Dark Legacy geri bildirim

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by aBDuLHaMiTHaN, Jan 15, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Player

Player Forum Apprentice

S.a. ben oyunu bırakmıştım. Bırakmadan önce 55 level bir büyücüm vardı. Şimdi tekrar girdiğimde tabiri caizse her şeyin değiştiğini gördüm. Sorum şu: Elimdeki eşsiz itemler vb. artık bir işe yaramıyor mu? Kasada filan da epey eşya var bu şekilde. Yaramıyorsa bunları toptan temizleyeceğim.

2. Alex-1

Alex-1 Forum Apprentice

you better not play this garbage

3. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Old Hand

lvl aldıkça kasandaki itemlerin birer birer çöpe dönüştüğünü gördüğünde zaten kendin onlardan kurtulacaksın :)

4. huseyin

huseyin Forum Greenhorn

Laciverttaşı Çizmes'i ölüp dirildikten sonra etkisini göstermemekte ayakkabıyı çıkarıp tekrar giymek zorunda kalıyorum
    Yağ birikintisi yeteneğini geliştirirken sadece haraket hızı azaltımının gelişeceğinin söylüyor ama ateş direnci azaltımı da gelişiyor, tabi ateş direnci azaltımı geri alınmasın ama oraya da eklenmeli ve yeteneği 10/10 yaptığımızda %100 haraket azaltımı olacağını söylüyor ama canavarlar yağ birikintisinde yine de yürüyebiliyor
    Cücelerin yetenek ağacındaki "Mühendis" özelliğinin 1. kademesinde "Kulelerinden biri aktif olduğu sürece hasarın %50 artırılmış olur" özelliği sadece 10 saniye ile sınırlı ancak bizim otomatik kule 20 saniye ayakta kalıyor 10. saniyeden sonra buff ortadan kalkıyor
    Bu hatalar ne zaman kalkıcak acaba ?

Last edited: Jan 23, 2021
  5. PASA61

PASA61 Someday Author

hiç bir karakterin yetenekelri dogru düzgün calışmıyor yetenekte yazanla gercekte olan birbirini tutmuyor bu kadar olumsuzluk varken dso ve teknik ekip kaflarını kuma gömüyor saçma sapan resimler paylaşıyor bir oyun yönetici bu kadar olumsuzluklar arsında para kazanmayı nasıl düşünüyor anlamış degilim bu umursamamazlık nereye kadar ve oakdar oyuncu kaybettiler oyuna giriyorsun oyun boş , suanda oyunda yapılacak hiç birşey yok cünkü düzgün calışan hiç bir iş mevcutdegil haliyle buda oyundan zevk almayı engelliyor ..
    zaten bu yazılanalr dso umrunda da degil her yama sonrası hata olur dogrudur fakat cabalarsın bukadar rahat davranmazsın 246 yamanın gelmesi bu kadar uzamaması gerek .

buzmavi501 likes this.
  6. Player

Player Forum Apprentice

S.a. tekrardan. Bir şeyden bahsedecektim. Gördüğüm kadarıyla büyücünün kan büyücüsü yeteneğinden haklı olarak şikayetçi olunmuş ama ben gizemli konsantrasyon yeteneğinin de işe yarar bir şey olduğunu düşünmüyorum. Yeteneğin 2. aşamasına zaten puan verilmez de bari ilk kısmı düzgün olsaymış diyor insan. 2 mana için 10 saniyelik debuff cidden çok saçma.

enesx1234 likes this.
  7. gametr1

gametr1 Forum Greenhorn

Oyunda bilgelik atmıyor eğer zor düşerse bizim gibi yeni başlayan kişiler oyunu oynamaz.Çünkü bilgelik atmıyor.Yerden 2 bilgelik 5 bilgelik düşüyor.Rünler takılı olmasına rağmen atmıyor.Bu durumda bilgelik karakterimin %60 nı belki %70 ini etkiliyor.100 level olduktan sonra bilgelik düşmedi mi hiçbir mod kesilemez hale geliyor.Bu duruma acilen bir çözüm üretilmesini düşünüyoruz.Skillerin çoğu çalışmıyor çalışan skiller ise yanlış çalışıyor.Ama bence 100 leveller için en büyük sıkıntı bilgeliktir.

aBDuLHaMiTHaN likes this.
  8. PASA61

PASA61 Someday Author

bilgelik düşme oranında ileşme yaptık deniyordu ben göremedim , yapıldıgınıda sanmıyorum düşen bilgeligi 1 mi artırıldı acaba bumu iyileşme,
    birde su acımasız ve kan gölünde marus aklınan olumsuz etkiler akldırılsa iyiolur zaten oyun duzgun calışmıyor birde onlarlan ugraşıyoruz hp ve ofke oranında azalma oluyor 1-2 tur map eksiyorsun sonra ne kesicen 30 dk bekle kesmek için birde oyundan cıkıp girdiginde cıktıgın dakikadan devam ediyor olumsuz etki
    ...

gametr1 and aBDuLHaMiTHaN like this.
  9. Beta

Beta S-Moderator Team Drakensang Online

Merhaba @aBDuLHaMiTHaN,

Yama öncesinde nesneye herhangi bir aktarım yapmadığınızdan dolayı tezgahla alakalı tüm işlevleri kısıtlanmış durumdadır. Yenisini elde etmeniz dışında önerebileceğim bir çözüm yolu maalesef bulunmamakta.

Sevgilerimle, iyi günler dilerim.

10. NofeArTR

NofeArTR Forum Pro

Yeni sınıf şimdiden hayırlı olsun gerçi bu takvimin ne kadarını gerçekleştirecekler merak ediyorum. Yeni oyuncu kazanmanın yolu yeni sınıf herhalde.. Tahminimce party buff yapan bir karakter

Umarım en kısa sürede bilgelik, taş, skil ve bir çok hatayı kısa sürede çözerler.. Hoş baya bir uptade eklemişler ama... Tezgah'ın uptadesi ne olacak acaba toz'lar mı yoksa platinium değerler mi yada yeni bir şey mi?. Tecrübeli oyuncular için bonus pvp için mi pve için mi acaba o da tahminince pvp rütbe sistemi değişecek eski tecrübeli rütbeler bonus kazanacak.. Hayırlısı bakalım tutturabilecekmiyim :=)

Beta and 4NormaL like this.
  11. Player

Player Forum Apprentice

Soluk Bir Umut (1/1) görevindeki Nurma'nın parşömeni düşmüyor. Ayrıca Kinza, iblis dolu olmasına rağmen görev rehberliği sadece birkaç iblisi işaretliyor. Ben, bu görevin sorunlu olduğunu düşünüyorum. Birkaç yabancı konuda da benzer mesajlar gördüm. Yine de düşüren varsa, yazarsa makbule geçer.

12. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Old Hand

şu başlığı satan npc'nin yerini bilen var mıdır? :)

13. gameako3

gameako3 Padavan

Telepolosta materi npc sinden alabilirsiniz.

14. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Old Hand

[​IMG] materi npcsi yok burda :(

15. gameako3

gameako3 Padavan

Dostum benim ekranda tam olarak orda duruyor sanırım yapılmamış görevlerin var

16. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Old Hand

gameako3 likes this.
  17. gameako3

gameako3 Padavan

Şu NPC yi diğer haritalardan ya da cardhun sokaklarından bulup görevini yaptıktan sonra telepolosa geliyor.

18. sorunsuz61

sorunsuz61 Forum Greenhorn

140 lvl medusa pelerini takan karkaterler gördüm bosdan mı yoksa maptan mı düşüyor bu pelrin tezgah birleştiri mi yok.

birde su 246 yama ne zaman gelicek oyundaki ilerleme yolunu acıklamayı biliyola su 246 yama ne zman gelicek hala acıklamadılar demek ki bu yama o yolda degil farklı bir yoldan gelicek ..

19. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Old Hand

yok yaw o npc hiç bi yerde :)

20. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Old Hand

şu görevleri bitirmeye çalışıyorum da. telepolos mapinde olan 'koruma flütünü geri al' görevinde bug var mı? 5 10 tur map temizledim ama flüt düşmedi.
    diğer görev ise 'şeytan bitkisi' öbeği hangi mapdedir?

gameako3 likes this.