yanlış ya da skillde hata mevcut. yani 1 birikmeye %40 hasarını artırıyo don novanın. fotoda da görüldüğü gibi 40x20=%800 extra hasar veriyor. kalabalık slotlara sürekli buzlu rüzgar atın ardından 5 sn içinde don nova atarsanız muazzam hasar ortaya çıkıyor. tek sıkıntı yakın mesafeli bir skilin kırılgan bir sınıf olan mageye verilmesi :D

modlardan ricam raporlara eklenirse sevinirim. don nova skili sadece dibine değil de uzağa vurması daha iyi olurdu. zaten bağışıklık atan bir mini boss direk üzerimize gelip bize tek atıyor :D bir de yukarıda belirttiğim hatayı eklerseniz sevinirim

Last edited: Dec 27, 2020