Discussion Diskuzia ku akciám

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Ares, Oct 4, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    250x .. tvl.... tolikrat jsem nebyl dohromady na tech 4ech mapach :D to ani nevim kolik je to casu paneboze... jednu mapu 250x vymlatit na 90+% aby se zjevil rytir...
     
  2. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    Ale tak to preci nefunguje. Jednak to neni 90%, ale 80% a druhak tech 80% je na zpristupneni bedny. Na spawnuti bezhlaveho rytire je potreba splnit zadani opakovatelneho ukolu, coz je treba pro ledovou a vcelku i pro ohnivou mapu raz dva. Nejhorsi je jedova mapa.
     
  3. LOGEN9

    LOGEN9 Forum Apprentice

    Padl mi tam na 5 pokus, pak ještě další v pastvinách. Les+poušť asi 80x vstup a nic.
     
  4. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Jak rika couda nejhorsi je jedova ale na druhou stranu kdyz to vymlatis tak se ti podari otevrit ta bedna za vymlaceni mapy.
     
  5. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    jo aha... ja to nevedel..jen se tam toulam :D diky za tip..mam mrte perel tak treba to taky zacnu honit.. mam kostym jenom od dragana.. i kdyz nevim k cemu..nic to neprida :-/
     
  6. Lonewar

    Lonewar Forum Greenhorn

    Jedovata je pro Wara děs běs.Když nemuže ničit ty pavoučí vejce z dálky.Je jich hodně a celou dobu se brodím v loužích jedu.A lektvary mizí jeden za druhým.Mám tam hotovo a už tam nejdu.Ostatní 3 lokace jsem procházka růžovým sadem.:)
     
  7. 06tod6666

    06tod6666 Forum Apprentice

    Kedy začne padať kostým bezhlavého jazdca?
     
  8. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Až budeš dělat ty opakovací úkoly na jednotlivým mapách. |Po splnění daného úkolu na mapě vyskočí boss bez hlavy a když ho kuchneš je šance na kostým.
    A nebo z Dragana ve velké haly při troše pokakaného štestíčka padá ten poslední kostým ale tam je to za rudou perlu.
     
    Last edited: Mar 2, 2020
  9. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Sice nepřidá ale přijdeš s ním o hlavu a to se také počítá. :)
     
    jackoneill1976 likes this.
  10. wardreath

    wardreath Forum Apprentice

    Ahoj, na jaké obtižnosti se vyplatí farmit kostýmy ?
     
  11. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Naprosto stačí normál.
     
  12. 06tod6666

    06tod6666 Forum Apprentice

    No, to behám stále, už som tam minula kopec perál na jeden dungeon temné pasienky dookola a nič, či náhodou nerobím niečo zle.Z 5 kostýmov mám 0.Tie šance na dropnutie toho kostýmu dal bp asi veľmi nízke.
     
  13. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Pastviny jsem šel nejméně 250x než padl na ostatních to šlo mnohem lépe. A vše na normal. Perly neřeš já budu vyhazovat asi 150k perel zatím syslím.
     
  14. setoneto

    setoneto Forum Pro

    a kde mam otvirat amfory? vubec mi nepadaj perly, vsichni hlasi porad perla perla, ja tak jednou za 30amfor, otviram na normalu kdyz tocim vykopavky na runy nebo i4 kdyz dragana, ale sorry to si necham radsi na stoky, za stavajici situace je mi to lito placat
     
  15. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Otvírám amfory všude a sem tam padne red perla ale hlavně z těch opakovatelných úkolech ve vykopávkách tak z té truhly na mapě mi co celkem slušně padá.
     
  16. setoneto

    setoneto Forum Pro

    na drop z truhly za mapu si nemuzu stezovat, 16perel za 2hodky se taky povedlo, obcas vypadnou i dve, semtam nejaka z truhly za esku, ale z amfor to je tragedie
     
  17. kotloun76

    kotloun76 Forum Apprentice

    Jj mě s tě truhla padá většinou perla horší je to s heroldovym pláštěm
     
  18. Tazmaniak.CZ

    Tazmaniak.CZ Forum Apprentice

    Chtěl bych se zeptat co se stalo s dropem ( run ) ve velke hale u Dragana.
    Dneska jsem sel 15 vstupu a padlo velke kulove a nejenom me, co jsem mluvil s jinymi hraci tak ti to maji stejne.
    Predchozi dny ten drop byl cca 5-7 run za 15 vstupu.
     
    setoneto likes this.
  19. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    [​IMG]

    STAYSAFE
    [​IMG]
     
    Last edited: Mar 12, 2020
    Skuska55 and setoneto like this.
  20. setoneto

    setoneto Forum Pro

    Jo za poslednich 35perel jednou zbroj a dmg ve velky hale, skup runy taky ***, ale porad se nejaky daj nadelat, ale tech plonkovych kol je tolik, ze uz me to znechucuje. Zda se, ze uklizecka co tam doted kroutila knoflikem na drop klekla na koronavirus. Snad tech poslednich 7xbojova zastava jeste zmaknu, ale uprimne z toho saskovani na normalu me strasne boli ruce a zapesti
     
    Last edited by moderator: Mar 12, 2020